Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως με την Anllela και πολλές του fitness χώρου , μου κάνει εντύπωση πόσα λιγούρια non lifters έχουν κάνει follow @ fb και την παρακολουθούν χωρίς να έχουν την παραμικρή σχέση κ ιδέα με το άθλημα . Σχολιάζει ο άλλος το σώμα της πχ ενώ ο ίδιος είναι σαν 12χρονο άστεγο κοριτσάκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Συνεχίζοντας στο κλίμα του θρεντ, την jen selter την έχετε υπόψιν σας φαντάζομαι,ε ; Aκόμα και όχι, καταλαβαίνετε για ποιο σημείο του σώματος της έγινε γνωστή :P

 

Aυτή Δήμητρα κινείται λες στο από πάνω μοτίβο; Πείνα και αερόβιο;

πωπω μου θύμισε μια κοπέλα στο γυμ (ήταν η κοπέλα ενός σφίχτη, του πιο ξινού στο γυμ) η οποία ήταν φωτιά και λαύρα...είχε ένα υπέροχο άνοιγμα πλάτης, με δύο ωραία κοσμηματάκια ώμους και για τελείωμα ένα κάτω κορμό...πωπω κόλασε και μένα!! 

σε natural bf αλλά τούμπανο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως με την Anllela και πολλές του fitness χώρου , μου κάνει εντύπωση πόσα λιγούρια non lifters έχουν κάνει follow @ fb και την παρακολουθούν χωρίς να έχουν την παραμικρή σχέση κ ιδέα με το άθλημα . Σχολιάζει ο άλλος το σώμα της πχ ενώ ο ίδιος είναι σαν 12χρονο άστεγο κοριτσάκι 

 

 

Ε, προφανώς δεν την παρακολουθούν για να αποσπάσουν τις πολύτιμες συμβουλές της για το πως θα χτίσουν καλύτερα τους κοιλιακούς τους :P Oύτε και η ίδια αποσκοπεί αποκλειστικά στο να λανσάρει τον φιτνες τρόπο ζωής, αλλά εφόσον, by the way, στο site αυτοπροβολής της μιλάει και περί γυμναστικής, ο καθένας παίρνει αυτό που θέλει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έτσι στεγνές δεν τις γουστάρω. Άμα δεν σφίγγονται και φοράνε ρούχα είναι κάπως καλύτερα.

Στο γυμναστήριο μια γυμνάστρια που είναι και σε γνωστό σύλλογο άρσης βαρών ,μου κάνει κλικ πιο πολύ από αυτές με τα κόκκαλα και τους μυς κορδόνια που ποστάρετε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πωπω μου θύμισε μια κοπέλα στο γυμ (ήταν η κοπέλα ενός σφίχτη, του πιο ξινού στο γυμ) η οποία ήταν φωτιά και λαύρα...είχε ένα υπέροχο άνοιγμα πλάτης, με δύο ωραία κοσμηματάκια ώμους και για τελείωμα ένα κάτω κορμό...πωπω κόλασε και μένα!! 

σε natural bf αλλά τούμπανο..

 

Τέτοια σώματα εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από γονίδια πιστεύεις ή μπορεί να  είναι αποτέλεσμα ακραίας γυμναστικής και διατροφής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γαλλικές για τρικεφαλα λέγονται skull crasher οταν γίνονται με αλτήρες; Πάντως τις προάλλες το όνομα αποδείχτηκε σχεδόν προφητικό αφού ξεχάστηκα και μου έφερα τους αλτήρες κατακούτελα. Χαϊβάνι απο τα λίγα :)

 

Με εξαψατε λίγο την περιέργεια με τα ρωσικά προϊόντα. Εχει ενα μαγαζί στο χωριό, θα πάω να ρίξω μια μάτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έτσι στεγνές δεν τις γουστάρω. Άμα δεν σφίγγονται και φοράνε ρούχα είναι κάπως καλύτερα.

