Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ φταίω ρε που θέλω να μπω στη γυναικεία ψυχολογία. Πάντως είναι καλή ασάνα , με λίγο περιστροφή και μια διάταση για πλάτη είμαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλά ρε 10 κιλά την εβδομάδα βάζεις? Πως πάει το front squat btw θα το δοκιμάσουμε?

 

Όχι τον τελευταίο μήνα ανέβασα 5. Εντάξει, 3 βδομάδες ίσως.

 

Δεν έχω κάνει ακόμα deload οπότε δεν το δοκίμασα, αλλά (μεταξύ μας τώρα) φοβάμαι μωρέ. To military press είναι φυσιολογικό που δεν ανεβαίνει ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΑΜΩΤΟ;

Τώρα θα δω τι θα κάνω από ξεκούραση γιατί την άλλη βδομάδα το γυμναστήριο θα είναι ανοιχτό μόνο Δευτέρα-Τρίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To military ανεβαίνει πιο δύσκολα απόλα. Κάτσε να δω το πρόγραμμα για τις βοηθητικές σου

 

Πως τα πας με τις βυθίσεις και τον επικληνή με αλτήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To military ανεβαίνει πιο δύσκολα απόλα. Κάτσε να δω το πρόγραμμα για τις βοηθητικές σου

 

Πως τα πας με τις βυθίσεις και τον επικληνή με αλτήρες?

 

Ε τώρα οι βυθίσεις είναι σε αυτό που βγάζεις. Στα 40 αν σου λέει κάτι.

Αλτήρες 10 kg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να δυναμώσουν οι τρικέφαλοι. Για να ανεβάσουμε αλτήρα και να κατεβάσουμε βοήθεια . ¨Ελα να δυναμώνει το σύστημα. Στα squat μου εισαι μπόμπα και στο deadlift θα τα πας χάρμα με τέτοιο squat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν κι αυτά καλή διαφορά νομίζω (στήθος-χέρια) τον τελευταίο μήνα - αν σκεφτείς ότι πριν δεν έκανα καν με μπάρα, ξες. Αλλά με τα χέρια είπαμε είναι πιο σκούρα τα πράγματα. Αυτό που μένει στασιμότατο είναι το stiff legged. Για κανένα θεό λέμε, και δεν είναι η λαβή το πρόβλημα πλέον. Παίζει να με κουράζει πολύ το squat, squat 50% και να μην το παλεύω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είναι στα 40 κιλά, άντε να βγάλω και κανα 10άρι 42.5-45. Σήμερα που τράβηξα πολλή κούραση με το βαθύ κάθισμα μου ήταν αδύνατο να κάνω πάνω από 40.

Βέβαια δε νομίζω ότι έχω ξαναζοριστεί τόσο, τελευταία επανάληψη ήταν ντέρμπυ αν θα ανέβω =ρ

 

Υ.Γ.: το κανονικό ντεντλιφτ είναι ήδη 10 κιλά πάνω ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...