Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Upper lower κάνω και την μέρα του upper κάνω πλάτη και στήθος οπότε παίρνουν τα χέρια από εκεί.

OK,για ποσο καιρο  δεν θα γυμναζεις αποκλειστικα τα χερια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fυσιολογικο ειναι οπως ειπε ο Λιβε, φορα με φορα θα ναι κ πιο λιγο. Οταν σε πιανει βοηθα να παρεις βαθιες ανασες

 

____________________________________________

 

με μεση ή χωρις, ΓΙΟΛΟ

 

https://www.dropbox.com/s/a4azjenmbyyzf87/_o.jpg?dl=0

Κολύμπι best ασκηση ever.

Οταν ζεστάνει λίγο ο καιρός θα ξαναπάω και εγώ γιατί φλωρεύω λίγο τώρα.. (ανοιχτό) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, βαριέμαι τα isolation χεριών. Αμα δω ότι γίνομαι T-rex θα ξαναρχίσω αλλά δεν νομίζω να κάνει τρελή διαφορά

Δεν χρειαζετααι να κανεις κατι τρομερο, απλα ενα σουπερ σετ να τα αιματωσεις να πριστουν θελει. Αφου τα ζορισες που τα ζορισες, κανε τρια σετακια των 15

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λιποδιαλυτες καμμια αποψη. Δεν εχω παρει ποτε αλλα αρχιζω να το σκεφτομαι γιατι ηδη νιωθω κουρασμενος και υπερθερμιδικα, ποσο μαλλον τωρα που παω για υποθερμιδικα

 

Ξερω δεν υποκαθιστουν τη σωστη διατροφη, απλα διαβαζοντας πως πρωωθουν τη καυση λιπους (αντι για αλλα σημεια), δινοντας ενεργεια οταν πρεπει, και ελεγχοντας τη διαθεση και τη λιγουρα ακουγεται σα κατι καλο. Αυτα απο διαφημιστικης αποψης. Στη πραγματικοτητα ποιος εχει καποια εμπειρια απο πρωτο χερι να μου πει

 

Συγκεκριμενα αυτες εδω κοιταω

 

Muscle-Pharm-Shred-Metrix-Review.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα σε βοηθησουν στην κουραση.

 

Κοιτα οι λιποδιαλύτες δουλευουν οταν εισαι ηδη χαμηλα σε λιπος. Αυτο τουλαχιστον λενε ανθρωποι που ασχολούνται και με το bb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λιποδιαλυτες καμμια αποψη. Δεν εχω παρει ποτε αλλα αρχιζω να το σκεφτομαι γιατι ηδη νιωθω κουρασμενος και υπερθερμιδικα, ποσο μαλλον τωρα που παω για υποθερμιδικα

 

Ξερω δεν υποκαθιστουν τη σωστη διατροφη, απλα διαβαζοντας πως πρωωθουν τη καυση λιπους (αντι για αλλα σημεια), δινοντας ενεργεια οταν πρεπει, και ελεγχοντας τη διαθεση και τη λιγουρα ακουγεται σα κατι καλο. Αυτα απο διαφημιστικης αποψης. Στη πραγματικοτητα ποιος εχει καποια εμπειρια απο πρωτο χερι να μου πει

 

Συγκεκριμενα αυτες εδω κοιταω

 

 

μάρκετινγκ 

οι μόνες ουσίες που δουλεύουν αφαιρέθηκαν λόγο της χρήσης τους απο παχύσαρκους και γενικά άτομα που δεν είχαν καμία δουλειά με αυτά 

 

διάβασε τι έχει μέσα κ αν πιστεύεις πως αξίζει την τιμή του αγόρασε το, αλλιώς πάρε ξεχωριστά καφεΐνη σε κάψουλες, είναι φθηνότερες 

δεν είναι οτι δεν κάνει τίποτα απλά δεν κάνει αυτό που λέει στον βαθμό που λέει

Δε θα σε βοηθησουν στην κουραση.

 

Κοιτα οι λιποδιαλύτες δουλευουν οταν εισαι ηδη χαμηλα σε λιπος. Αυτο τουλαχιστον λενε ανθρωποι που ασχολούνται και με το bb

το έχω ακούσει κ εγώ αλλα αυτό δεν έχει καμία απολύτως λογική 

γιατί να δουλέψει καλύτερα κάτι με τα συγκεκριμένα συστατικά σε κάποιος με λιγότερο λίπος? το μόνο που λειτουργεί έτσι είναι τα αναβολικά, όσο ποιο χαμηλό λίπος έχεις τόσο λιγότερη ενεργή ουσία θα αρωματίζει κ θα μετατραπεί σε οιστρογόνα , όσο λιγότερο λίπος έχεις τόσο περισσότερο αναβολικό θα χρησιμοποιηθεί απο τον οργανισμό σου. 

 

οι λιποδιαλύτες είναι μάρκετινγκ , η ονομασία είναι ψέμα , δεν διαλύουν λίπος και το μόνο που κάνουν είναι ότι κάνουν τα συστατικά τους αν τα πάρεις χώρια , όπως ένας φραπές σκέτος κόβει την όρεξη έτσι την κόβει και η καφείνη κλπ.

