Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως ακριβως στην επεσε?

 

 

Εστω και αργα ανακαλυψα τις γλυκοπατατες, πως πας τωρα πισω στις απλες πατατες?

 

Μαρουλι μαιντανος κρεμμυδακι απο τον κηπο, μπροκολο απο τον κηπο και γλυκοπατατα στον ατμο, 2 φετες ψητο σολωμο.

Τι να μας πει το anti-fitness?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Παιξε μπαλιτσα! χαχαχα

φάε burger εσύ, μη μιλάς !!! 

 

______________

 

Γιάννη, σου βγάζω το καπέλο !!! 

άλλοι παντρεμένοι αφορμή θα ψάχναν να επιβεβαιωθούν! και πάλι μπράβο! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φάε burger εσύ, μη μιλάς !!! 

 

______________

 

Γιάννη, σου βγάζω το καπέλο !!! 

άλλοι παντρεμένοι αφορμή θα ψάχναν να επιβεβαιωθούν! και πάλι μπράβο! 

Σε 1 εβδομαδα..incoming :devil:

 

 

εγώ αμα δε γουστάρω την άλλη κρατάω πολύ φιλική στάση, με την καμία όμως δεν της δείχνω οτι δεν γουστάρω ή οτι την στέλνω, μπορεί να φτάσουμε στα αγγιγματάκια μεταξύ σοβαρού κ αστείο αλλα όλα cool. Ακόμα και με καλή δικαιολογία εκείνη τη στιγμή μπορεί να σε καταλάβει.  Θα νιώθω άσχημα να ρίξω χυλόπιτα, το αφήνω φλου 

Εδώ επίμονος gay μου την έπεφτε και δεν τον έστειλα απο κανα παράθυρο να πετάξει , του γύρισα την κουβέντα στις γκόμενες κ ξενέρωσε , εκεί δεν το αφήνω φλου αχχααχ

 

Και γω ρε γαμωτο, δε μπορω να την πω την αλλη στεγνα "δε σε γουσταρω".Απο την αλλη ομως ισως ειναι και κακο να παιρνει ελπιδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως στην επεσε?

 

 

αν ρωτάς εμένα για τον gay άρχισε τα κομπλιμέντα, next time το προχώρησε κ άλλο , με τα πολλά μια άλλη μέρα μέσα στις χαριτωμενιές μου τσίμπησε τον ώμο στο ξεκάρφωτο κ εκεί ήταν η κίνηση ματ να του σπάσω τα δόντια(αν είχε τσιμπήσει κώλο θα έβγαινε αυτόματα), αλλα κρατήθηκα επειδή είχα παρέα κ του άνοιξα κουβέντα για μια γκόμενα που γουστάρω , τον πόνεσε χειρότερα αλλα βοηθήθηκα κ εγώ αφου η παρέα άκουγε ^^ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια φορα παλια ειχε ερθει  ενας πιτσιρικάς το πολυ 18 (μια χαρα εμφανίσιμο παλικαρακι , ουτε έδειχνε gay ουτε τίποτα) με πλησιάζει  κ μου λεει 'συγνώμη μπορω να σε ρωτήσω κατι ? '

σκέφτομαι καμια άσκηση θα θελει να το δειξω .. του λεω βεβαίως οτι θέλεις ..

μου λέει μπορούμε να κάνουμε παρεα ? οχι εδω .. αλλα και έξω ... παρεα .. !

του απανταω 'ποιοι να κάνουμε παρέα ?'  μου λεει εμείς !

του λεω πιτσιρίκο κανε μεταβολή επι τόπου στρίψε χωρις να πεις κουβεντα και καντην.. παει να μιλησει μααα κτλ

του λεω 'έφυγες  τώρα'

την εκανε και δεν ξαναπάτησε gym ! ρε τι φαση μιλάμε για πέσιμο στην ψύχρα , ουτε αντρες σε γκομενες δεν παμε να την πέσουμε ετσι μερικοί εχουν ξεφύγει τελείως λέμε .. 18 χρονών παιδάκι ξεφτιλίζεται για το πάθος του ..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια φορα παλια ειχε ερθει  ενας πιτσιρικάς το πολυ 18 (μια χαρα εμφανίσιμο παλικαρακι , ουτε έδειχνε gay ουτε τίποτα) με πλησιάζει  κ μου λεει 'συγνώμη μπορω να σε ρωτήσω κατι ? '

σκέφτομαι καμια άσκηση θα θελει να το δειξω .. του λεω βεβαίως οτι θέλεις ..

