Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλά τα έχουμε διαβάσει όλα αυτά χρόνια τώρα, εγω μιλάω απο προσωπική εμπειρία

δεν είπα πως είναι καλύτερο , είπα πως λειτούργησε καλύτερα σε εμένα  
προφανώς και είμαι πολύ ποιο στεγνός απο νερά απο τον μέσο αθλούμενο που αναφέρονται τα άθρα(όχι δεν είναι και ότι ποιο υγιεινό αλλα μου αρέσει το look) όταν είμαι σε γράμμωση το καλοκαίρι, ίσως γιαυτό η παραπάνω δοσολογία λειτούργησε καλύτερα 
έχω φτάσει τόσο χαμηλά σε σωματικά υγρά που ήμουν σαν γρανίτης αλλα το κράτησα για δύο μέρες αφού έφτασα τις παλάμες μου να κιτρινίζουν κάτι που ήταν σημάδι στρες στα νεφρά , άσχετα αν έπινα 6+ λίτρα νερό τη μέρα (εκείνη την περίοδο δεν έπαιρνα κάποιο συμπλήρωμα , ήταν με φυσικά διουρητικά, αερόβια και νερό) , ότι νερό έμπαινε έφευγε 
έχω κάνει πολλά πειράματα σε εμένα για την καύλα μου κ ξέρω πως πάνε κάποια πράγματα, ξαναλέω ,  σε εμένα
τώρα τα άρθρα στο internet καλά είναι για να περνάς την ώρα σου , όταν όμως το έχεις δει κάτι ζωντανά δεν μπορούν να σου αλλάξουν γνώμη 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πως είναι ένα γυμναστήριο στο οποίο η ετήσια συνδρομή είναι μόλις 24.000$

 

http://apisteuta.com/articlem.php?id=11253

 

...κι εκεί που κάνεις scroll down στις wow εγκαταστάσεις βλέπεις κάτι κώλους o.O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αφου , αφου ζητάει το μωρό ! :( 

δεν ξέρω αν είναι αυτή ή άλλη που της λέγανε παπαριές διάφορα κομπλεξικά ανθρωπάκια οτι είναι επικίνδυνο κ μη υγείες για το μωρό κ γέννησε ένα υγιέστατο μωρό στο τέλος

 

ίσα ίσα που πιστεύω πως οι γυναίκες που παχαίνουν πολύ στην εγκυμοσύνη είναι που βάζουν σε κίνδυνο το μωρό τους με επιπλοκές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν προσέχεις το σώμα σου πριν την σύλληψη δεν θα το προσέχεις ούτε και κατά την διάρκεια 
 


εγώ κρατάω από ορισμένες "αχ, δεν θέλω να μείνω έγκυος, θα χαλάσει το σώμα μου" 
μπούρδες- το σώμα δεν χαλάει από μόνο του ή μέσω μιας εγκυμοσύνης, αλλά το στόμα σου 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν προσέχεις το σώμα σου πριν την σύλληψη δεν θα το προσέχεις ούτε και κατά την διάρκεια 

 

εγώ κρατάω από ορισμένες "αχ, δεν θέλω να μείνω έγκυος, θα χαλάσει το σώμα μου" 

μπούρδες- το σώμα δεν χαλάει από μόνο του ή μέσω μιας εγκυμοσύνης, αλλά το στόμα σου 

Εν μερει συμφωνω, αλλα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης που οι ορμονες κανουν τραμπολινο + οτι εχεις και εναν ακομα ανθρωπο μεσα στο σωμα σου να θρεψεις, καποια κιλα θα τα βαλεις δλδ δε γινεται.

Η μαλακια ειναι που το χρησιμοποιουν ως δικαιολογια μετα την ολη φαση.

 

Παντως εχω δει και εγκύους που κρατανε σιλουετα κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Οποίος εχει κάνει ΤΑΒΑΤΑ ξέρει τι μανίκι ειναι. 4 λεπτά και νομίζεις ότι θα πεθάνεις. 

 

...

 

 

Την βροχη και το ξυλο που φαγαμε απο το κοπανημα μεσα στο catamaran  λογω καιρου  δεν την εχω ξαναφαει .Παιζει να εχει μουλιασει και ο μυελος των οστων μου .

 Beaufighter  φυσικα δεν βρηκαμε,  αποζημιωθηκαμε ομως απο εκπληκτικους κολπους που ειναι προσβασιμοι μονο απο θαλασσα καθω και φανταστικες εικονες  μεσα στην κακοκαιρια .

Γυμναστικη εκανα και μονο που κουβαλησαμε τοσο εξοπλισμο  μεσα εξω  ,απανωτες καταδυσεις και δουλειες πανω στο σκαφος .

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Γιατί ως γνωστόν 3κιλά άνθρωπος θέλει και 2-2500 θερμίδες τη μέρα

δεν λογίζεις μόνο τα μικρό ανθρωπάκι τα κιλάκια  του, είναι και ο αμνιακός σάκος τα υγρά που έχει και δεν ξέρω και γω τι άλλο. 

γύρω στα 15κιλά μπαίνουν νατουραλ σε μια γέννα. 

επίσης όταν γεννήσεις ο οργανισμός εκκρίνει ορμόνες αποκατάστασης για να επιστρέψεις στο σώμα που είχες πριν. 

για περισσότερα ίνφο περίμενε να μείνω έγκυος και να σε ενημερώσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δημητρα Εγώ αναφερόμουν στο Πόσο πεινάω το έμβρυο Γιατί όλες λένε θέλει φαΐ το μωρό. Ναι Δεν θέλω δέκα πίτες και δύο πίτσες το έμβρυο εσύ τα θες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λογίζεις μόνο τα μικρό ανθρωπάκι τα κιλάκια  του, είναι και ο αμνιακός σάκος τα υγρά που έχει και δεν ξέρω και γω τι άλλο. 

γύρω στα 15κιλά μπαίνουν νατουραλ σε μια γέννα. 

επίσης όταν γεννήσεις ο οργανισμός εκκρίνει ορμόνες αποκατάστασης για να επιστρέψεις στο σώμα που είχες πριν. 

για περισσότερα ίνφο περίμενε να μείνω έγκυος και να σε ενημερώσω :P

Η γυναίκα μου έβαλε είκοσι -και δεν ειναι καν 50 κιλά αυτή. Αλλα τρεις μήνες μετά τα είχε χάσει σχεδόν ολα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρα Εγώ αναφερόμουν στο Πόσο πεινάω το έμβρυο Γιατί όλες λένε θέλει φαΐ το μωρό. Ναι Δεν θέλω δέκα πίτες και δύο πίτσες το έμβρυο εσύ τα θες

προφανώς και θέλει φαγητό και θρεπτικά συστατικά τα οποία τα παίρνει μέσα από σένα. εσύ επιλέγεις τι θα ταϊσεις στο παιδί σου και τι θα του δώσεις. 

 

το μόνο που ξέρω και δεν έχω μάθει γιατί είναι στην εξέταση της αυχενικής διαφάνειας (14η βδομάδα κύησης) το έμβρυο πρέπει να έχει συγκεκριμένη κλήση. Και αν δεν έχει σου δίνουν σοκολάτα. Το μικρό αντιδράει στη σοκολάτα, δεν ξέρω γιατί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...