Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Κωστα, ωραιος.

 

Δεν ημαστε εδω μονο για να κραζουμε. ;-)

 

Τωρα αν εβαλες τοσα κιλα στην θεση σου θα σταθεροποιουσα για κανενα μηνα την διατροφη στις τωρινες θερμιδες για να δειξουν πιο καλα τα σχηματα.

 

Εκανα παππουτσακια να φαω σημερα. Σε λαδοκολλα, χωρις λαδι, σαλτσες, ειναι απο τα φαγητα που δεν μπορεις να υπολογισεις καθολου θερμιδες. Απλα ξερω οτι το κανονικο εχει 588

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα, ωραιος.

 

Δεν ημαστε εδω μονο για να κραζουμε. ;-)

 

Τωρα αν εβαλες τοσα κιλα στην θεση σου θα σταθεροποιουσα για κανενα μηνα την διατροφη στις τωρινες θερμιδες για να δειξουν πιο καλα τα σχηματα.

 

Εκανα παππουτσακια να φαω σημερα. Σε λαδοκολλα, χωρις λαδι, σαλτσες, ειναι απο τα φαγητα που δεν μπορεις να υπολογισεις καθολου θερμιδες. Απλα ξερω οτι το κανονικο εχει 588

τι γράφεις ρε liveeeeeeeeeeee χαχαχαχαχ

εντομεταξύ μπορείς , βάλε κάτω πόσο έβαλες απο κάθε υλικό που έχει θερμίδα (όχι δηλαδή να μετρήσεις τίποτα μυρωδικά) μέτρα σε ένα τάπερ πόσο είναι σύνολο κ διαίρεσε / τις μερίδες που βγάζεις να ξέρεις πάνω κάτω 

 

αλλα απ την άλλη γιατί να το κάνεις αυτό , κάθε μέρα θα τρως παπουτσάκια?

κουβέντα να γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kλασικο καλοκαιρινό φαγητό σημερα μιας και ειχε 25 βαθμούς θερμοκρασία ,φαβα με μπόλικο τονο.

Βλέπετε οτι τρώω σε πιατέλα πια ,εσκασα !

0430.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γράφεις ρε liveeeeeeeeeeee χαχαχαχαχ

εντομεταξύ μπορείς , βάλε κάτω πόσο έβαλες απο κάθε υλικό που έχει θερμίδα (όχι δηλαδή να μετρήσεις τίποτα μυρωδικά) μέτρα σε ένα τάπερ πόσο είναι σύνολο κ διαίρεσε / τις μερίδες που βγάζεις να ξέρεις πάνω κάτω

 

αλλα απ την άλλη γιατί να το κάνεις αυτό , κάθε μέρα θα τρως παπουτσάκια?

κουβέντα να γίνεται

Παλι απο την αρχη το παππουτσακι που εχει σαλτσες,λαδια, μπεσαμελ. Ειπα οτι αυτο εχει 588 θερμιδες.

 

Εγω εβαλα μελιτζάνες, κυμα, ντοματα φρεσκια κομμενη σε ροδελες.

 

Οκ τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις 588 θερμίδες πες μου πως μετράς   :-D
τα λαχανικά όπως η τομάτα μην τα μετράς, μέτρα τον κιμά και ότι έχει πολλές θερμίδες να έχεις ένα στο περίπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηχάνημα? για δώσε infos
θυμάμαι είχα δει ένα μηχάνημα σαν φουρνάκι μικροκυμάτων που έβαζες μέσα τροφές και μετρούσε θερμίδες παλιά που το έψαχνα αλλα δεν ξέρω αν είχε κυκλοφορήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kλασικο καλοκαιρινό φαγητό σημερα μιας και ειχε 25 βαθμούς θερμοκρασία ,φαβα με μπόλικο τονο.

Βλέπετε οτι τρώω σε πιατέλα πια ,εσκασα !

0430.jpg

Τον τόνο σε κονσέρβα  να τον τρώτε με μέτρο,ο τόνος έχει  υδράργυρο και οι κονσέρβες έχουν δισφαινόλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κωστα, ωραιος.

 

Δεν ημαστε εδω μονο για να κραζουμε. ;-)

 

Τωρα αν εβαλες τοσα κιλα στην θεση σου θα σταθεροποιουσα για κανενα μηνα την διατροφη στις τωρινες θερμιδες για να δειξουν πιο καλα τα σχηματα.

 

Εκανα παππουτσακια να φαω σημερα. Σε λαδοκολλα, χωρις λαδι, σαλτσες, ειναι απο τα φαγητα που δεν μπορεις να υπολογισεις καθολου θερμιδες. Απλα ξερω οτι το κανονικο εχει 588

αχχαχααχαχχαχαχααχαχχααχ

 

και εγω αυτο σκεφτομουν γτ λογικα θα ανεβηκα και σε λιπος,οταν ξεκινησα ημουν στο 15,5% θα παω να κανω μια λιπομετρηση απο περιεργια να δω ποσο πηρα

αμα εχω πανω απο 17-18% θα βγαζω θερμιδες συντητηρησης για κανεναν μηνα 

Επεξ/σία από kostas.mouts4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

I expected less , ωραίος. 

 

-----------------------

 

Είχα να κάνω squat 6 μήνες λόγω άσχημου πιασίματος μέσης. Έκανα σχεδόν κάνα μήνα μόνο όργανα να την στρώσω. Μέτα έκανα 2 εβδομάδες Romanian deadlift να πάρει πάνω της.

 

Χτες ξανάκανα squat πήγα μέχρι 85x10 βαθιά. Δεν είναι κάνα σπουδαίο βάρος αλλά γόνατα και μέση gg.. it feels good man.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τόνο σε κονσέρβα  να τον τρώτε με μέτρο,ο τόνος έχει  υδράργυρο και οι κονσέρβες έχουν δισφαινόλη.

 

 Ο οργανισμός μου πρέπει να ειναι φουλ σε   υδράργυρο και  δισφαινόλη !

Μιας και μιλάτε για μετρήσεις ,σε περιοδο που θες να παρεις ογκο ποσο  υδατάνθρακα πρέπει να παίρνεις(ανά κιλό σώματος ) πχ ρύζι άβραστο πόσα γραμμάρια  την μερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...