Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Χαχα όχι ρε φίλε καμία σχέση να βοηθήσω θέλω αν μπορώ και έχω χρόνο!

Δεν στέλνω άκυρα μηνύματα που να μην ισχύουν αυτά που λέω, αν με ακούσει κερδισμένος θα βγει..

~~~~~~

Δήμητρα από μοσχάρι είπαμε έ κανόνισε Χαχαχαχα

Δεν το ειπα για κακο για αυτο και η παρομοιηση με τους καθηγητες. ! Πιστεψε με το καταλαβαινω 100% με ατομα που προσπαθω να βοηθησω να βγουν απο τη σαπια ζωη. 

 

Εχω μια φιλη που καθε φορα που καποις με ρωταει για φαγητο κτλ και ειναι κοντα λεει "αρχιζει παλι" (για πλακα). 5 λεπτα πριν μου ειπε οτι εκοψε τις μαλακιες γιατι νοιωθει καλυτερα με το σωμα της τωρα που τρωει σωστα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν το ειπα για κακο για αυτο και η παρομοιηση με τους καθηγητες. ! Πιστεψε με το καταλαβαινω 100% με ατομα που προσπαθω να βοηθησω να βγουν απο τη σαπια ζωη. 

 

Εχω μια φιλη που καθε φορα που καποις με ρωταει για φαγητο κτλ και ειναι κοντα λεει "αρχιζει παλι" (για πλακα). 5 λεπτα πριν μου ειπε οτι εκοψε τις μαλακιες γιατι νοιωθει καλυτερα με το σωμα της τωρα που τρωει σωστα! 

εγώ τρώω σωστά και κάθομαι ολημερίς και συγγράφω και νιώθω σαν σάπια φακλάνα... ευτυχώς, πάω γυμναστήριο και βρίσκω τον καλό μου εαυτό 

 

Γερομάου... δεν ξαναπαίρνω κιμά ... παρόλο το άπαχο ψαχνό μοσχαράκι...γέμισε λιπάκια από την κιμαδομηχανή ... κομμάτι κρέας βραστό και είμαι κομπλέ 

12734221_733331460137727_778893785033332

 

γυναικάρα η Bella Falconi 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3η μερα γυμναστηριο, Ωμους και τρεξιμο στο διαδρομο. Δεν εχω πιαστει ακομα αυτο σημαινει οτι ειτε κανω ψοφια πραγματα ειτε οτι ειχα ενα καλο επιπεδο πριν μπω στα βαρη?

 

Επειδη ακρη δεν βγαλαμε, απο Δευτερα αν κανω το εξης:

 

1.Δικεφαλος Στηθος αεροβιο

2.Πλατη Τρικεφαλος Ραχιαιοι αεροβιο

3. Ρεπο

4. Ωμοι κοιλιακοι αεροβιο

5. Ποδια κοιλιακοι

6. Δικεφαλο Τρικεφαλο αεροβιο

7. Ρεπο

 

Την επομενη Δευτερα ξεκιναει το προγραμμα με πλατη τρικεφαλο οποτε δεν θα κανω καθε βδομαδα δυο φορες δι τρι...

 

Ειναι κατι εξοφθαλμα λαθος που θα πρεπε να διορθωσω?

 

Επιμένεις να κάνεις 2 φορές τη βδομάδα χέρια, την πιο μικρή μυική ομάδα. Να κάνεις πλάτη, στήθος, πόδια, το καταλαβαίνω. Αλλά χέρια; Φαντάζομαι κάποιο λόγο θα χεις αλλά δεν τον αντιλαμβάνομαι.

 

Επίσης το αερόβιο που προσθέτεις τη μέρα άρσεων θα σε κόψει. Βγάλτο εντελώς, αφοσιώσου στα βάρη όταν κάνεις βάρη και κάνε αερόβιο την Τετάρτη που ρεπάρεις από τα βάρη.

