Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα ναι..

 

Φανταζεσαι τωρα να ανεβασει καμια κοπελια φωτο με το δικο της εσωρουχο.. Ιδιο υφασμα και αυτο.. (Οχι οτι με χαλαει)

 

Μετα θα μας κλεισουν μεσα.. Θα αποκτησει αλλο νοημα το ινσομνια.. Ασε που θα πρεπει να αποδεχεσαι οτι εισαι ανω των 18 ..

 

Σε γηπεδο, κομπλε αν ειναι. Πιστευω σε δρομο θα εκανε κιγοτερα χικιομετρα αλλα μπορει να ειχες τα ιδια αποτελεσματα, αν υπολογισει κανεις την αυξομειωση της αντιστασης που θα δεχοσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Παιδια, εδω ειμαστε για να μοιραστουμε προβληματα, γνωμες σχετικα με το σωμα. Δν ειναι κακο να ανεβαζουμε φωτο με τη φυσικη κατασταση μας. Αν η συγκεκριμενη φωτο του spect που βρισκεται σε λινκ δημιουργει θεμα, ας το κρινουν οι αρμοδιοι mod.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρα δεν εχω καποιον αντιλογο με τον spect .. Σιγα .. Απλα ετσι στην πλακα του το πα...

 

Μονο αν ηθελα να κρυφτω πισω απο το δαχτυλο μου θα ελεγα βλακειες.. Και γω τετοια θα ανεβασω τελη Αυγουστου.. Χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τελη αυγουστου, τοτε θα ναι ετοιμα?

 

Τελειως πληροφοριακα, οταν λετε οτι πινετε ενα ποτηρι πρωτεινη ουσιαστικα ποσα γραμμαρια λαμβανετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τελη αυγουστου, τοτε θα ναι ετοιμα?

 

Τελειως πληροφοριακα, οταν λετε οτι πινετε ενα ποτηρι πρωτεινη ουσιαστικα ποσα γραμμαρια λαμβανετε?

Τελη αυγουστου για να εχω κλεισει περιπου 3 μηνες απο τοτε που ξεκινησα το προγραμμα που κατσαμε και βγαλαμε μαζι με τα παιδια εδω μεσα.

 

Να μου που αν βελτιωθηκα κλπ, αν πρεπει να αλλαξω το ασκησιολογιο μου.. Εχω μια φωτο πριν πως ημουν, δεν κοιτιεμαι στον καθρεφτη το αποφευγω.

 

Οσο για τα σκουπ πρωτεινης, δεν μπορω να απαντησω με σιγουρια διοτι δεν παιρνω(μονο αυγα τρωω) αλλα απο τι θυμαμαι καπου στα 10-14 γραμμαρια καθε σκουπ(σκουπ=μεζουρα που εχει μεσα το κουτι της πρωτεινης). Αλλα παιζουν και αλλα ρολο, ποσο καθαρη ειναι η μαρκα τι εχει αλλο μεσα. Αλλα αλλο παιδι που παιρνει μπορει να σου λυσει την απορια σου. Εγω τα λεω με μια επιφυλαξη γιατι δεν παιρνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος ο σπεκτ! Αν είμαι συνεπής σε διατροφές και πρόγραμμα ελπίζω αρχές Οκτώβρη να είμαι κάπως έτσι αλλα όχι τόσο γραμμωμένος. Παίζει να έχουμε ίδιο σωματότυπο παν κατ. Τι; φωτό; ΧΕΛ ΝΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τελη αυγουστου, τοτε θα ναι ετοιμα?

 

Τελειως πληροφοριακα, οταν λετε οτι πινετε ενα ποτηρι πρωτεινη ουσιαστικα ποσα γραμμαρια λαμβανετε?

Κάθε εταιρία εχει την δικιά της δοσολογια.

Πχ η ΟΝ σου λέει οτι κάθε σκουπ παίρνει 29gr που αντιστοιχούν σε 111 θερμίδες.

 

Ειναι για γραμμώση η συγκεκριμένη προτεινη και όχι για να μπαζωσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια γαμάτη προπό ποδιών 
και ακούω και το "μπράβο ρε μάγκα" απο άτομο που μετράει ο λόγος του 1000% για το squat και με στέλνει 
δεν ξέρω τι placebo τρώω ώρες ώρες λες και γίνομαι άλλος άνθρωπος 
αρχίζουν ανατριχίλες σε όλο μου το σώμα και νιώθω οτι θα γκρεμίσω το gym
 

 

 

Ποοοο κλεινει και το gym σημερα για 10 μερες αντε ψαχνε μερος για προπονηση ,ξενερωσα.

 

 

το δικό μου κλείνει μονο 15Αυγουστο
παίζει ρόλο που έχει και most επαγγελματίες αθλητές (όπως αυτός που το έχει) και εκεί δεν χωράνε ξεκάρφωτα off

το χω απορία , σε χρεώνει για τις 10 μέρες που θα ειναι κλειστό ? δηλαδή αν πλήρωσες μηνα μετράει ο μήνας σε αυτές τις μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο λεω και εγω τι 10 μερες? και 12 μερες που ημουν off  τον Ιουνιο λογω διακοπων ? μηνα θα κλεισω (εχω πληρωσει ολο τον χρονο),καλα κλαιν 8α παω αλλου να κανω καμια 4-5 προπονησεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει  δεν θα κατσω να ασχοληθω παραπανω ουτε να ζητησω εξτρα , απλα ειναι μαλακια γιατι ειναι πολλες οι μερες ,και εχω κανει και αποφορτιση τον χειμωνα αλλες 20 μερες  δεν ειναι οτι το παω σερι ολο τον χρονο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω τι διατάσεις πρέπει να κάνω μετά την προπόνηση και για βάρη και για ποδηλασία και για κολύμβηση.

Απλά μου άρεσαν πολύ τα σχέδια με τους μυς, γι' αυτό και ρώτησα αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για διατάσεις.

 

Έστειλα email στον ακαδημαϊκό ρωτώντας τον εάν έχει κάτι αντίστοιχο για διατάσεις και αναμένω απάντηση. Είδωμεν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως κάποιος που κάνει yoga θα μπορούσε άνετα να προσφέρει mia stretching routine. Το πρόβλημα είναι πως αυτοί που κάνουν yoga δεν το βλέπουν σαν stretching. Προσωπικά το να κάνεις μια yoga routine κάθε μέρα σε άσχετο χρόνο για 15 λετπάκια θα βοηθήσει περισσότερο από μια stretching routine τσάτρα πάτρα πριν ή μετά τα βάρη. ¨Ενα απλό ζέσταμα είναι να κάνεις τη δραστηριότητα που ετοιμάζεσαι να κάνεις με χαμηλότερη ένταση. Πόσο ? ¨Ε το βρίσκει κανείς και μόνος του. Μέχρι να νιώσει τη μηχανή καλολαδωμένη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...