Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσωσες ρε λάμπάδα! Ο θείος ο Μανώλας.

Τόσα χρόνια από τους πόνους στην μέση σαν s τελικό η πλάτη.

Επανέρχεται σιγά-σιγά

post-68421-0-92058200-1457820476_thumb.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Θελω να χασω βαρος και μαζι με τη διαιτα παω και για τρεξιμο 4-5 φορες την εβδομαδα (πηρα βαρος τον τελευταιο χρονο 8-9κιλα και γενικα τρεχω καιρο οποτε πιστευω θα το χασω ευκολα). Το θεμα μου ειναι οτι θελω να παω γυμναστηριο να φτιαξω λιγο το κορμι μου (γενικα τα ποδια μου ειναι τουμπανα αλλα μπαρατσα και κορμος δεν εχουν γυμναστει αναλογα, αν και προπερσι που πηγα λιγο γυμναστηριο ανοιξε η πλατη μου και εγινε ωραια).. αν γραφτω γυμναστηριο οπως τοτε που πηγαινα, μου ειχε 4 φορες την εβδομαδα βαρη και οργανα και μια μερα αεροβιο.. αν το αεροβιο το περιορισω στη μονο μια μερα και 4 μερες κανω βαρη και οργανα θα επηρεαστει αρνητικα η απωλεια βαρους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να χασω βαρος και μαζι με τη διαιτα παω και για τρεξιμο 4-5 φορες την εβδομαδα (πηρα βαρος τον τελευταιο χρονο 8-9κιλα και γενικα τρεχω καιρο οποτε πιστευω θα το χασω ευκολα). Το θεμα μου ειναι οτι θελω να παω γυμναστηριο να φτιαξω λιγο το κορμι μου (γενικα τα ποδια μου ειναι τουμπανα αλλα μπαρατσα και κορμος δεν εχουν γυμναστει αναλογα, αν και προπερσι που πηγα λιγο γυμναστηριο ανοιξε η πλατη μου και εγινε ωραια).. αν γραφτω γυμναστηριο οπως τοτε που πηγαινα, μου ειχε 4 φορες την εβδομαδα βαρη και οργανα και μια μερα αεροβιο.. αν το αεροβιο το περιορισω στη μονο μια μερα και 4 μερες κανω βαρη και οργανα θα επηρεαστει αρνητικα η απωλεια βαρους;

Ενοειται Και στα βαρη καις θερμίδες

Και μονο αφού οσο λες κανεις δίαιτα θα επηρεαστεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γνώμη έχετε για τα herbalife shakes;

 

Η γνώμη μου είναι οτι πρόκειται για ένα σκουπίδι ,ζάχαρη μαζί με πρωτεινη και μερικές βιταμίνες και μέταλλα σε χημικές μορφές.

 

Απλά ρωτάω γιατί στεναχώρησα μια φίλη μου, που ήταν ενθουσιασμένη με αυτό και όσο να ναι στεναχωρήθηκα.

Αλλά τι να κάνεις; να κρύψεις την αλήθεια;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή της Τυρινής . Για να μην χάνουμε τις παραδόσεις τρώμε τυρί σήμερα.

Φύλο από βρώμη,σίκαλη και κριθάρι. Κατσικίσιο τυρί. Πράσο και σπανάκι.

Μούρλια :)

post-68421-0-41535900-1457885360_thumb.jpg

post-68421-0-46850100-1457885470_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν το τρέξιμο πάω και κάνω μερικές έλξεις και κάμψεις. Καταρχήν είναι καλό που τις κάνω πριν το τρέξιμο (απόστασης) ή είναι καλύτερο μετά; Επίσης θέλει να περάσει μεγάλο χρονικό διάστημα μέχρι να αρχίσω το τρέξιμο (ένα γύρω περπάτημα κάνω και μετά αρχίζω); 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πριν το τρέξιμο πάω και κάνω μερικές έλξεις και κάμψεις. Καταρχήν είναι καλό που τις κάνω πριν το τρέξιμο (απόστασης) ή είναι καλύτερο μετά; Επίσης θέλει να περάσει μεγάλο χρονικό διάστημα μέχρι να αρχίσω το τρέξιμο (ένα γύρω περπάτημα κάνω και μετά αρχίζω); 

δεν εχει νοημα να κανεις ουτε πριν ουτε μετα ειδικα οτνα πας αποσταση.

 

Δεν χρειαζεται περπατημα απλα ξεκινα με αργοτερο τεμπο απο οτι τρεχεις πχ αν τρεχεις με 6'/χλμ κανε 1-1,5χλμ με 7-7'30/χλμ

Φωτη εκλεισε το καλοκαιρινο πακετο!!! Θα σου στελνω φωτογραφιες ρε να ζηλευεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γνώμη έχετε για τα herbalife shakes;

 

Η γνώμη μου είναι οτι πρόκειται για ένα σκουπίδι ,ζάχαρη μαζί με πρωτεινη και μερικές βιταμίνες και μέταλλα σε χημικές μορφές.

 

Απλά ρωτάω γιατί στεναχώρησα μια φίλη μου, που ήταν ενθουσιασμένη με αυτό και όσο να ναι στεναχωρήθηκα.

Αλλά τι να κάνεις; να κρύψεις την αλήθεια;

 

 

Δώσε μια ταμπέλα να σου πούμε.

Βασικά διάβασα μία. Για τις μερίδες που αναφέρει , είναι τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Teokos και yannis στειλτε τιποτα και απο εδω ρε παλικαρια, βαζω εγω τα μεταφορικα.

 

Κατα τα αλλα, μετα τις leg days σας δινετε 24 ή 48 ωρες στα ποδια σας να ισιωσουν? Προσπαθω να δουλευω ποδια 4 φορες την βδομαδα τωρα τελευταια και πετυχαινω τους στοχους γενικα αλλα ακομα ψαχνομαι και δεν εχω οριστικοποιησει το προγραμμα μου.

 

Κατα τα αλλα χθες προγραμμα τεννις 11-1, 3-4 και μετα καπακια 40 λεπτα ποδηλατο. Σημερα βογκαω και καθιστος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά άλλαξε η σύσταση της TPW. Οι κόκκοι έγιναν πιο λεπτοί και απο την σκόνη. Φαντάζομαι οτι η διαλυτότητα θα έχει παει στο 110%

^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόδια δυο φορές τη βδομάδα, 72 ώρες κενό ανάμεσα σε προπονήσεις. Δε νομίζω να χρειάζεται παραπάνω λινικιν, θα σου γυρίσει μπούμερανγκ.

 

Τι λέτε για συμπληρώματα παιδια; Σκέφτομαι σοβαρά για ω3.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα πάρεις Γιαννη ειναι απο τα λίγα συμπληρώματα που αξιζουν τα λεφτά τους !

----

η herbalife δεν ειναι για τα σκουπίδια, κάνει κάποια δουλειά απλά είναι πάρα πολύ υπερκοστολογημένη !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...