μου λέει μπορούμε να κάνουμε παρεα ? οχι εδω .. αλλα και έξω ... παρεα .. !

του λεει ποιοι να κάνουμε παρέα ?  μου λεει εμεις !

του λεω πιτσιρίκο κανε μεταβολή επι τοπου στριψε και μην πεις κουβεντα .. παει να μιλησει μααα κτλ

του λεω έφυγες  τώρα ..

την εκανε και δεν ξαναπάτησε gym ! ρε τι φαση μιλάμε για πέσιμο στην ψύχρα , ουτε αντρες σε γκομενες δεν παμε να την πέσουμε ετσι μερικοί εχουν ξεφύγει τελείως λέμε .. 18 χρονών παιδάκι ξεφτιλίζεται για το πάθος του ..

μου βρήκες ατάκα να την πέφτω  στο γυμναστήριο 

 

δεν ξέρω για σας αλλά μόνο κουνούπια το καλοκαίρι μου την πέφτουν. Μάλλον τα φαρδιά μου ρούχα δεν αποτελούν πόλο έλξης :D 

 

εγώ ακόμα στη διαδικασία της ανάρρωσης είμαι, δεν το ρισκάρω να πάω προπόνηση. Όπως όλα δείχνουν θα επιστρέψω ξανά το Σάββατο, με κυκλικό...

Θα αλλάξω λίγο τα πρωινά αερόβια μου και θα τα βάλω μέρες που δεν πάω προπόνηση. Επειδή έχω πολύωρη καθιστική μέρα πια, νομίζω είναι απαραίτητο ένα μισαωράκι αεροβίωση. 

Τα κιλά μου 55 παρόλο που έκαψα 25γρμ υδατάνθρακα συν 5γρμ πρωτεϊνη δεν έχασα τπτ, ούτε νερά ! ? ! Η μεταβολική μου πεταλούδα πάει έχει ψοφήσει. Την Τρίτη θα πάω για μέτρηση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πω κερκυραίε. Φαντάζεσαι 1 στο μύριο να διαβάζει τουτο το φορουμ; Θα φάω το ξύλο της αρκούδας.

 

Ας μείνει έτσι στο ανώνυμο και στο φλου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως στην έπεσε λέει όχι να δώσεις το όνομα της αχχαχα 
καμια φορά σκέφτομαι να μπει καμια γκόμενα που γουστάρω και να συνδέσει το παλιό μου acc με αυτό ... αχχαχααχ κλάμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι επαθες Δημητρα?

Προφανώς λοίμωξη αναπτευστικού ιογενούς αιτιολογίας. Δεν πήγα σε ιατρό πρώτον γιατί είμαι κατά της χρήσης αντιβιωτικών σε μη υψηλές εμπύρετες λοιμώξεις και δεύτερον αρνείται το στομάχι μου να δεχθεί αντιφλεγμονώδη.

Έντονο βήχα, αδυναμία, αίσθημα κόπωσης, ανορεξία και πλέον βουλωμένη μύτη 

όλα αυτά από το άγχος... μειώνει το ανοσοποιητικό.............

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς λοίμωξη αναπτευστικού ιογενούς αιτιολογίας. Δεν πήγα σε ιατρό πρώτον γιατί είμαι κατά της χρήσης αντιβιωτικών σε μη υψηλές εμπύρετες λοιμώξεις και δεύτερον αρνείται το στομάχι μου να δεχθεί αντιφλεγμονώδη.

Έντονο βήχα, αδυναμία, αίσθημα κόπωσης, ανορεξία και πλέον βουλωμένη μύτη 

όλα αυτά από το άγχος... μειώνει το ανοσοποιητικό.............

Και πως την παλεύεις;;; Παίρνεις κανένα υποκατάστατο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...