Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Να πας να δουλέψεις κοιλιακούς , μπροστινά ελαφριά squat να δεις πως είναι , close grip bench press , upper back και λίγο rotator cuffs και goodmornings. Όλο ευκαιρία για κοπάνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας να δουλέψεις κοιλιακούς , μπροστινά ελαφριά squat να δεις πως είναι , close grip bench press , upper back και λίγο rotator cuffs και goodmornings. Όλο ευκαιρία για κοπάνα.

 

Λύσσαξες με τα φροντ σκουατ =ρ

 

Τα υπόλοιπα εκτός από τα goodmornings τι είναι; Γιααααα στείλε. Αν δω ότι με παίρνει πάντως θα το κάνω το γαμήδι το πρόγραμμα κανονικά. Ακούς εκεί κοπάνα!

Κοιλιακούς έκανα σήμερα κι έλεγα να κάνω πάλι το Σάββατο μερικά σετάκια.

 

Κανε ωμους..

 

Και ώμους έχω κάνει.

ΑΛΛΟΙ ΛΟΥΦΑΡΟΥΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΜΜΜ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα.. Ποτε προλαβες ρε συ..

 

Εγω αυριο εχω πλατη και τελος αυτη την εβδομαδα..

 

Κανε ποδια αν ειναι αλλα μην τα πιεσεις πολυ.. Ειδικα τα squat..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εννοείτε στα rotator ελάχιστα κιλά και στα rear delt flyes.Το core exercise που σου έστειλα το έκανες?

Κάνε μπροστινό squat που σου λέω. Μη κάνεις σα κοριστσάκι. Θα σου αρέσει. Είναι πολύ πιο άνετο από το back 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Aν ειναι μυικο παιζει να εκανες καμια περιεργη κινηση ή να ενοχλει καποιο νευρο; Παντως δεν πρεπει να εχεις προβλημα αν γυμναστεις. Στη θεση σου παντως δεν θα το διακινδύνευα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εννοείτε στα rotator ελάχιστα κιλά.

Κάνε μπροστινό squat που σου λέω. Μη κάνεις σα κοριστσάκι. Θα σου αρέσει. Είναι πολύ πιο άνετο από το back 

 

Τώρα μπριζώθηκα να τα κάνω έτσι κι αλλιώς - αυτό επεδίωκες έτσι; It was a trap.

 

Κρις, δεν κάνω μαλακίες γενικώς αν δεν με παίρνει σταματάω. Θα το δω αύριο πώς θα πάει.

 

Μη κάνεις σα κοριστσάκι. 

 

Μπδγ, νομίζω ότι έχεις μπερδευτεί λίγο =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον πρέπει να πάρω αυτή τη μαλακία που την τυλίγεις στη μπάρα και κρατιέται από τον καρπό και δίνει καλύτερο κράτημα. Σήμερα στα deadlift με πόνεσε το χέρι (δεν μπορώ να σηκώνω τη μπάρα με κλειστή την παλάμη σφιχτά, αντ'αυτού στηρίζω τη μπάρα στη "μεσαία" κλείδωση των δαχτύλων αλλά μάλλον είναι κακό πολύ κακό! ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον πρέπει να πάρω αυτή τη μαλακία που την τυλίγεις στη μπάρα και κρατιέται από τον καρπό και δίνει καλύτερο κράτημα. Σήμερα στα deadlift με πόνεσε το χέρι (δεν μπορώ να σηκώνω τη μπάρα με κλειστή την παλάμη σφιχτά, αντ'αυτού στηρίζω τη μπάρα στη "μεσαία" κλείδωση των δαχτύλων αλλά μάλλον είναι κακό πολύ κακό! ) 

 

Με τη μία λαβή ανάποδα έχεις δοκιμάσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για πόσο deadlift μιλάμε, πόσες επαναλήψεις? Πάντως ξέρεις τι φτιάχνει τη λαβή? Farmers walk. παίρνεις 2 αλτήρες αλλά βαριούς και κόβεις βόλτες πέρα δώθε. Ή να κρέμεσαι από μονόζυγο

 

Δεν είναι κακό αυτό με τα δάχτυλα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...