Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλημερα..

 

Ε το φαγα ο κακομηρης. Για το καλο του γαμου αλλιως θα ετρωγε γερο ακυρο...

 

Σημερα μπριζολες στον φουρνο...

 

Πηγα σουπερ και εκανα ψωνια..

 

Γιαουρτι, καλαμποκι, γαλοπουλα, αγγουρια, μαρουλι, σαρδελες. Να δω ποσο θα αντεξουν.

 

Αν μου τα φανε σε 3 μερες θα τους βαλω χερι. Θα κανω εναν προλογο σημερα για προυδοποιηση. Εχει ενα κικο γιαουρτι πληρες, σαλαμια κασερια, αν παρουβ απο τα δικα μου κατι δεν γιβεται σωστα.

 

Α για τα κριτσινια τα πολυσπορα τι γνωμη εχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω γενικα αποφευγω ολα τα πραγματα απο τους φουρνους!

 

γιουρτι να παιρνεις το Τοταλ 2%! ειναι το καλυτερο απο θρεπτικες αξιες!! ;)

 

αυτο που θα κανεις για τα φαγητα πες τους οτι οποιος θελει κατι τρωει αλλα φροντιζει να αντικατασταθει εγκαιρως ωστε να εχεις οταν θες εσυ να το φας! αν δεν μπορει να το αντικαταστασει απλα δεν το τρωει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεω αλλα σχεδον ολες τι φορες δεν γινεται. Και οταν νευριαζω μου λενε αυριο θα παω να παρω.. Εγω ομως το θελω εκεινη την στιγμη μαμω.. Αυριο να το φας εσυ .. Αλλα και παλι δεν με ακουν...

 

Σημερα ειναι η τελευταια προειδοποιηση αν με ξαναγραψουν. Θα τα πηγαινω στην γιαγια μου εκει δεν φευγει τιποτα αν δεν ρωτησεις...

 

Το γιαουρτη ειναι 2% οχι τοταλ.. Πιο πολυ το βαζω στην σαλατα για να σπαει, μην βαζω βλακεις οπως μαγιονεζες κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω ειχα βαλει 1-2 φορες τις φωνες και ηρθαν στα ισια τους! εχω και την τυχη να εχουμε ψυγειο στον επανω οροφο για νερα και εξτρα πραγματα οποτε οτι θελω το καβατζωνω εκει ! αλλα εχουν συμμορφωθει οι δικοι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ ειχα παρει μια χτυπιτη, δεν ειχε τοσο καλη γευση και δεν την αγγιζουν, αλλιως θα ηταν μακαριτης και αυτη. Μονο τις λιχουδιες..

 

Εχω κρακερ απλα και ολικης. Με χουν φαει ολα της ολικης και μου αφησανε τα απλα που τα αποφευγω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα θα σφιξω λιγο τα λουρια .. Θα τους πω και ας φανει τσιγκουνια οτι απο τα δικα μου πραγματα δεν αγγιζουν τιποτα και τελος...αλλιως ας πληρωνουν τα μισα...

 

Και οποιος ειναι να θυμωσει ας θυμωσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το έθιμο, του να σε κερνάνε γλυκά με το ζόρι (και να παρεξηγούνται αν δεν φας) είναι πολύ εκνευριστικό.

Μη ψαρώνεις με τέτοια! Θέλουν απλά το κακό σου! χα χα χα

 

Πάρε ψυγείο και ντουλάπα με κλειδαριά...περισσότερο θα σου στοιχίσει να αγοράζεις συνέχεια και να στα τρώνε οι άλλοι

Υπάρχει και με χρονοδιακόπτη για να αποφεύγονται οι πειρασμοί???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που τρώω την βρώμη και τα καρύδια με γιαούρτι μόνο με αγελαδιτσα μπορώ να τα φάω. Με total και κάτι άλλα που δεν τα έχω πολύ-ψάξει δεν ανακατεύονται με τίποτα. Ειδικά η βρώμη γίνεται άθλια μέσα στο total.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις δημητριακά σε στραγγιστό γιαούρτι θέλει να προσθέσεις και λίγο γάλα για να το αραιώσεις κάπως (όχι να γίνει σούπα βεβαίως).

 

Και φυσικά τώρα θέλω κολασμένα να φάω δημητριακά, δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που έφαγα. Δεεεε, δεεεεν ξεκινάει καλά το φθινόπωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...