Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ή καφεινη εμένα με γαμαει χειρότερη κάνει την προπόνηση παρά καλύτερη με ριγος κρύο ιδρώτα κτλ.

 

Και μιλάω απλά για δυνατο καφέ όχι χάπια και hardcoριλες

xxaxxaxa eleos  ρε Αλεξ   τοσο soft οργανισμο εχεις?Που να επαιρνες κατι χαπια καφεινης που επαιρνα εγω παλια πολυ δυνατα  ,νυχτεριδα θα εχεις γινει   1 βδομαδα αυπνος θα ησουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

νικο αυτο συμβαινει λογο του οτι ιδρωνεις στεγνωνεις περισσοτερο

ναι κ σε εμένα που με νερά vs χωρίς νερά είμαι η μέρα με τη νύχτα λόγο δέρματος κάνει τρελή αλλαγή 

κανονικά έπρεπε 2-3 φορές την εβδομάδα να έχω πάντα την αερόβια αλλα τώρα που έκανα bulk δεν είχα όρεξη , δεν βοηθάει κ το άσθμα . Μόλις πέσω κανα 5ρι κιλά θα αρχίσω πάλι full, αλλα προς το παρών θα παίξω 10-15λεπτα κάθε δεύτερη μέρα 

 

Στο hiit δεν πρέπει να φτάνουμε στο 100% της ταχύτητας μας? Εγώ πάω με 7χλμ πχ 200μετρα και έπειτα 100 οσο πάει το endomondo δείχνει 22χλμ περίπου. Αυτό καμια 15αρια φορές. Λιώσιμο το ευχαριστιεμε απίστευτα αλλά μετα περπατάω με το ζόρι.

Ναι , είναι πολύ ωραίο 

εγώ δε θυμάμαι ταχύτητα, νμζ max 14-15 έχουν οι διάδρομοι , φαντάσου απο πότε έχω να ανέβω σε διάδρομο ^^

xxaxxaxa eleos  ρε Αλεξ   τοσο soft οργανισμο εχεις?Που να επαιρνες κατι χαπια καφεινης που επαιρνα εγω παλια πολυ δυνατα  ,νυχτεριδα θα εχεις γινει   1 βδομαδα αυπνος θα ησουν 

κ είχα έναν στο gym 200mcg clenbuterol , 100mcg t3 και ένα εσπρέσο 

και ο π@υστης άντεχε κ έκανε αερόβια 

 

wtffffffffffff

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xxaxxaxa eleos  ρε Αλεξ   τοσο soft οργανισμο εχεις?Που να επαιρνες κατι χαπια καφεινης που επαιρνα εγω παλια πολυ δυνατα  ,νυχτεριδα θα εχεις γινει   1 βδομαδα αυπνος θα ησουν 

 

στα @@ μου θα ζήσω μέχρι τα 100 γιατί είμαι pure

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κ σε εμένα που με νερά vs χωρίς νερά είμαι η μέρα με τη νύχτα λόγο δέρματος κάνει τρελή αλλαγή 

κανονικά έπρεπε 2-3 φορές την εβδομάδα να έχω πάντα την αερόβια αλλα τώρα που έκανα bulk δεν είχα όρεξη , δεν βοηθάει κ το άσθμα . Μόλις πέσω κανα 5ρι κιλά θα αρχίσω πάλι full, αλλα προς το παρών θα παίξω 10-15λεπτα κάθε δεύτερη μέρα 

 

Ναι , είναι πολύ ωραίο 

εγώ δε θυμάμαι ταχύτητα, νμζ max 14-15 έχουν οι διάδρομοι , φαντάσου απο πότε έχω να ανέβω σε διάδρομο ^^

κ είχα έναν στο gym 200mcg clenbuterol , 100mcg t3 και ένα εσπρέσο 

και ο [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script> άντεχε κ έκανε αερόβια 

 

wtffffffffffff

 

 

 

Εγω παω στο γηπεδο ποτε δεν εχω ανεβει σε διαδρομο.Ο διαδρομος σε περιοριζει πιστευω στην ταχυτητα που μπορεις να πας αλλα ειναι μια εναλλακτικη λυση για τρεξιμο.

