Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλημερα ,κάποιο καλής ποιότητας λάστιχο γυμναστικής υπάρχει απο ελληνικό κατάστημα?

Δυο φορες παράγγειλα σετακι απο το Αμαζον Αγγλίας  και δεν μου ήρθαν ποτε.

Το πρωτο που ειχα παρει εσπασε αρκετα ευκολα ,αλλα κανανε καλη δουλεια ,για συντήρηση ειναι οτι πρέπει .

Δυστυχώς τωρα έμεινα ενα μηνα χωρίς γυμναστική περιμένοντας το Αμαζον  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ,κάποιο καλής ποιότητας λάστιχο γυμναστικής υπάρχει απο ελληνικό κατάστημα?

Δυο φορες παράγγειλα σετακι απο το Αμαζον Αγγλίας  και δεν μου ήρθαν ποτε.

Το πρωτο που ειχα παρει εσπασε αρκετα ευκολα ,αλλα κανανε καλη δουλεια ,για συντήρηση ειναι οτι πρέπει .

Δυστυχώς τωρα έμεινα ενα μηνα χωρίς γυμναστική περιμένοντας το Αμαζον  :mad:

Εγω εχω παρει απο το xtr.gr πολυ καλο και εχει αντεξει και καλη τιμη , γιατι στα intersport που ειχα παει ειχε την διπλασια τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χαλασμένη μέση και στραμπουλιγμένο αστράγαλο, μόνο pull-ups και leg-raises μπορώ να κάνω. Σήμερα προπόνηση αναρρίχηση ανέβηκα μόνο με το ένα πόδι. Καλή γυμναστική για το αριστερό μου ποδαράκι και κυρίως για το pulling.

 

Προβλέπω μία εβδομάδα ανάρρωσης για αστράγαλο και κανά μήνα για μέση μέσα στο νερό. Δε με θυμάμαι πιο fit. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο μερες μετα κι ακομα εχω ενοχλησεις καθε φορα που τρωω. Το πρωι στο τζιμ προς το τελος της προπονησης με επιασε λιγο ζαλαδα. Προφανως δεν ειμαι 100% ετοιμος και προφανως θα επρεπε να ξεκουραστω 2-3 μερες προτου ξαναπαω τζιμ αλλα τετοιο ενδεχομενο δεν παιζει. Κανονικα προπονηση σημερα, κανονικα και αυριο.

 

Γιεα, εθισμενος, I know. Βασικα, οταν βαζω ενα στοχο προσηλωνομαι σ αυτον. Εχει κι αλλα αρρωστακια εδω μεσα, θα με καταλαβουν. :)

Ειμαι λιγο ασυμφορος στις μπριζολες ,καλυτερα να παμε για ποτο που πινω λιγο χαχα

Κι εγω ξενερωτος στο ποτο. Μπριζολες κι οσα δωσουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μήνυμα άμα ανέβεις να παμε για μπριζόλες.

μπακαλιαράκια στο λιμάνι καλέ....μην τον βάλεις να φάε κρέας, θα μας ξεκληρίσει όλες τις στάνες ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
δοκίμασα δικέφαλα/τρικέφαλα superset για τελευταία κ πιάνει καλά, είπα να βγάλω φωτογραφία το pump αλλα ο μαλάκας την έβγαλα απο μακριά σε καθρέφτη και βγήκε μικρή res 
 

 

  :-D

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νικο μεναμε μαζι και καναμε προπονησεις μαζι ξερεις οτι θα μασταν συν σε κιλα  μυικη και σε επιδοσεις αλλα με καθολου λεφτα γιατι θα πηγαιναν ολα σε φαι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχχαχ γαμησετα spect , δε βρίσκω άτομο να νιώθει .. είχα έναν τελείωσε απο φοιτητής στην Πάτρα κ έφυγε πάλι για Πύργο :X
στο θέμα μάσα.. την ψάχνω να πιάσω γκόμενα καμια κόρη χασάπη   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ ποσο εισαι τωρα και δεν την παλευεις 5 μέρες

54 φίλε αλλά οπως είπα,πιστεύω ότι είναι ο συνδυασμός των προαπαιτούμενων.

Τέσπα, τρίτη φορά καθίσματα στο smith και νομίζω ότι άρχισα να μαθαίνω σιγά - σιγά την τεχνική . Παιδικά κιλά μεν 10+10 αλλά θα το τραβήξω αρκετά(μήνες) μέχρι να αρχίσω να φορτώνω η να κάνω ελεύθερα χωρίς το smith.

Ενοχλήσεις στην μέση που φοβόμουν δεν έχω καθόλου . Ωραία :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δοκίμασα δικέφαλα/τρικέφαλα superset για τελευταία κ πιάνει καλά, είπα να βγάλω φωτογραφία το pump αλλα ο μαλάκας την έβγαλα απο μακριά σε καθρέφτη και βγήκε μικρή res 

 

 attachicon.gifforvrblk.jpg

 

  :-D

Μα το θεό, μια καλή φωτογραφία , τι σου ζητήσαμε? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...