Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

αρχίζω κ πιστεύω οτι ο συγκεκριμένος έχει ψυχολογικά και πιστεύει οτι είναι natty σιγά σιγά αχχαχα

 

 

ψυχολογικα εχει ουτως η αλλως απο την στιγμη που καθεται και φωναζει σε μια καμερα :P

 

 

Το ανασφαλειες με "ει". Αμα ειναι να με βγαλεις ομοφοβικο που δε μου αρεσουν οι τοσο γυμνασμενες γυναικες, καντο σωστα.

 

ευχαριστω για την διορθωση. δικαιωμα σου να μην σου αρεσουν οι τοσο γυμνασμενες γυναικες,αυτο δεν τις κανει αντρες ουτε αυτους που τις θεωρουν ωραιες γκει δεν νομιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψα πως γουστα ειναι αυτα. Για μενα ειναι πολυ ματσο, για σενα οχι.

 

Δεξου το κι ασε τις ψυχολογικες προτροπες για τους ψυχολογους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψα πως γουστα ειναι αυτα. Για μενα ειναι πολυ ματσο, για σενα οχι.

 

Δεξου το κι ασε τις ψυχολογικες προτροπες για τους ψυχολογους.

όταν πέφτουν σε χαμηλά bf και αρχίζουν και παίρνουν διουρητικά για αλαφρύνουν από την κατακράτηση, συν την παύση έμμηνου ρύσης σου φέρνει επίπεδα μυώδες άνδρα....ε δεν το κάνει και η μέση γυναίκα....παρά μόνο όσες ασχολούνται με πρωταθλητισμό και με αγωνιστικά επίπεδα bb 

θα συμφωνήσω μαζί σου, το χαμηλό bf με στόχο την γράμμωση δεν με κεντρίζει το μάτι... το σφικτό μυικό λιπάκι με ένα natural bf λέω thumbs up

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν πέφτουν σε χαμηλά bf και αρχίζουν και παίρνουν διουρητικά για αλαφρύνουν από την κατακράτηση, συν την παύση έμμηνου ρύσης σου φέρνει επίπεδα μυώδες άνδρα....ε δεν το κάνει και η μέση γυναίκα....παρά μόνο όσες ασχολούνται με πρωταθλητισμό και με αγωνιστικά επίπεδα bb 

θα συμφωνήσω μαζί σου, το χαμηλό bf με στόχο την γράμμωση δεν με κεντρίζει το μάτι... το σφικτό μυικό λιπάκι με ένα natural bf λέω thumbs up

 

Νιώθεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μικρο παιδακι που ημουν πιο παχουλος μεχρι σημερα, οταν ζοριστω στο τρεξιμο αρχιζει ενας πονος οπως ειναι το σωμα κατω δεξια, οχι πολυ κατω καπου στο κεντρο δεξια. Μολις ξαναβρω την αναπνοη μου σταμαει ο πονος, αλλες φορες ειναι πιο εντονος αλλα οταν ξεκουραστω σταματαει παντα. Δεν μπορω να το εξηγησω. Να το κοιταξω? και τι να κοιταξω, τι εξεταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fυσιολογικο ειναι οπως ειπε ο Λιβε, φορα με φορα θα ναι κ πιο λιγο. Οταν σε πιανει βοηθα να παρεις βαθιες ανασες

 

____________________________________________

 

με μεση ή χωρις, ΓΙΟΛΟ

 

https://www.dropbox.com/s/a4azjenmbyyzf87/_o.jpg?dl=0

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fυσιολογικο ειναι οπως ειπε ο Λιβε, φορα με φορα θα ναι κ πιο λιγο. Οταν σε πιανει βοηθα να παρεις βαθιες ανασες

 

____________________________________________

 

με μεση ή χωρις, ΓΙΟΛΟ

 

https://www.dropbox.com/s/a4azjenmbyyzf87/_o.jpg?dl=0

είδα τη φώτο και μου ήρθε η μυρωδιά του χλωρίου...αχ!!!! 

ό,τι καλύτερο είναι το κολύμπι και ειδικά για θέματα μέσης, ασυζητητί μην το εγκαταλείψεις έβερ! 

εγώ θέλω μπρατσάκια στην πισίνα, yolo! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα Δημητρα μου δωσες ιδεα για την επομενη φορα που θα παρω τη gopro.... μπρατσακια, πεδιλα και μασκα-αναπνευστηρα :ph34r: :P :lol:

 

(αυτη εχει ελαχιστο χλωριο, δν ειναι καλη για τζουρες :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια φωτο μαργαριτα!

 

Αλεξ, κανω χερια δευτερα πεμπτη. Λεω να κρατησω μονο τη δευτερα ωστε να κανω feeder τεταρτη παρασκευη. Για δωσε περισσοτερες ινφο πως το κανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα σπουδαίο. 15 λεπτά όσο γίνεται το βραδινό φαΐ 2-3 σετ από 25+ ρεπς με αλτηράκια και λάστιχα, ώμους δικέφαλο και λίγο στήθος. Αυτό κάνω εγώ

 

χέρια στο gym δεν κάνω καθόλου (τώρα). ότι πάρουν από τις πολυαρθρικές. Όταν πήγαινα 6 φορές έκανα φυσικά

 

ο καθένας θα έλεγα να κάνει ότι πιστεύει ότι χρειάζεται να δώσει βάση στη "βραδινή"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα σπουδαίο. 15 λεπτά όσο γίνεται το βραδινό φαΐ 2-3 σετ από 25+ ρεπς με αλτηράκια και λάστιχα, ώμους δικέφαλο και λίγο στήθος. Αυτό κάνω εγώ

 

χέρια στο gym δεν κάνω καθόλου (τώρα). ότι πάρουν από τις πολυαρθρικές. Όταν πήγαινα 6 φορές έκανα φυσικά

 

ο καθένας θα έλεγα να κάνει ότι πιστεύει ότι χρειάζεται να δώσει βάση στη "βραδινή"

Γιατι δεν κανεις χερια τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...