Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Πολυ σοκολοτα ρε συ nenya, μηπως να ψαξεις για υποκαταστατο της σοκολατας. Αν καταλαβαινεις τι λεω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πολυ σοκολοτα ρε συ nenya, μηπως να ψαξεις για υποκαταστατο της σοκολατας. Αν καταλαβαινεις τι λεω....

 

Θα το ξαναλέω μέχρι να μαλλιάσει η γλώσσα μου :P Για μένα ΔΕΝ είναι υποκατάστατο του σεξ η σοκολάτα (ούτε και το αντίστροφο ε).

Και τα 2 πρέπει να συνυπάρχουν για να χαρίζουν την απόλυτη ευτυχία ^_^

 

 

Μωρέ πάντα το παράκανα με βλακειούλες γαριδάκια κλπ. είτε ως μαθήτρια, είτε ως φοιτήτρια, είτε στη δουλειά, είτε μετά την γυμναστική. Απορώ πώς δεν είμαι 2 μέτρα σε φάρδος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αρκεστώ στον τόνο μου, μιαμ μιαμ.

 

 

 

 

Ω ναι \m/ όντως μιαμ μιαμ. Πάω να τσακίσω κι εγώ μια κονσερβούλα σαν τις γάτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σουπερ μεταβολισμό!!!

 

μμμμμμ γαριδάκια, έχω χρόνια να καταναλώσω...θα αρκεστώ στον τόνο μου, μιαμ μιαμ.

 

 

@Spect~ ντελίβερι στέλνεις;

Δωστου να καταλαβει ρε συ. Αφου θα τις καψεις μετα. Οκ μην τρως καθε μερα, αλλα μια φορα την εβδομαδα δεν ειν κακο...

 

Αλλωστε οτι ειδα εισαι σε πολυ καλο επιπεδο... ;-0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 1.83 και 70 κιλά. Δεν έχω ιδέα για το ποσοστό λίπους αλλα λογικά είναι κάπου στο 15%. Ο στόχος μου είναι να φτάσω 80 κιλά με σωστή μυϊκή κατανομή, να σταματήσω να είμαι κουράδας και να αποκτήσω περισσότερη αντοχή και δύναμη. Ασχολούμαι 1 μηνα και 20 μέρες αλλα το πρόγραμμα το έχω 1 μηνα.

 

Αν μιλας για αντοχη ποσους γυρους βγαζεις με ρυθμο πιο πανω απο απλο τζοκιν?

 

Αν βγαζεις πχ 600 μετρα σε 2 λεπτα και κατι εισαι πολυ καλα σε αντοχη και φυσικη κατασταση. Επειδη μιλησες για αντοχη. ;)

 

Δοκιμασε να τρεξεις ενα 1000άρι να δεις ποσο το βγάζεις. Μην ειναι πανω απο 4 μισι λεπτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@star_light

 

το θεμα ειναι να μπορει να κρατησει και το ρυθμο!

μπορει το ενα 1000 να το βγαζεις σε 4.30 μετα μπορεις να συνεχισεις ομως?

 

Δεν διαφωνω. Αλλα αν ο στοχος του ειναι να βγαλει το 1000αρι σε συγκεκριμενο χρονο τι τον ενδιαφερει το μετα?

Πχ του βαζεις μια Α αποσταση να την βγαλει σε ενα χρονο αμα θελει ας βαλει 2 χιλιομετρα ή 500 μετρα οτι θελει.

Απλα το 1000αρι ειναι και αθλημα εξετασης στις περισσοτερες στρατιωτικες σχολές.

 

Μπορεις να συνεχισεις σε πιο χαλαρο ρυθμο να ριξεις στροφες. Και μεσα στο 1000αρι μπορει να μην κρατησει τον ιδιο ρυθμο συνεχεια πχ ο πρωτος γυρος να ειναι γρηγορος ο αλλος πιο χαλαρος και τελος να φορτσαρει.

 

Εγω πχ εκανα διαλλειματικες 50 sec απλο τρεξιμο και 10 σπρινταρισμα για κανα 15λεπτο σαν ασκηση αντοχης οχι 1000αρι. Τωρα αμα θες απλα να κανεις τζοκιν κανα μισαωρο οκ. Και σε καποια σημεια επιταχυνεις αλλα αυτο ειναι συντηρηση νομιζω.  Επισης αν θες να τρεξεις οντως σωστα παιζεις με δρασκελισμο αλλα ειναι μανικι αυτο :P σε κουραζει πολυ ευκολα και θελει και γυμνασμενα ποδια.

 

Με σωστο δρασκελισμο ολη την διαρκεια καποιος το 1000αρι μπορει να στο βγαλει και 3μισι λεπτά ακομη και 3!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...