Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Νίκος φαίνεται ότι έχει ξοδέψει πολύ χρόνο συλλογιζομενος το τι σημαίνει γυμνάζομαι, τοςο για τον ίδιο όσο και γενικά, κι έχει πολύ ώριμη άποψη. Γουστάρω πολύ τις αναλύσεις του. Τον περνάω καμία εικοσαριά χρόνια μα τον διαβάζω και νιώθω ότι εγω είμαι ο μικρός εδώ :)

Μόνη μλκ τα νεύρα του. Θα σφάξει κανέναν καμία μέρα!

 

thx :P

καθόλου μαλακία , όταν ήμουν μικρότερος ναι , τώρα έχουν γίνει ένα καλό εργαλείο , αρκεί να μάθεις να το χρησιμοποιείς την κατάλληλη ώρα  :-D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Οκ Maus, ευχαριστω Γιαννη.

 

Για τραπεζοειδη ηξερα την κλασικη με την μπαρα αλλα ειδα σε διαφορα video οτι καλο ειναι να την αποφευγεις.Να κανω shrugs?

Για σωστή τεχνική ασκήσεων, δες τα βίντεο στο κανάλι athleanx. Ειδικά για τραπ, η μπάρα σε περιορίζει. Καν την με αλτήρες και δεν αρκεί απλά να σηκώνεις τους ώμους προς τα πάνω. Θέλει προς τα πάνω και πίσω. Δες το βίντεο tom hardy traps workout secret.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για σωστή τεχνική ασκήσεων, δες τα βίντεο στο κανάλι athleanx. Ειδικά για τραπ, η μπάρα σε περιορίζει. Καν την με αλτήρες και δεν αρκεί απλά να σηκώνεις τους ώμους προς τα πάνω. Θέλει προς τα πάνω και πίσω. Δες το βίντεο tom hardy traps workout secret.

shrugs η κινηση ειναι πανω κατω μονο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.com/Kinivo-BTH240-Bluetooth-Stereo-Headphone/dp/B00AWIPITS

 

του matt ogus niko hahaha

 

πηγα να παραγγειλω αυτα και δεν ερχονται ελλαδα και ξενερωσα 

προτεινετε κανενα καλο ακουστικο να παρω για το gym?ειχα κατι ψειρες της iluv καλος ο ηχος αλλα μ χαλασαν,ξαναπηρα τα ιδια και μετα απο 2 μηνες γεια σας και παλι

μεχρι 30 ευρω δινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 ευρω και για γυμναστηριο? που υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να σπασουν/κοπουν? Νονονο

 

Εδω εισαι http://www.e-shop.gr/samsung-stereo-headset-eo-eg900bw-white-bulk-p-TEL.018989

 

και να κοιτας τα crazy sundays του e-shop γενικοτερα.Εγω πηρα κατι ακουστικα samsung απο 14 ευρω στα 7 και ειναι πολυ καλα, τα χρησιμοποιω καθε μερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ το κακό στο χειρότερο

 

 

12814273_904140303017891_829752410603916

 

 

έλεος

Εννοείς πως δεν έπρεπε να το πάρει αυτός ?

Αα και είναι λίγο παλιά η ερώτηση μου αλλα

Δεν έκανε προετοιμασία για Mr Olympia

Γτ δεν έιχε κατέβει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοώ πως πάει απ το κακό στο χειρότερο η physique του , είχε θέμα με την κοιλιά κ τώρα φαίνεται ακόμα χειρότερος. Δεν ασχολούμαι με το bb αλλα μου έσκασε στην αρχική του fb και μου ήρθε λίγο κάπως xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ξέρω τι εννοείς τεράστια γιατι πολλά έχουν δει τα μάτια μας αλλα για τα δικά μου δεδομένα μια φορά την εβδομάδα πόδια είναι υπερ αρκετά στην περίπτωση μου

 

attachicon.gifποδια.jpg

 

την έβγαλα τώρα , μετά απο 2,5 μέρες άραγμα full και πήρα την πόζα να φαίνομαι όλος να δεις διαφορά, φαντάσου πως γίνονται με pump , που φοράω πάντα άνετες φόρμες κ όταν φεύγω απο προπόνηση ποδιών είναι σαν κολαν  αχχα

ε μέχρι εκεί είναι οκ αλλα το θέμα με εμένα είναι πως ότι γυμνάζω το γυμνάζω στα άκρα 

πχ μπορεί να παίζω 120-130kg squat μόνο που για εμένα όλοι μου λένε πως είναι λίγα , όλα όταν κάνω πρέσα φορτώνω μεταξύ 200 και 250 kg για σετ αλλιώς δεν τα νιώθω 

 

Σήμερα είδα το μήνυμα κι είπα να σας γράψω δύο πράγματα: Οι τετρακέφαλοι των ποδηλατών στη φωτογραφία του link του Vapir, δεν πρέπει να αποτελούν μέτρο σύγκρισης για κανέναν μας.

 

Οι τετρακέφαλοι των συγκεκριμένων αθλητών ποδηλασίας είναι απολύτως φυσιολογικοί, επειδή είναι sprinters πίστας (track cyclists). Οι ποδηλάτες αυτοί θέλουν αποκλειστικά δύναμη κι εκρηκτικότητα, όποτε κι η προπόνησή τους είναι προσαρμοσμένη στις μυϊκές ίνες ταχείας συστολής που σηκώνουν πολύ υπερτροφία. Αν έχουν και γενετική προδιάθεση στο μέγεθος, τότε μπορεί να γίνουν άκρως εντυπωσιακοί. Είχα βάλει πριν κάποιο καιρό ένα video του Robert Forstemann που "tostάρει" μια φέτα ψωμί σε μια τοστιέρα η οποία έπαιρνε ενέργεια από τα πόδια του καθώς έκανε ποδήλατο. Δείτε τετρακέφαλους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δες το βίντεο και πες μου τη γνώμη σου.

Send me the link! Gravity is working only in Y axis and not in X axis that's why the movement should be up and down only. Don't have greek keyboard in this PC :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ το κακό στο χειρότερο 

 

 

12814273_904140303017891_829752410603916

 

 

έλεος 

 

σαν σοκολατένιο κουνέλι για το πασχα είναι

 

gut out of control 

 

edit : το κέρδισε όμως το Arnold Classic ρε άρα η φώτο είναι από τις πολύ κακές.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...