90% ρε συ κινγκ. Αμα φτασεις στο 100%, να ζησουμε να σε θυμομαστε :)

Δεν μπορω να υπολογισω αλλα το 200αρι βγαινει στο full παραπανω δεν παει.Δεν πιανω και πολυ 22-23χλμ max παραπανω δυσκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω παω στο γηπεδο ποτε δεν εχω ανεβει σε διαδρομο.Ο διαδρομος σε περιοριζει πιστευω στην ταχυτητα που μπορεις να πας αλλα ειναι μια εναλλακτικη λυση για τρεξιμο.

Δεν μπορω να υπολογισω αλλα το 200αρι βγαινει στο full παραπανω δεν παει.Δεν πιανω και πολυ 22-23χλμ max παραπανω δυσκολα.

δεν ξερεις πως ειναι να  χτυπαει η καρδια σου με 200! 180-190 μαξ να χεις παει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερεις πως ειναι να  χτυπαει η καρδια σου με 200! 180-190 μαξ να χεις παει

Ε ναι εκει οχι παραπανω.26 ειμαι οποτε πες 194 να πηγαινει max αντε να εχει παει 185.Αλλη φαση η αεροβικη παντως αλλη το hiit.Το καθενα εχει τα καλα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω στο γηπεδο ποτε δεν εχω ανεβει σε διαδρομο.Ο διαδρομος σε περιοριζει πιστευω στην ταχυτητα που μπορεις να πας αλλα ειναι μια εναλλακτικη λυση για τρεξιμο.

Δεν μπορω να υπολογισω αλλα το 200αρι βγαινει στο full παραπανω δεν παει.Δεν πιανω και πολυ 22-23χλμ max παραπανω δυσκολα.

 

Eμενα μου φαινεται πολυ πιο ευκολος ο διαδρομος. Τωρα τελευταια που ξεκινησα να ξανατρεχω, την ιδια αποσταση την βγαζω πολυ πιο ευκολα στον διαδρομο απ'οτι στον δρομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μου φαινεται πολυ πιο ευκολος ο διαδρομος. Τωρα τελευταια που ξεκινησα να ξανατρεχω, την ιδια αποσταση την βγαζω πολυ πιο ευκολα στον διαδρομο απ'οτι στον δρομο.

Υπάρχουν όμως κάποιοι παλιοί διάδρομοι που σου σακατεύουν τα πόδια.

Το καλύτερο τρέξιμο στο γήπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μου φαινεται πολυ πιο ευκολος ο διαδρομος. Τωρα τελευταια που ξεκινησα να ξανατρεχω, την ιδια αποσταση την βγαζω πολυ πιο ευκολα στον διαδρομο απ'οτι στον δρομο.

Αλλο ο διαδρομος αλλο η φυση.Πριν λιγο πηγα με ενα φιλο τρεξαμε 4χλμ με 1 χιλιομετρο hiit.Εξω εχει αρκετο κρυο.Με το αμανικο και ιδρωσα.Δεν νομιζω να μπορουσα να τρεχω συνεχεια σε ενα διαδρομο θα το εβρισκα αρκετα μονοτονο.Το τρεξιμο στη φυση στο καθαρο οξυγονο ειναι πολυ ομορφη εμπειρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eμενα μου φαινεται πολυ πιο ευκολος ο διαδρομος. Τωρα τελευταια που ξεκινησα να ξανατρεχω, την ιδια αποσταση την βγαζω πολυ πιο ευκολα στον διαδρομο απ'οτι στον δρομο.

Λογικο. στο δρομο σπρωχνεις το σωμα σου μπροστα ενω στο διαδρομο οχι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο. στο δρομο σπρωχνεις το σωμα σου μπροστα ενω στο διαδρομο οχι

Αυτό είναι καλό?

Εμένα όσο και να μ αρέσει το τρέξιμο στόν διάδρομο μέ πιάνει τρέλα αμα μέ βάλεις πάνω απο 5 λεπτά

Δυστυχώς όμως δέν έχω χρονο γιά τρέξιμο κάι οτάν πάω Το έχω αντικατάστησει απο τα βάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...