Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

nicoc89 ήταν το παλιό σου; Για θυμησέ μου λίγο.

οτι δεν ήξερες ποιο ήταν το παλιό μου και θες να σου θυμίσω (μήνες είχα ίδιο avatar)

μουνάκι αμέσως να με δώσεις 

αμα ήθελα να μείνω ανώνυμος δε θα έβαζα φωτογραφίες σφδγσδφηγφξδφσδζψχ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παχύσαρκοι που μπροστα απο το τα γενετικά οργανα εχουν εξογκωματα, κατουραανε καθιστοι;

 

Εχουμε μια κοπελια στο γυμναστηριο φοραει συνεχεια τα ιδια ρουχα. Παω τωρα εξι μερες την εβδομαδα, συνεχεια τα ιδια ρουχα.

 

Ωραιο σωμα μεσα στην μπιχλα ομως, ουτε να μου τον δει ενα πραγμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ κάθε μέρα τα ίδια ρούχα φοράω για προπόνηση , μια μπλούζα τέτοιου τύπου γιατι οτιδήποτε άλλο τεντώνει κ καταστρέφεται και ένα σορτς επίσης προπόνησης απο ελαστικό υλικό που αναπνέει και δεν κρατάει ιδρώτα . Δεν είναι δύσκολο να τα πλένεις κάθε δεύτερη μέρα , ιδικά όταν δεν κρατάνε ιδρώτα. 
σου βρωμάει ? το καλοκαίρι συνήθως βρωμάνε πολλοί , ιδικά αυτοί που ξεχνάνε τι σημαίνει πετσέτα είναι full αηδίες 

μιας κ το έθιξες πάντως εγώ έχω δει κ το άλλο άκρο , άτομα με τρελή γκαρνταρόμπα , top μάρκες ρούχων κ αξεσουάρ και 0 αποτέλεσμα 
μπορείς να βρεις τα πάντα μέσα στα γυμναστήρια , αν και το μόνο που με ενοχλεί είναι οι καφενόβιοι μπαρμπάδες που κάνουν βαβούρα τα πρωινά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάνια πάω απόγευμα γυμναστήριο που γίνεται χαμός. Παιδική χαρά ,πάρτυ ένα πράγμα.

Όμορφες κοπελιές,λουλούδια λέμε και βαμμένες ..lol..

Φυσιολογικό θα ήταν το ζευγάρωμα αλλά πολύ gay κατάσταση. Μαντραχαλέοι γιαλίζονται μπροστά στον καθρέπτη περισσότερο από τις κοπέλες.

Έτυχε να δω προσέγγιση θυληκού σε νεαρό κι αυτός να απαντάει μονολεκτικά και με υφάκι γαμάουα και αδιαφορίας.Στο καπάκι η κορμάρα να πηγαίνει σε κάποιο όργανο και το βλέμα του τυπά να την αναζητεί .

Τι στο δίαολο!!! Μου έρχεται να χωθώ γερά άλλά οι κουκλίτσες θα νομίζουν οτι θα αρχίσω να τους λέω ιστορίες από τον πόλεμο του 40 :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

προπονηση και ρουχα παει! Αυτο ειδικα που βλεπω μερικους στη σχολη μετα την προπονηση να μην κανουν ντους και να φορανε τα ρουχα και να πηγαινουν για μαθημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προπονηση και ρουχα παει! Αυτο ειδικα που βλεπω μερικους στη σχολη μετα την προπονηση να μην κανουν ντους και να φορανε τα ρουχα και να πηγαινουν για μαθημα..

εκτός αν έχεις ρούχα για προπόνηση που δεν κρατάνε ιδρώτα  

απλά μερικοί βαριούνται να αλλάξουν. Εγώ αν είναι να πάω καπάκια για δουλειά η καφέ ή οτιδήποτε κάνω το απλό

ρούχα δουλειάς/whatever - > πάω gym - >αλλάζω σε ρούχα προπόνησης -> προπόνηση - > μπάνιο 

για καλοκαίρι δεν το συζητώ , μπάνιο κατευθείαν κ ας έχω να πάω σπίτι μου , γιατι πολύ απλά αν αφήνεις πάνω σου ιδρώτες όχι μόνο είναι μπίχλα αλλα παίζει να γεμίσεις και σπυριά , ιδικά το καλοκαίρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση αύριο να πάω για αιμοδοσία. Φαντάζομαι μετά την αιμοδοσία δε θα μπορώ να κάνω γυμναστική ( ; ).

