Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό του λέω κι εγώ. Ξεκίνα και θα δεις. Για τον Νίκο ισχύουν άλλα, για μένα άλλα, για τον Χρήστο άλλα, κ.ο.κ.

 

Ούτε για τις επαναλήψεις υπάρχει γενικός κανόνας. Στη θέση σου πάντως θα έκανα 3*12 για κανα μήνα, να συνηθίσουν οι τένοντες/αρθρώσεις στα νέα δεδομένα, και μετά θα πήγαινα σε πυραμίδα ή 3*8 ή ντροπ σετ ή κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Σήμερα ... προπόνηση...άνω κορμό...πλησιάζουν οι δύσκολες μέρες και έχω ήδη πόνο στο στήθος, ο οποίος ενισχύθηκε από τον πόνο των πιέσεων στήθους, γενικά νεύρα και κακοκεφιά...πάω να κάνω στραβόμπαρα, δίπλα μου ένα τουμπανάκι έκανε πιέσεις στήθους σε επικλινή με 16αρη αλτήρα και φώναξε για σποτ...........την skinny κοπέλα του που έχει 4φαλο όμοιο με τον πήχη, άντε καλά βραχίονα μου .... 
τα παρατάω, θα ξεκινήσω πλέξιμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ... προπόνηση...άνω κορμό...πλησιάζουν οι δύσκολες μέρες και έχω ήδη πόνο στο στήθος, ο οποίος ενισχύθηκε από τον πόνο των πιέσεων στήθους, γενικά νεύρα και κακοκεφιά...πάω να κάνω στραβόμπαρα, δίπλα μου ένα τουμπανάκι έκανε πιέσεις στήθους σε επικλινή με 16αρη αλτήρα και φώναξε για σποτ...........την skinny κοπέλα του που έχει 4φαλο όμοιο με τον πήχη, άντε καλά βραχίονα μου .... 

τα παρατάω, θα ξεκινήσω πλέξιμο 

τουμπανάκι έκανε πιέσεις αλτήρα με 16kg σε επικλινή και ήθελε κ spot ?!!!!!!!!!!!!!!  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

με τους 35ρηδες κάνω σε δίαιτα χωρίς spot, με 40ρηδες χρειάζομαι spot αλλα μόνο σε δίαιτα και δεν θεωρούμαι δυνατός σε καμία περίπτωση 

 

lmao , τελικά υπάρχουν κ χειρότερα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουμπανάκι έκανε πιέσεις αλτήρα με 16kg σε επικλινή και ήθελε κ spot ?!!!!!!!!!!!!!!  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

με τους 35ρηδες κάνω σε δίαιτα χωρίς spot, με 40ρηδες χρειάζομαι spot αλλα μόνο σε δίαιτα και δεν θεωρούμαι δυνατός σε καμία περίπτωση 

 

lmao , τελικά υπάρχουν κ χειρότερα 

o καθένας τον πόνο του..... μπορεί να ήταν σε drop δεν παρατηρούσα το πρόγραμμα του... 

αλλά δεν νομίζω κιόλας γιατί έπαιζε και σε επικλινή στο smith, αν έβλεπε και και την skinny να τον σποτάρει....ντάξει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o καθένας τον πόνο του..... μπορεί να ήταν σε drop δεν παρατηρούσα το πρόγραμμα του... 

αλλά δεν νομίζω κιόλας γιατί έπαιζε και σε επικλινή στο smith, αν έβλεπε και και την skinny να τον σποτάρει....ντάξει.. 