Στο γυμναστήριο μια γυμνάστρια που είναι και σε γνωστό σύλλογο άρσης βαρών ,μου κάνει κλικ πιο πολύ από αυτές με τα κόκκαλα και τους μυς κορδόνια που ποστάρετε

 

Εννοείς πως οι συγκεκριμένες έχουν χαμηλό ποσοστό λίπους ή λίγη μυικότητα;

Mε μπέρδεψες με τη γυμνάστρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια σώματα εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από γονίδια πιστεύεις ή μπορεί να  είναι αποτέλεσμα ακραίας γυμναστικής και διατροφής;

Βοηθάνε τα γονίδιά αλλα ας τα αφήσουμε έξω γιατί έτσι υποτιμάμε την σκληρή και πολυετή δουλειά που έχουν κάνει όλοι όσοι έχουν αποκτήσει όμορφα σώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, προφανώς δεν την παρακολουθούν για να αποσπάσουν τις πολύτιμες συμβουλές της για το πως θα χτίσουν καλύτερα τους κοιλιακούς τους :P Oύτε και η ίδια αποσκοπεί αποκλειστικά στο να λανσάρει τον φιτνες τρόπο ζωής, αλλά εφόσον, by the way, στο site αυτοπροβολής της μιλάει και περί γυμναστικής, ο καθένας παίρνει αυτό που θέλει :P

ναι δεν αντιλέγω για το λόγο που ακολουθούν , ο λόγος που σχολιάζουν μου διαφεύγει  ;)

 

Τέτοια σώματα εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από γονίδια πιστεύεις ή μπορεί να  είναι αποτέλεσμα ακραίας γυμναστικής και διατροφής;

τα γονίδια παίζουν ρόλο στην σύγκριση στο τελικό αποτέλεσμα ,στο έξτρα σκαλοπάτι που θα φτάσει αυτή σε σχέση με άλλες,  οπότε για να την συγκρίνεις πάρε αυτή κ άλλη μια που είναι σε top/elite κατάσταση.

Φυσικά με πολύ δουλειά όλα αυτά , εδώ δεν μιλάμε για μπρος πίσω, βαριέμαι να γυμναστώ , θέλω να φάω το ένα το άλλο κλπ 

Για αυτήν και για όποιον έχει "ακραίο" αποτέλεσμα δεν είναι ακραία η γυμναστική κ η διατροφή που ακολουθεί , είναι τρόπος ζωής. 

 

  B) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθάνε τα γονίδιά αλλα ας τα αφήσουμε έξω γιατί έτσι υποτιμάμε την σκληρή και πολυετή δουλειά που έχουν κάνει όλοι όσοι έχουν αποκτήσει όμορφα σώματα.

 

Ναι, σε καμία περίπτωση δεν το υποτιμώ. Απλώς αναρωτιέμαι αν, μια κοπέλα με τύπο σώματος αχλάδι πχ μπορεί να αλλάξει θεαματικά με τη γυμναστική και τη διατροφή το σώμα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς πως οι συγκεκριμένες έχουν χαμηλό ποσοστό λίπους ή λίγη μυικότητα;

Mε μπέρδεψες με τη γυμνάστρια!

Κρέας ρε παιδάκι μου. Ronda style

post-68421-0-09109100-1458504106_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια σώματα εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από γονίδια πιστεύεις ή μπορεί να  είναι αποτέλεσμα ακραίας γυμναστικής και διατροφής;

μακροπρόθεσμη εντριβή και με τον πόνο και με την εξαθλίωση της πείνας - αερόβιου. 

στο λέω ως ενδόμορφη που προσπαθώ να καταπολεμήσω τη λιπωμένη μάζα μου ... 

το να ξεκινάς με αύξηση άλιπης μάζας είναι ένα κλικ πιο ευκολάκι. 

 

το θέμα είναι να γουστάρεις να πεινάς και να έχεις ποικιλομορφία στη διατροφή σου (η μονοφαγία δεν ενδεικνύται )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σε καμία περίπτωση δεν το υποτιμώ. Απλώς αναρωτιέμαι αν, μια κοπέλα με τύπο σώματος αχλάδι πχ μπορεί να αλλάξει θεαματικά με τη γυμναστική και τη διατροφή το σώμα της

Ναι, αυτό ειναι απόλυτο.

 

Κι εγω συμφωνώ με το γούστο του ΤΕΟΚΟΣ. Προτιμώ την κοπέλα που ανέβασε κι εχει ¨κοιλιτσα¨ παρά τις άλλες με τους τέρμα γραμμωμένος κοιλιακούς, αποτέλεσμα εξαντλητικής και τέρμα αυστηρής δίαιτας.

 

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια.

 

Υ.Γ. Μήπως να σταματήσουμε αυτό με τις φωτο; Δε θέλει και πολύ να εκτροχιαστεί το πραμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...