 

Επίσης σε περίπτωση που κάνω γυμναστική πριν την αιμοδοσία λέτε να υπάρχει θέμα (επειδή ο οργανισμός μου θα χρειάζεται κυκλοφορία αίματος ή δεν παίζει ρόλο); Πχ έχω προπόνηση αναρρίχηση και μόλις τελειώσω λέω να πάω. Εκτός αν βάλω μία ώρα κενό στο ενδιάμεσο (προπόνηση-αιμοδοσία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και γω παω με τα ρουχα μου κανονικα αλλαζω σε ρουχα προπονησης και μετα μπανιο και τα ρουχα που φορουσα πριν.

Απλα καποιοι το κανουν αυτο χωρις μπανιο μετα την προπονηση. Οτι ρουχο και να ναι ψιλο βρωμαει μετα. 


Υπάρχει περίπτωση αύριο να πάω για αιμοδοσία. Φαντάζομαι μετά την αιμοδοσία δε θα μπορώ να κάνω γυμναστική ( ; ).

 

Επίσης σε περίπτωση που κάνω γυμναστική πριν την αιμοδοσία λέτε να υπάρχει θέμα (επειδή ο οργανισμός μου θα χρειάζεται κυκλοφορία αίματος ή δεν παίζει ρόλο); Πχ έχω προπόνηση αναρρίχηση και μόλις τελειώσω λέω να πάω. Εκτός αν βάλω μία ώρα κενό στο ενδιάμεσο (προπόνηση-αιμοδοσία).

δεν παιζει θεμα αν πας προπονηση πριν αρκει να φας καλα! εγω αυτο εκανα προπονηση -> διπλασιο φαγητο απο το νορμαλ -> αιμοδοσια -> σαπισμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται ρε φίλε να φορέσεις καθαρά ρούχα ιδρωμένος, έλεος  >?!!

επίσης τις προάλλες πήγαν να πέσουν μπουνιές σε ενα γυμν γιατί μπήκε ο αλλος ο ελεεινός μεσα στην σάουνα χωρις να κάνει ντουζ , έτσι με τους ίδρωτες μες την βρώμα μετα το κατούρημα, του την πέσανε μιλάμε στο τσακ το γλύτωσε το βρομόξυλο !

---

gon  ξεκουράσου μια μερα , οχι οτι τρέχει τίποτα αν πας χαλαρα , αλλα καλο ειναι να ξεκουραστείς !!

----\

Δήμητρα , και στα δυο ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπεκτ

απαγορεύεται να μπεις στην σάουνα χωρις να εχεις κανει ντουζ αμεσως πριν !

 

αν το κάνουν κανα δυο και μπουν ιδρωμένοι και βρώμικοι ουτε που φαντάζεσαι μπόχα και κατουρηλα που θα βρωμάει !!

αυστηρά απαγορεύεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω παω με τα ρουχα μου κανονικα αλλαζω σε ρουχα προπονησης και μετα μπανιο και τα ρουχα που φορουσα πριν.

Απλα καποιοι το κανουν αυτο χωρις μπανιο μετα την προπονηση. Οτι ρουχο και να ναι ψιλο βρωμαει μετα. 

 

καλά τουλάχιστον ελεεινό, αν είσαι βρώμικος κ πεντακάθαρα ρούχα να βάλεις θα βρωμας .. ρε τι τραβάμε με αυτούς ιδικά το καλοκαίρι στα μμμ....... 

 

 

 

σκάνε μύτη 4 πιτσιρικάδες zyzz wannabes 20φεύγα (λίγο μεγάλοι για τέτοια), με μπλούζες do u even lift κλπ , στυλάκι σαν αυτό με λιγότερους μυς κ αρχίζουν τα καραγκιοζιλίκια. Ποιο πέρα είναι μια γκόμενα στα 20κάτι κ αυτή και τρέχει στο διάδρομο , τους κοιτάει να βγάζουν selfies και ήταν σε φάση "wtf"  

 

τυχαίνει έρχεται εκεί που έκανα προπόνηση σε επικλινή αλτήρες κ μου λέει κάνουμε μαζί ? ναι άνετα της λέω , βαριέμαι μόνος μου /wink , χαμογελάρα μέχρι τα αφτιά αυτή μ έφτιαξε τη μέρα 

 

1) η γκόμενα έκανε ποιο δυνατή προπόνηση απο αυτά , αν έκανα μαζί τους θα ξενέρωνα

2) 30 λεπτά μετά ακόμα έβγαζαν selfies 

3) οι γκόμενες ξενερώνουν , ίσως σε πολύ μικρές ηλικίες εκεί στα 15-16 να ψάχνουν ποιο ανδροπρεπή αγοράκια , μετά χλωμό 

 

χώσου δε χάνεις τίποτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...