κλαιν , ποτέ δεν σκοτίστηκα τι σηκώνει ο άλλος , αλλα είναι αστείο αν όντως ήταν τούμπανο να μη τραβάει τον κώλο του 

είχα δει δυο τέρατα κοντά με χαμηλό bf , ντουλάπες , βάρος δεν μπορώ να πω αλλα για να ήταν κοντά 1,90 ύψος κ ντουλάπες θα ήταν..

anyway , έβαζαν κιλά ζεστάματος (τροχαλία max 40kg) και ζοριζόντουσαν 

μετά αναρωτιόμασταν αν ήταν σε αποθεραπεία απο roids ή αν είχε καμια κρυφή κάμερα και βλέπαμε τα μούτρα μας στο youtube 

 

weird shit 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνομαι λίγο για ασκήσεις ώμων. Κάνω κυρίως arnold press (μακράν η πιο αγαπημένη) 2η τα χέρια ίσια μπροστά και 3η ίσια στο πλάι. Την 2 και την 3 μπορεί να τις κάνω σούπερ σετ ή, κάποιες φορές, σε ενιαία κίνηση, αυτήν εδώ δηλαδή.

 

Kαλύπτομαι με αυτές ή να αλλάξω κάτι; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι επειδή η όρεξη για το γλυκό που έλεγα πριν τελικά ήρθε, είπα να υποκύψω! Γιαούρτι τοταλ 2%, ρόδι, φράουλες και το σιρόπι το έφτιαξα με κακάο, στέβια και πολύ λίγο εβαπορέ. Να γιατί δεν μου λείπουν πια οι πάστες :P

Πωπω λουκούμι φαίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο το πιασιμο για μενα δεν κεει καατι για μετα. Σκοτιστηκα.

 

Μπορει να παω για προπονηση και να πριστουν ολα, οπως οταν κανω στο τελος χερια, που η παπια δεν πιεζεται καθολου, ουτε την μπλουζα δεν εχω δυναμη να βγαλω.

 

Το μια μερα μια μυικη ομαδα για μενα παντα μιλαω ειναι για ανθρωπους που μπορουν να κανουν μονο αυτο, συστηματικα, ολα τα προγραμματα αυτα αναφερονται σε ανθρωπους που ασχολούνται επάγγελματικα.

 

Για εναν αρχαριο, γιατι και γω αρχαειος θεωρουμε, τα φουλ μποντι, τα προγράμματα ανω κατω κορμο ή ακομα ρνα προγραμμα all in one, δουλευουν πιο καλα στο σωμα.

 

Τωρα νικο μην μασας δεν ειμαι εδω για να ερθουμε σε κοντρα, αλλα καλο ειναι να υπαρχουν αποψεις για να υπαρχεο συζητηση, μπορει να θεωρησω οτι κανω εγω λαθος.

 

Στα δικα μου. Εγω σαν προγραμμα κανω τα εξης.

 

Χειμωνα περιοδο Σεπτέμβριο με γεναρη κανω δυναμη, σοκαρω το σωμα μου τεσσερης μερες οπου η πρωτη βασικη ασκηση ειναι 3*5(σκουωτ κλπ), μετα κανω ανω κατω κορμο ολως τωρα το παω οσο εχω μεγιστο χρονο, μετα το μαιο ιουνιο το αλλαζω σε στηθος χερια, ποδια, ωμοι, πλατη χερια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπνος μεσημεριανος τεσσερης ωρες;

 

Αν ναι λιγο θα σαι καπως, πιες μια καφεδαρα πρωτα.

 

Αν ειναι κανονικος τοτε, μπορει να πας και να μαξαρεις ποτε δεν ξερεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπνος μεσημεριανος τεσσερης ωρες;

 

Αν ναι λιγο θα σαι καπως, πιες μια καφεδαρα πρωτα.

 

Αν ειναι κανονικος τοτε, μπορει να πας και να μαξαρεις ποτε δεν ξερεις.

Κανονικος ειναι γμτ..δυστυχως.

 

Θα δειξει σε μιση ωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικος ειναι γμτ..δυστυχως.

 

Θα δειξει σε μιση ωρα :P

θα το καταλάβουμε όταν θα μας ξαναγράψεις!!! 

άντε με έναν πόνο μαικ ... δώρο 3 μπέργκερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...