 

το μόνο που μπορώ να δικαιολογήσω σαν "δουλεύουν καλύτερα" είναι οτι μερικοί έχουν διουρητικά και ίσως νομίσεις οτι χάνεις λίπος χάνοντας νερό , κάτι που ούτε υγειές είναι να γίνει κατα αυτό τον τρόπο ούτε ουσιαστικό , κοινώς απάτη 

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το λενε με την εννοια οτι τους παιρνει καποιος που εχει εξαντλήσει ολα τα μεσα, εχει κατεβει χαμηλα , αλλα εχει κολησει .

Τωρα τι να σου πω δεν εχω μελετήσει το πως δουλευει αλλα περι της αποτελεσματικότητας του αυτο διαβαζω...

 

Καποια στιγμη ηθελα κ εγω να παρω cla και ο σπεκτ μου τα χώσε κ δε πηρα τιποτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάρκετινγκ 

οι μόνες ουσίες που δουλεύουν αφαιρέθηκαν λόγο της χρήσης τους απο παχύσαρκους και γενικά άτομα που δεν είχαν καμία δουλειά με αυτά 

 

διάβασε τι έχει μέσα κ αν πιστεύεις πως αξίζει την τιμή του αγόρασε το, αλλιώς πάρε ξεχωριστά καφεΐνη σε κάψουλες, είναι φθηνότερες 

δεν είναι οτι δεν κάνει τίποτα απλά δεν κάνει αυτό που λέει στον βαθμό που λέει

το έχω ακούσει κ εγώ αλλα αυτό δεν έχει καμία απολύτως λογική 

γιατί να δουλέψει καλύτερα κάτι με τα συγκεκριμένα συστατικά σε κάποιος με λιγότερο λίπος? το μόνο που λειτουργεί έτσι είναι τα αναβολικά, όσο ποιο χαμηλό λίπος έχεις τόσο λιγότερη ενεργή ουσία θα αρωματίζει κ θα μετατραπεί σε οιστρογόνα , όσο λιγότερο λίπος έχεις τόσο περισσότερο αναβολικό θα χρησιμοποιηθεί απο τον οργανισμό σου. 

 

οι λιποδιαλύτες είναι μάρκετινγκ , η ονομασία είναι ψέμα , δεν διαλύουν λίπος και το μόνο που κάνουν είναι ότι κάνουν τα συστατικά τους αν τα πάρεις χώρια , όπως ένας φραπές σκέτος κόβει την όρεξη έτσι την κόβει και η καφείνη κλπ.

 

το μόνο που μπορώ να δικαιολογήσω σαν "δουλεύουν καλύτερα" είναι οτι μερικοί έχουν διουρητικά και ίσως νομίσεις οτι χάνεις λίπος χάνοντας νερό , κάτι που ούτε υγειές είναι να γίνει κατα αυτό τον τρόπο ούτε ουσιαστικό , κοινώς απάτη 

 

:)

 

Οκ οποτε η ενεργεια και απουσια ορεξης εχει να κανει με καφεινη. Χοντρικα..

 

To promote burning of fat cells με τι εχει να κανει? Πως δινουν εντολη " αν ειναι να καψεις κατι, καψε το λιπος" Αν ισχυει κιολας και στον οποιο βαθμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ οποτε η ενεργεια και απουσια ορεξης εχει να κανει με καφεινη. Χοντρικα..

 

To promote burning of fat cells με τι εχει να κανει? Πως δινουν εντολη " αν ειναι να καψεις κατι, καψε το λιπος" Αν ισχυει κιολας και στον οποιο βαθμο..

 η καφείνη και όλες οι ουσίες που έχει βοηθάνε σε μικρό βαθμό για να υπάρχει ένα μικρό αποτέλεσμα που δεν θα είναι αισθητό. Κάνουν αυτό που λένε σε τόσο μικρό βαθμό που αν έχεις την τέλεια διατροφή κ προπόνηση θα σε βοηθήσει 1-2-5% το κάθε συμπλήρωμα 

Αν σου κόβει την όρεξη η καφείνη και μπορείς να διατηρήσεις την διατροφή σου χωρίς να τρως έξτρα σε βοηθάει , αν σου δίνει ένα μικρό boost ενέργειας να βγει η προπόνηση υποθερμιδικά τότε θα σε βοηθήσει , μετά όμως έρχεται το κρασάρισμα. Η καφείνη βοηθάει στην αρχή σαν έξτρα ενέργεια , μετά την χρειάζεσαι για να λειτουργείς , γιαυτό όποιος δεν πίνει καφέ δεν χρειάζεται καφέ για να "ξυπνήσει" που λένε μερικοί. 

 

αν όντως νιώθεις χωρίς ενέργεια κλπ υπερθερμιδικά κάτι είναι πολύ λάθος

φτιάξε τη διατροφή σου και τον ύπνο σου για αρχή , αυτό θα σε βοηθήσει, λειτουργεί και είναι κ δωρεάν 

 

edit : απο λιπαρά πως πας? τρως όσα χρειάζεσαι ? μπορείς να κρασάρεις την τεστοστερόνη σου αν πας υπερβολικά χαμηλά ακόμα κ αν είσαι σε υπερθερμιδική 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Μαργαρίτα γοργόνα! Την καλυτερη γυμναστική κάνεις [ζηλεύω, δεν έχει κολυμβητήριο εδώ κοντά]. Είναι καλύτερη η ψυχολογία σου τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...