Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ είχα πάει για ένα τυπικό χαρτί από καρδιολόγο πρόπερσι για να γραφτώ σε ένα κολυμβητήριο (άσχετο, πήγα 5-6 φορές, δεν με συγκίνησε) και βρέθηκα με ιδιοπαθή ταχυκαρδία . 

Μούπε να μη πίνω καφέ τύπου φραπέ-νες , οχι μαύρο τσάΐ , όχι redbull και αναψυκτικά και να χάσω κιλά , το οποίο απο το Πάσχα προσπαθώ αλλά ελέω εξεταστικής (θες δε θες==> τρως ) κάνω σκαμπανευάσματα . Κάθε φορά στο τέλος απο...οτιδήποτε , τρέξιμο; ποδόσφαιρο; νοιώθω το έντονο μπάπα-μπούπα , αλλά δευστυχώς δε μπορώ να κάνω κάτι πέραν του να εχω τον νού μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τι εννοείς χέρι ταρίφα? χαχ

 

 

 

Μαυρισμένο από δικέφαλο και κάτω

Πειράζει που με αρέσει να πίνω σέικερ με γάλα, νερό και πρωτεΐνη όχι μετά την προπόνηση αλλά κατα τη διάρκεια;

 

λεπτομέρειες ρε.. πίνε εκεί όποτε σου αρέσει.. και να "πείραζε" πόσο διαφορά να κάνει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαυρισμένο από δικέφαλο και κάτω

 

 

α ναι!! λόγο ποδηλάτου χαχα

ήθελα να κάνω μπάνια φέτος αλλα τα πράγματα δεν ήρθαν όπως ήθελα ,με αφήσανε απλήρωτο για μήνες και κάνω οικονομία να μην ξεμείνω.

με βλεπω να αρχίζω λίγη ηλιοθεραπία μετά τη δουλειά στο μπλαλκόνι μου xD......... για το γαμώτο! χαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη πειράζει, το Φαΐ μετά την προπόνηση όχι κατά την διάρκεια!

Νικόλα Πάτρα κοντά δεν είσαι? Ποδηλατάκι μετά την δουλειά και βουρ για παραλία..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw μιας και λέτε για γάλα.Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλά αν πιω πριν την άσκηση με πιάνει τρελή τάση για εμετό.

Επίσης,το IF δουλεύει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πολύ το γουστάρω λέμε. Και μετά την προπόνηση καλό ειναι αλλά μου φαίνεται λίγο βαρύ. Κατα τη διάρκεια ειναι πολύ δροσιστικό και ξεκουραστικό, ακόμα και το χειμώνα.

 

Ανάποδος άνθρωπος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη πειράζει, το Φαΐ μετά την προπόνηση όχι κατά την διάρκεια!

Νικόλα Πάτρα κοντά δεν είσαι? Ποδηλατάκι μετά την δουλειά και βουρ για παραλία..

η δουλειά μου κ το gym είναι Πάτρα το σπίτι μου κανα 50λεπτο με το λεωφορείο μακριά 

το έχω σκεφτεί αυτό που λες , καλή ιδέα  :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα, καλοκαιράκι και να χάνεις τα μπάνια κρίμα είναι!

Γιάννη πέρα από τα γούστα μας 'που σε καταλαβαίνω απόλυτα να το γουστάρεις το γάλα' δεν ενδείκνυται, δεν κάνει με τίποτα την ώρα της προπόνησης! Εκείνη την ώρα η καρδιά στέλνει αίμα στους μυς, δεν πρέπει να την βάζουμε και στην διαδικασία τις πέψης για να στο πω όσο πιο απλά γίνεται! Αν πιω γάλα την ώρα που κάνω δυνατή προπόνηση όντως θα ξεράσω είναι σωστό αυτό που είπε ο ριβο !

Άλλαξε το, κοπάνα το αμέσως μετά..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισα crossfit,θα το συνδιασω με τον γυμναστηριο .

Θα πω την γνωμη μου για το crossfit,αλλα καλυτερα θα ηταν να περιμενω να δω αν θα εχω αποτελεσματα.

Κατα καποιο περιεργο λογο,ολοι ειναι ντουκια εκει,δεν υπαρχει και κανας νορμαλ,σαν μπεμπης νιωθω.Se ενα σημειο ειδα εναν τυπο [μαξ 1,65] να κανε εκταση ποδιου με μπαρα 180 κιλα,και καπου εκει αναρωτηθηκα ,που παω και μπλεκω? :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος κροσφιτας απο δω...για να δουμε αυτος ποσο καιρο θ αντεξει :P

 

Εγω σημερα ημουν στη θαλασσα μια ωρα με μασκα και πεδιλα, χαζευα ψαρια ουτε καταλαβα πως περασε η ωρα. Τσιμπησα εναν ντακο στη παραλια και μετα φαι σπιτι

 

 

Το ρολοι Φωτη ΜΟΥΦΑ!!! Ειναι αφης και καθε φορα που...το ακουμπουσε το νερο ηταν λες και το παταγα και αλλαζε οθονες. Καποια στιγμη μπηκε ξυπνητηρι και μου χτυπησε χτες το μεσημερι στο ακυρο. Τους πηρα τηλ κ ακου τι μου πε στην αρχη η τυπισσα , ειναι ευαισθητο λεει... Τι ευαισθητο μανταμ εσυ μου πες κανει για κολυμπι κι ειναι μεχρι τα 30μ αδιαβροχο. Αυτο και χωρις να κουναγα το χερι μου μονο κ μονο που το ακουμπουσε το νερο τα παιζε.

 

Ειπε να μου το αλλαξει αλλα εγω θελω να ζητησω επιστροφη χρηματων. Αλλα ψηφιακα δεν εχουν και το αναλογικο δε μου χρειαζεται. Ξενερωσα τη ζωη μου ρε πουστη γιατι το χρειαζομουν το ρολοι εδω περα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...