Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ γουστάρω τα athleanx βίντεο στο γιουτιουμπι. Ακούγοντας τον Jeff Cavalliere ειναι σαν να ακούω τον Μαους.

 

Ποσά έχω να μάθω ακόμα. Πολύ γατάκι είμαι τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ο τύπος στο AthleanX είναι ίσως ο μόνος που δείχνει τη σωστή τεχνική για κοιλιακούς με ρόδα. Από την ημέρα που το είδα και εφάρμοσα τον τρόπο του, βρήκα την "υγειά" μου. Ανέβηκε ψηλά στην εκτίμησή μου ο τύπος.

 

Επίσης, μας βγήκε η πίστη σήμερα στην ποδηλασία. Σχεδόν 90χλμ, με πολύ σκληρές ανηφόρες. Καλά ήταν! Λεπτομέρειες μόλις βρω το κουράγιο να βάλω το Garmin στο PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλό με τον AthleanX είναι πως δεν έχει το στυλάκι και τη μύτη που έχουν άλλοι. Φαίνεται ήρεμος κ ισορροπημένος άνθρωπος και μπορείς να τον παρακολουθήσεις ευχάριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω σημερα εφαγα το πρωι βρωμη, το μεσημερι κοτα με πατατες και ειμαι στους δρομους απο τοτε.Καλα που δεν ειχα γυμναστηριο.

Τσιμπησα 1 κομματι πιτσα απο avanti (η Δημητρα ξερει :P ) και γυρισα σπιτι τωρα.

Απορω πως αντεξα τοσες ωρες νηστικος

Καλή η avanti? Ή μόνη που δεν έχω δοκιμάσει στην περιοχή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες εγώ Τρίτη έφυγα για Κύπρο. Εντωμεταξύ Έγινε μια μαλακια εδώ που είμαι στο στρατόπεδο και τραυματισα έναν μηνισκο και έχει γαμηθει η φάση ούτε να περπατησω καλά δεν μπορώ ακόμη και ξενερωνω...πήρα και τα παπούτσια για squat τρομάρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη απο τις καναδαζες και τα σταγιερ οταν κατεβαινεις.Μην κανεις τιποτα ταρζανιες του τυπου "πηδαω με οπλοκρανος και φουλ εξαρτηση" και σπασεις κανα ποδι.Η αρβυλα ειναι μαλακια.

 

Την παθανε πολλοι χαζοι ετσι.

 

Περαστικα! Επισης, αν σε ενοχλει σε σημειο να μη μπορεις να κανεις γυμναστικη και να εισαι σε ορθοστασια, πολυ πιθανο να σε επαναπατρισουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λιβε. Το ξέρω Mike γι αυτό δεν είπα τιποτα τώρα που έκατσα αυλωνα 1 βδομάδα. Το κακό είναι ότι πριστηκε πολύ και στις 2 μέρες άδεια που πήρα τώρα ήμουν όλη την ώρα με πάγο. Κύπρο επίσης δεν θα πω τίποτα αλλά το καλό όσον αφορά το πόδι είναι ότι κατά πάσα πιθανότητα θα χωθω σε κάνα γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λιβε. Το ξέρω Mike γι αυτό δεν είπα τιποτα τώρα που έκατσα αυλωνα 1 βδομάδα. Το κακό είναι ότι πριστηκε πολύ και στις 2 μέρες άδεια που πήρα τώρα ήμουν όλη την ώρα με πάγο. Κύπρο επίσης δεν θα πω τίποτα αλλά το καλό όσον αφορά το πόδι είναι ότι κατά πάσα πιθανότητα θα χωθω σε κάνα γραφείο.

Στην αρχη λιγο δυσκολο γιατι θα ειστε "κουνελια" και δε θα κωλυωθειτε ευκολα, θα τρεχετε για αγγαρειες, σημαιες, σκοπιες κλπ εκτος και αν εχουν καμια ελλειψη ξερω γω η αν εχεις πολλα πτυχια κ εισαι 28 χρονων.Αμα εισαι 20-25 χωρις καποια ιδιαιτερη ικανοτητα η πτυχια το πιο πιθανο ειναι να σε θελουν για σκοπετανθρωπο, οργανο κλπ και αμα δε μπορεις να τα κανεις αυτα θα σε στειλουν Ελλαδα.

Δε θελω να το γκαντεμιασω η να σε αγχωσω απλα στο λεω γιατι συνεβη σε 2-3 ατομα της σειρας μου.Μη σου ερθει ξαφνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

χτύπησα μια 2κιλη , ξεκινάω ενα δυνατό 3μηνο , προβλέπετε τουμπάνιασμα !

μπος πως τον τσακισες τον μηνισκο, πως την επαθες ?

τεοκος μια χαρα εισαι φιλε ,άνοιγμα πλάτης, τραπ και ώμοι εισαι οκ

δίνουμε βαση τωρα σε χερια και στήθος, παίξε δυνατα πάγκο ίσιο και επικλινή, πεκ ντεκ και κρος οβερ  !

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους βλέπουν τα καινούρια video του Rich Piana και γελάνε!!

 12750005_963061333747657_42294830_n.jpg

 

Και σχετικό videaki!!! 

 

https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/12382864_752563371511654_1451577238_n.mp4

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maus μαλακια. Απλά ο χαζός είπα να μην περπατησω 3 μέτρα παραπάνω και πηδηξα από ένα πεζουλι και στην προσγείωση το έπαθα. Μαλακία που έγινε εκεί που έγινε γιατί και δεν μπορούσα να πω τίποτα και εριχνα σύνολο καμία ώρα περπάτημα την ημέρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...