 

Κανονικά θα έπρεπε να πιαστείς, ναι. Προφανώς δε ζορίζεσαι αρκετά. Εγώ γυμνάζω πόδια 2 φορές τη βδομάδα και προχτές που έκανα ξανά σκουοτ μετά από ενάμιση μήνα, παρόλο που δεν έβαλα πολλά κιλά κι εστίασα σε τεχνική και πολλές επαναλήψεις, 2 μέρες μετά πονούσα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχετε κουτιανει!

 

Λοιπον

 

@spect Αλυκες

 

@Mau-Maus

 

Αν ενα πραγμα μου την δινει στα φορουμ ειναι που καποιοι ζητανε συμβουλες, τους τις δινουνε και αυτοι πανε και κανουν αυτο που ειχαν ηδη προαποφασισει.

 

Αν εχεις την καλοσυνη και την διαθεση βγαλε μου ενα προγραμμα εβδομαδας και θα το ακουλουθησω χωρις μα μου, οτι πεις εσυ.Μπορω να αφιερωνω 5 μερες στην γυμναστικη (ισως 6 για αεροβιο αν νιωθω καλα, στανταρ ομως 5).Στο τελος καθε εβδομαδας θα γραφω πως πηγα εντυπωσεις κτλ.

 

Χωρισε τις ομαδες οπως εσυ θελεις, δεν εχω καμια προτιμηση, θα θελα ομως 2-3 φορες την εβδομαδα να κανω και αεροβιο.Αν πιστευεις οτι ειναι πολυ 1-2 η οσες νομιζεις εσυ...

Ευχαριστω!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ

Κάνε από αύριο μέχρι την άλλη Πέμπτη κάθε μέρα τα ίδια θα πηγαίνεις δηλαδή και θα ξεκινάς στήθος πρώτα μετά πλάτη ώμους χέρια και λίγο πόδια κοιλιακούς ραχιαίους στο τέλος! Λίγες ασκήσεις από κάθε μυική ομάδα κάθε μέρα και λίγο πιο γερά μην το φοβάσαι, πρέπει να πιαστείς!

Αν το κάνεις την άλλη βδομάδα εδώ είμαστε, θα μου πεις πόσες και ποιες μέρες θα πηγαίνεις και θα βγάλουμε και πρόγραμμα και τα πάντα όλα!

Παρακαλώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυναικάρα η Bella Falconi 

 

Από τη μια βλέπεις αυτό και γουστάρεις:

 

P.png

 

Μετά βλέπεις αυτό και το γκέι ραντάρ βαράει κόκκινο:

 

tumblr_mq2451NJKN1rqlia6o1_500.jpg

 

Προσωπικά γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά εμένα δε μου αρέσουν οι τόσο γυμνασμένες γυναίκες που μοιάζουν με αγοράκια.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα σήμερα πόδια και γούσταρα κάργα , άφησα για αύριο τα χέρια που θα έχω λιγότερο χρόνο. 
pause στο cut και maintain για κανα μήνα κ συνεχίζω 
i feel good  :P 


ρε κοίτα να δεις που όλοι τους τελικά είναι σε trt σε natural range 
 

03jrSZGa.jpg




liar.jpg


 


 

Προσωπικά γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά εμένα δε μου αρέσουν οι τόσο γυμνασμένες γυναίκες που μοιάζουν με αγοράκια.

plot twist
αγοράκια με τέτοια μυικότητα είναι κοριτσάκια  :-D 
σοβαρά τώρα μην σας ξεγελάει μερικούς η γράμμωση στις γυναίκες, αυτές οι φωτογραφίες είναι μετά απο προπόνηση και αερόβια και αυτή έχει χαμηλό λίπος και νερά , χάνει κ νερά στην αερόβια κ μπαμ ! να το dry look 

να δώσω ένα παράδειγμα dry look απο το καλοκαίρι  χωρίς προπόνηση χωρίς τίποτα, απλά μέρα off



αλλα όχι οτι έχει μυικότητα άντρα , με την καμία , το χέρι της είναι λίγο μεγαλύτερο απο τη λαβή του ποδηλάτου και με pump απο προπόνηση , εμένα μια χαρά μου φαίνεται 

ΑΛΛΑ συμφωνώ για τα γούστα ε!  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελείως μλκς ο Lobliner και όποιος πιστεύει τις μαλακίες που είπε. Το είδα το vid χτες. Είπε το 25% της αλήθειας.

