Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δήμητρα, παντού στο ιντερνετ θα βρεις αυτή τη συμβουλή (π.χ. εδώ). Από κει και πέρα, καθώς το πιο σημαντικό είναι το τι συμβαίνει στην πράξη, σου βεβαιώνω ότι σε μένα δουλεύει τέλεια.

 

Επίσης, εδώ και μερικές μέρες κάνω στο μούλτι ένα μιξ που είπατε με μπανάνα, λίγο γάλα, σκουπ, κακάο, μέλι και φυστικοβούτυρο, και σπέρνει. Τέρμα θρεπτικό, εύκολο κι εύγευστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγω τρωω δυο μπανανες μια μετα το γυμναστήριο μαζι με την πρωτεινη και μια σε σεικερ με γαλα .

 

Αντι ομως να σφιξω, βγαινουν πιο μαλακα, η τουαλετα εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω τρωω δυο μπανανες μια μετα το γυμναστήριο μαζι με την πρωτεινη και μια σε σεικερ με γαλα .

 

Αντι ομως να σφιξω, βγαινουν πιο μαλακα, η τουαλετα εννοω

φυτικες ινες. 

Για αυτο λενε οτι το μπροκολο μπορει να κολαει στα δοντια οι τηγανιτες πατατες ομως κολλανε στον κωλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω

 

http://www.toxrisimo.gr/2014/04/diy-isotoniko-poto.html?m=1

 

Ριξε και μια κουταλιά βαρβατη μελι

εγώ που είμαι νέος στο άθλημα μου προσφέρει κάτι το ισοτονικό? το πίνω μετά την προπόνηση αντι για σκέτο νερό?

επίσης απο πάντα δεν έπινα πολύ νερό γιατί γενικά δεν νιώθω δείψα και πολλές φορές πίνω με το ζόρι(συνήθως πινω 1,5 λίτρο νερό τη μέρα) βλέπω οτι το ισοτονικό στη παραπάνω συνταγή βγαίνει κανα λίτρο, για να οφεληθείς πρέπει να το πιείς όλο ή λέω μλκιες τόση ώρα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν καταφυγετε στις χημιες δοκιμασατε καθολου να αυξησετε λίγο την εκθεση σας στον ηλιο; καπου ειδα ενας δοκτορας προτεινε μεταξυ 11-2 η ωρα να καθομαστε μερικα λεπτα, καταλαβαινω λόγω δουλειας μπορει να μην ειν εφικτο αλλα στο ρημαδι το διάλειμμα μπορει να γινεται πιστευω, εχω διαβασει κι αλλου οτι η ηλιακη ακτινοβολια με μετρο παντα, βοηθαει την παραγωγη μελατονινης και την καλυτερη ρυθμιση του βιολογικου ρολογιου

 

Αυτα ειναι σαλτσες. Ετσι οπως μας τρεχουν δεν εχουμε χρονο να κανουμε αυτα που πρεπει, ποσο μαλλον να λιαζομαστε, να απολαμβανουμε το μεσογειακο αγερι, και να κανουμε γιογκα και διαλογισμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι σαλτσες. Ετσι οπως μας τρεχουν δεν εχουμε χρονο να κανουμε αυτα που πρεπει, ποσο μαλλον να λιαζομαστε, να απολαμβανουμε το μεσογειακο αγερι, και να κανουμε γιογκα και διαλογισμους

Διαφωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνω.

αν κ συμφωνώ πως τα συμπληρώματα δεν είναι η λύση στα προβλήματα μην είσαι τόσο κάθετος , κάποιοι έχουν διαφορετικές δουλειές κ υποχρεώσεις κ όντως δεν προλαβαίνουν να κάνουν τίποτα.

Παράδειγμα γνωρίζω αποκλειστικές νοσοκόμες που δουλεύουν σερί βράδυ για μεγάλα διαστήματα, φτάνουν σπίτι 9+ το πρωί λόγο 2πλής συγκοινωνίας αλλα κ επειδή οι αλλαγές δεν γίνονται πάντα στην ώρα τους, λίγο να φάνε , λίγο να ηρεμήσουν απο την υπερένταση πάει 11+ , ύπνος μέχρι αργά το απόγευμα προς βράδυ κ μετά πάλι βάρδια. 

Και υπάρχουν πολλοί που δουλεύουν κατ αυτό τον τρόπο , ιδικά όσοι απο αυτούς έχουν κ άλλες υποχρεώσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες κλεμπιτερολ τι λέει;

Νομίζω είναι φάρμακο για να "κόψεις" . Δεν είμαι σίγουρος μήπως το μπερδεύω με κάτι άλλο. Νομίζω το είχε πάρει ένας φίλος μου (που ασχολείται γενικότερα) και σε συνδυασμό με αυστηρή διατροφή πέταξε λακτάκια κοιλιακούς όπως λέω εγώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πραγματικότητα βέβαια είναι πως όλοι αυτοί που είναι πραγματικά χαμηλά κ έχουν εξαντλήσει όλα τα μέσα (χαμηλότερο natty bf etc) παίρνουν το real stuff , δεν πετάνε τα λεφτά τους σε τέτοια , αλλα κανείς δεν το παραδέχεται και λογικό είναι.

 

καλά κ να έπαιρνες δεν θα είχες θέμα, υποθέτω σε έκραξε για να μη πετάξεις τα λεφτά σου :P

Κρεατίνη λέει γιατί αξίζει αναλογικά με την τιμή της και τα αποτελέσματα που θα έχεις(οι περισσότεροι βλέπουν από τις πρώτες προπονησεις) αφού φτάσω σε ένα επίπεδο μετά από κανέναν χρόνο ίσως ξεκινήσω 5γρ την ημέρα είναι κομπλέ

Λιποδιαλιτη όντως δεν πρέπει να αξίζει να πάρεις απ όσο έχω ακούσει

Έχει δοκιμάσει κανείς από εδώ όμως για να μας πει άποψη ? Αντε να σε κατεβάζει 1-3%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καυλ@ σημερα η προπονηση στα χερια.Τα εκανα ολα σουπερ-σετ με 45" διαλειμμα και πεθανα αλλα ειχα και ενα απο τα καλυτερα pump ever στα χερια μου B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω 4 φορές την εβδομάδα gym.

 

Μέχρι τώρα κάνω

 

1) Στηθος- ωμοι
2) ποδια - δικεφαλα
3) πλατη - τρικεφαλα

4) Οτι και την 1η και πάει σερί

 

λέω να το αλλάξω σε

 

1) Στηθος-δικεφαλα
2) ποδια
3) πλατη
4) ωμοι τρικεφαλα.

 

Θα κάνω βέβαια 1 βδομάδα να ξανακάνω πχ. πλάτη αλλά θα έχω περισσότερο χρόνο να αφιερώσω σε κάθε ομάδα ποιά η γνώμη σας?
.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...