Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μπορεί και να μην το μάθεις ποτέ. :P

 

 

Πλακίτσα, δε γνωρίζω τί είχες στο παλιό σου account.

 

  μπα δε νμζ 

 

:-D 

 

 

Προφανώς λοίμωξη αναπτευστικού ιογενούς αιτιολογίας. Δεν πήγα σε ιατρό πρώτον γιατί είμαι κατά της χρήσης αντιβιωτικών σε μη υψηλές εμπύρετες λοιμώξεις και δεύτερον αρνείται το στομάχι μου να δεχθεί αντιφλεγμονώδη.

Έντονο βήχα, αδυναμία, αίσθημα κόπωσης, ανορεξία και πλέον βουλωμένη μύτη 

όλα αυτά από το άγχος... μειώνει το ανοσοποιητικό.............

 

περαστικά Δημητρούλ

 

 

νομίζεις οτι θα περάσει έτσι ε? περιμένουμε το story 

 

 

περιμένουμε 

 

 

tatiana(1)-614x378.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα βαρυκόκκαλο έχουμε;

 

12814028_1064221166934452_30216015574983

Σε μία τέτοια κατάσταση φαντάζομαι τα κόκκαλα είναι έρμαια της διαχείρησης του βάρους. Δηλαδή ο άλλος αν πέσει κάτω άτσαλα, τότε υπάρχει πιθανότητα να σπάσει και κάτι. Ειδικά αν δεν έχει και ανάλογη μυϊκή μάζα να τα υποστηρίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρα προσεχε ειδικα το βηχα γιατι αν εχεις καμια βροχιτιδα ας πουμε , δε θα περασει απο μονη της.

 

Περυσι ταλαιπωρήθηκα παρα πολυ απ αυτο, χωρις υψηλο πυρετο, αλλα χρειαστηκε να παρω δυο κύκλους αντιβιωσεων + εισπνοές για να ισιωσω .

 

Καλα προφανως δν ειναι ολα ιδια, αλλα βηχας που επιμενει θελει προσοχη.

 

Περαστικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς λοίμωξη αναπτευστικού ιογενούς αιτιολογίας. Δεν πήγα σε ιατρό πρώτον γιατί είμαι κατά της χρήσης αντιβιωτικών σε μη υψηλές εμπύρετες λοιμώξεις και δεύτερον αρνείται το στομάχι μου να δεχθεί αντιφλεγμονώδη.

Έντονο βήχα, αδυναμία, αίσθημα κόπωσης, ανορεξία και πλέον βουλωμένη μύτη 

όλα αυτά από το άγχος... μειώνει το ανοσοποιητικό.............

Πωωω περαστικα..εμενα ευτυχως μονο μια διαρροια με βρηκε και με ταλαιπωρησε 3-4 μερες, αλλα ειχα και την εξεταστικη που επρεπε να διαβασω και εμεινα οφφ 2 βδομαδες περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως την παλεύεις;;; Παίρνεις κανένα υποκατάστατο;

αφήνω την ίωση να κάνει τον κύκλο της. 

σε εμπύρετες φάσεις που πέρασα, πήρα nurofen cold n' flu

Πωωω περαστικα..εμενα ευτυχως μονο μια διαρροια με βρηκε και με ταλαιπωρησε 3-4 μερες, αλλα ειχα και την εξεταστικη που επρεπε να διαβασω και εμεινα οφφ 2 βδομαδες περιπου.

τουλ έχασες κανα γραμμάριο, εγώ τίποτα... 

και ήθελα να πάω σα παιδούλα και γω στα βάρη μου σήμερα αλλά με τα μυξομάντηλα, με όχι καλές αναπνοές και με βήχα κρίμα θα πήγαινε. 

Μένω στα ακαδημαϊκά μου μελετήματα... υγεία 

Δημητρα προσεχε ειδικα το βηχα γιατι αν εχεις καμια βροχιτιδα ας πουμε , δε θα περασει απο μονη της.

 

Περυσι ταλαιπωρήθηκα παρα πολυ απ αυτο, χωρις υψηλο πυρετο, αλλα χρειαστηκε να παρω δυο κύκλους αντιβιωσεων + εισπνοές για να ισιωσω .