πραγματικά όμως ..μόνο ο Piano το κρατάει αληθινό , αν δεν ήταν κ αυτός δεν θα παρακολουθούσα κανέναν xD 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έλεγα εγώ για το piano αλλά έπεφτε σνομπάρισμα 

 

η αλήθεια είναι ότι πλέον και εγώ μόνο πιανο είμαι subscribed. Τους άλλους στα πεταχτά μόνο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη μια βλέπεις αυτό και γουστάρεις:

 

P.png

 

Μετά βλέπεις αυτό και το γκέι ραντάρ βαράει κόκκινο:

 

tumblr_mq2451NJKN1rqlia6o1_500.jpg

 

Προσωπικά γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά εμένα δε μου αρέσουν οι τόσο γυμνασμένες γυναίκες που μοιάζουν με αγοράκια.

 

εχχ?

 

Το να σου αρεσει μια γυμνασμενη γυναικα σε κανει γκει?

 

νομιζω εχεις καποιες ανασφαλιες τις οποιες πρεπει να κοιταξεις...

 

Αν αυτη μοιαζει με αγορακι τοτε καθε ανδρας που δεν ειναι γυμνασμενος μοιαζει με κοριτσακι.

 

 

έκανα σήμερα πόδια και γούσταρα κάργα , άφησα για αύριο τα χέρια που θα έχω λιγότερο χρόνο. 

pause στο cut και maintain για κανα μήνα κ συνεχίζω 

i feel good  :P 

 

 

ρε κοίτα να δεις που όλοι τους τελικά είναι σε trt σε natural range 

 

 

 

03jrSZGa.jpg

 

 

 

 

trt 2g test δεν νομιζω πως ειναι trt.

 

τελος παντων η καινουρια μοδα ειναι να μην λες οτι δεν περνεις τιποτα αλλα να λες οτι περνεις trt νομιμα σε χαμηλες δωσεις...αν κατι μπουφοι πιστευαν οτι ειναι natty ολοι οι fake natties τωρα πλεον θα ειναι ακομα πιο ευκολο να τους πιστευουν που θα λενε οτι παιρνουν trt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

trt 2g test δεν νομιζω πως ειναι trt.

 

τελος παντων η καινουρια μοδα ειναι να μην λες οτι δεν περνεις τιποτα αλλα να λες οτι περνεις trt νομιμα σε χαμηλες δωσεις...αν κατι μπουφοι πιστευαν οτι ειναι natty ολοι οι fake natties τωρα πλεον θα ειναι ακομα πιο ευκολο να τους πιστευουν που θα λενε οτι παιρνουν trt.

αρχίζω κ πιστεύω οτι ο συγκεκριμένος έχει ψυχολογικά και πιστεύει οτι είναι natty σιγά σιγά αχχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχχ?

 

Το να σου αρεσει μια γυμνασμενη γυναικα σε κανει γκει?

 

νομιζω εχεις καποιες ανασφαλιες τις οποιες πρεπει να κοιταξεις...

Το ανασφαλειες με "ει". Αμα ειναι να με βγαλεις ομοφοβικο που δε μου αρεσουν οι τοσο γυμνασμενες γυναικες, καντο σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τρώω σωστά και κάθομαι ολημερίς και συγγράφω και νιώθω σαν σάπια φακλάνα... ευτυχώς, πάω γυμναστήριο και βρίσκω τον καλό μου εαυτό 

 

Γερομάου... δεν ξαναπαίρνω κιμά ... παρόλο το άπαχο ψαχνό μοσχαράκι...γέμισε λιπάκια από την κιμαδομηχανή ... κομμάτι κρέας βραστό και είμαι κομπλέ 

12734221_733331460137727_778893785033332

 

γυναικάρα η Bella Falconi 

Η Falconi  ειναι γυναικαρα σιγουρα ,οπως σιγουρο ειναι πως ειναι  και ζωο που βγαινει φωτο με το μωρο ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...