Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

@ Vapir τα ξέρω τα δικά σου

Το παραπάνω πήγαινε στον dakonblackblade με διάθεση χιούμορ για την θεογκόμενα που έβαλε χωρίς σχόλιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@ Vapir τα ξέρω τα δικά σου
Το παραπάνω πήγαινε στον dakonblackblade με διάθεση χιούμορ για την θεογκόμενα που έβαλε χωρίς σχόλιο  :)

 

α δε το κατάλαβα , χάζεψα απ την κολάρα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφη κοπελα.

 

Μαυρο σιταρι λενε το φαγοπυρο οι ρωσοι. Οπως και το κινοα ειναι πιο θρεπτικες επιλογες απο το ρυζι ενω ταιριαζουν τελεια σε σαλατες αμα θελουμε να προσθεσουμε υδατανθρακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις νικ οτι κανονικα θα επρεπε να χεις φαει κατι πριν χτυπηθεις.

 

Για τους hardcore τυπους εδω μεσα δοκιμαστε σε ασκησεις double/triple drop set. Πειτε αποτελεσματα. Πχ σε εκτασεις ωμων με αλτηρες ή καμψεις αυτοσυγκεντρωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοσχαρι, κυμα αναμεικτο ή μονο μοσχαρι για μπιφτεκια, μπριζολες μοσχαρι η χοιρινες, ψαρια (η τσιπουρα ειναι το πιο λιπαρο ψαρι), φασολια, φακορυζο, κανενα συκωτι που και που.

 

Τοσες επιλογες εχεις.

 

Πηγα σε ρωσικο μαγαζι σημερα, καλα εχει πολλα διαφορα που δεν τρωμε εμεις, οπως φαγοπιρο(αλλιως το λένε οι ρωσοι), πηρα βρωμη 800γρ 1,20€.

 

 

Την έχουν σε πολύ καλή τιμή τη βρώμη τα ρώσικα καταστήματα, και στα μεγάλα, έχουν και μεγάλη ποικιλία ως προς τα μεγέθη της νιφάδας. Απλά θέλει λίγη τύχη στην επιλογή, μια φορά είχα πάρει μια μάρκα (χοντροκομμένη) και για κάποιο λόγο ήταν πολύ πικρή.

Σε ρώσικο έχω βρει και μυζήθρα με πολύ εντυπωσιακά μάκρος. 18 γρ. πρωτεΐνη, 3 γρ. υδατάνθρακα και 0 γρ. λίπος στα 100 γραμμάρια. Τιμή δεν θυμάμαι καλά αλλά πάνω κάτω στα 2 ευρώ.

post-117701-0-53103000-1458500021_thumb.jpg

post-117701-0-54219800-1458500029_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορίτσι είναι motivation και για τα 2 φύλα. Anllela Sagra

 

12743566_644854578985643_127113264170114

Αναρωτιέμαι αυτές άμα περνούν κάτι γτ είναι πολύ δύσκολο ιδίως για μια γυναίκα να πέσει τόσο χαμηλά σε λίπος από όσο ξέρω(μπορεί να κάνω και λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή που παραθέτεις ίσα ίσα είναι "θολή"
όχι δεν παίρνουν κάτι απλά ξεσκίζονται στο αερόβιο και στην πείνα και μισούν τις μέρες που πρήζονται λόγω περιόδου (κάνουν μεγαλύτερη κατακράτηση υγρών) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζοντας στο κλίμα του θρεντ, την jen selter την έχετε υπόψιν σας φαντάζομαι,ε ; Aκόμα και όχι, καταλαβαίνετε για ποιο σημείο του σώματος της έγινε γνωστή :P

 

Aυτή Δήμητρα κινείται λες στο από πάνω μοτίβο; Πείνα και αερόβιο;

post-117701-0-16136400-1458500767_thumb.jpg

post-117701-0-76149100-1458500783_thumb.jpg

post-117701-0-35448400-1458501091_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κορμί κόλαση αλλά από μυαλό ραδίκι. Την είχα δει σε κανά 2 βίντεο στο ίντερνετ μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι τέρμα κουτή και νάρκισσος. Αλλά αυτός ο κώλος!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...