 

Καλα προφανως δν ειναι ολα ιδια, αλλα βηχας που επιμενει θελει προσοχη.

 

Περαστικα

ναι το έχω κατά νου αυτό, παίρνω bisolvon αλλά αν δω ότι κλείνω βδομάδα και ο βήχας εμμένει θα περάσω μια βόλτα από την πνευμονολόγο....ευτυχώς, δεν κάπνισα όλο αυτό το διάστημα της αρρώστιας μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφήνω την ίωση να κάνει τον κύκλο της. 

σε εμπύρετες φάσεις που πέρασα, πήρα nurofen cold n' flu

Επώδυνο και χρονοβόρο ( ; ). Καλή δύναμη! Λογικά τρίψημο με vicks θα σε ανακουφήνει λίγο κατά τη διάρκεια του ύπνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι να σας πω, εμένα με έχει βολέψει. Το βρίσκω πολύ πιο safe επιλογή.

---------------------

 

Πάω τζιμ 4 φορές τη βδομάδα που λέτε, λέω τις καλημέρες μου σαν ευγενικό παιδί που με έκανε η μάνα μου, βάζω τα ακουστικά κι ασχολούμαι με την προπόνησή, ούτε ενοχλώ κανέναν, ούτε ξέρω κανέναν, ούτε ψάχνομαι για οτιδήποτε άλλο.

 

Και μου ρχεται από το πουθενά η κυρία, που ούτε ονοματα δεν έχουμε αλλάξει, και μου την πέφτει στα ίσα. Τι να πω, το αεροδρόμιο των Σπάτων που έχω στο κεφάλι μου τη μάγεψε, ή η κολώνα της δεή που μου δώσανε για μύτη; Βρήκα μια lame δικαιολογία, τη σκαπούλαρα.

 

Σήμερα που ξαναβρεθήκαμε στο τζιμ περνούσε από μπροστά επιδεικτικά και δε γύρναγε να με κοιτάξει, ούτε καλημερα.

 

Νταξ, το έλπιζα να ξαναγίνω 25αρης χάρη στο τζιμ αλλά όχι σε αυτόν τον τομέα!  :-(

 

Άμα το μάθει το αφεντικό, θα μου το κόψει το γυμναστήριο! Ρε που έμπλεξα ο παππούς. Φώτη, βοήθα!  :-)

Γιαννη ακου ρε  .

Το οτι  εισαι παντρεμενος ειναι αδιαφορο στην συγκεκριμενη φαση ,εννοειτε πως θα χωθεις απολυτα φυσιολογικο ειναι ,καθυστερημενος να κολησεις δεν εισαι υποθετω σε αυτα τα ζητηματα  αρα ολο αυτο θα λειτουργησει εξαιρετικα ανανεωτικα για την εγγαμη σεξουαλικη και οχι μονο ζωη σου .

ΑΛΛΑ   εφοσον  εφερες στον κοσμο παιδια εισαι δλδ πατερας δεν εχει δικαιωμα να κανεις ταρζανιες (που καλως δεν εκανες ) διοτι πολυ απλα τα παιδια δεν τα ρωτησες για να τα φερεις στον κοσμο, ουτε εχουν καμμια διαθεση να μπλεξουν σε ενδεχομενα δραματα .

Ειναι το μονο θεμα στην ζωη μου που ειμαι συντηρητικος .

Και εφοσον το λυσαμε αυτο το θεμα και εσυ δεν  μπορεις να κανεις κατι  ,αν ειναι καλο κομματι μαντεψε ποιος μπορει να κανει... αχχαχα

 

 

Υ.Γ για το σμιθ  αστους να τραγουδανε αφου σε βολευει κανε αυτο ,απο το να πας στα ελευθερα να χασεις χρονο μεχρι να βρεις σωστη σταση που  δεν ειναι ευκολο για τον καθενα  να την βγαλει ,κανε smith  πιο safe einai . 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως στην έπεσε λέει όχι να δώσεις το όνομα της αχχαχα 

καμια φορά σκέφτομαι να μπει καμια γκόμενα που γουστάρω και να συνδέσει το παλιό μου acc με αυτό ... αχχαχααχ κλάμα 

nicoc89 ήταν το παλιό σου; Για θυμησέ μου λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...