Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφταςα τα δυο λεπτά στη σανίδα και διαρκώς ανεβαίνω. Βρήκα το κόλπο: βάζω ενα τραγούδι που το γουστάρω καργα κι αντί να κοιτάω το χρονόμετρο απλώς τραγουδάω την ώρα της σανίδας κι εστιάζω στο γαματο τραγούδι κι όχι στον πόνο που νιώθω σε όλο το σώμα.

 

Σύντομα θα φτάσω στα τρία λεπτά και σταδιακά θα διεκδικήσω πεντάλεπτο. Πρέπει να βρω κανένα γαματο μακρόσυρτο ροκ τραγούδι γεμάτο στίχους για να με τραβήξει προς τα κεί. Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε τρελέ αυτό που ήθελα να πω είναι ότι άμα ο άλλος θέλει να κλέψει και γενικώς έχει αυτήν την ρετσινιά δεν θα σκεφτεί αν ο άλλος είναι τούμπανο ή μπούλης ή κοκαλιάρης. Οι τεχνικές που θα χρησιμοποιήσει θα έχουν το πλεονέκτημα να μην παίζει ρόλο ο σωματότυπος του άλλου. Που στην προκειμένη περίπτωση ήταν να τα αρπάξει αφού έχουν φύγει οι άλλοι και όχι μέσα από τα χέρια τους. Οπότε για αυτό λέω πως δεν τίθεται θέμα θράσους.

 

Αν ο κλέφτης/αντίπαλος ξέρει Αϊ-Κίντο παίζει και τον Χάλκ Χογκαν να έβγαζε νοκαουτ.

 

εδιτ : λολ, που τον θυμήθηκα αυτόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zak η μασα ξεκινησε με ποικιλια το μεσημερι ;) (καλα η θαλαςςα ηταν ονειρο δεν εχει και καθολου αερα κι ηταν λαδι) απλα τωρα αυτες τις μερες θα ναι λιγακι ανθυγιεινη.. Ενω μετα καλη διατροφικα :) θα πηξω στο μακαρονι αλλα δε με χαλαει γιατι μ αρεσουν. Θα κανω και σαλτσα ντοματας δικη μου γι απο πανω και μια χαρα.

Επισης καλο ειναι οτι μ αρεσει και η πατατα η βραστη δεν εχω θεμα δηλαδη με τους υδατανθρακες κι ουτε με τη πρωτεινη θα χω αφου αβγα-κοτοπουλο-μοσχαρι τα τρωω ευχαριστα. Το ρυζι δε μ αρεσει σ αυτη τη μορφη (μονο σε ριζοτο με διαφορα καλουδια) αλλα κλαϊν δε μου χρειαζεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο κλέφτης/αντίπαλος ξέρει Αϊ-Κίντο παίζει και τον Χάλκ Χογκαν να έβγαζε νοκαουτ.

 

εδιτ : λολ, που τον θυμήθηκα αυτόνα.

Για να ξέρει αυτά που λες σημαίνει πως θα έχει ένα στοιχειώδη βαθμό αυτοσεβασμού οπότε δεν θα γινόταν κλέφτης. Κάτι μίζερα ανθρωπάκια είναι στις περισσότερες περιπτώσεις σαν και αυτή του μάους. Τώρα για μεγάλες κομπίνες, εκεί ναι έχει και μυαλά και ντούκια και από όλα.

 

Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρω ογκο...μαζι με σωστο προγραμμα χωρις υπερβολες στην ωρα...

 

Το φαγητο θα το αρχισω, το λιπος θα το δεχτω δεν μπορω να κανω αλλιως, το προγραμμα δυναμης εφτασε στο πικ του, τωρα ξερω οτι σκουοτ πχ θα παω μεχρι τα 115+ μια επαναληψη αλλα πρωτα θα χω κανει γερο ζεσταμα ενω θα χουν προηγηθει τουλαχιστον δυο προπονησεις με σετ δοκιμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφταςα τα δυο λεπτά στη σανίδα και διαρκώς ανεβαίνω. Βρήκα το κόλπο: βάζω ενα τραγούδι που το γουστάρω καργα κι αντί να κοιτάω το χρονόμετρο απλώς τραγουδάω την ώρα της σανίδας κι εστιάζω στο γαματο τραγούδι κι όχι στον πόνο που νιώθω σε όλο το σώμα.

 

Σύντομα θα φτάσω στα τρία λεπτά και σταδιακά θα διεκδικήσω πεντάλεπτο. Πρέπει να βρω κανένα γαματο μακρόσυρτο ροκ τραγούδι γεμάτο στίχους για να με τραβήξει προς τα κεί. Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη!

Ιδέα 1)

 

Shadow Gallery - Floydian Memories (24:38)

 

 

Ιδέα 2)

 

Fates Warning - Still Remains (16:08)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^^Σιγά σιγά όλα θα φτιάξουν.Υπομονή και επιμονή.

Έκανα χθες την μ@λακία και έκανα ίδια προπόνηση με τα καινούργια κιλά.

Σήμερα είμαι σαν να με έχουν δείρει 15 άτομα.

Επεξ/σία από revolver1990
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 μηνες προπονησης και διατροφης και αποδιδει i think.

 

Ξεκινησα ~90 κιλα εχω φτασει 81 σταθερα. Ισως αυξησω λιγο αεροβια.

Κρατησουν εκει και φορτωσε κιλα

Revo οταν ξαναπας θα καλμαρεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

5 μηνες προπονησης και διατροφης και αποδιδει i think.

 

Ξεκινησα ~90 κιλα εχω φτασει 81 σταθερα. Ισως αυξησω λιγο αεροβια.

Φλωριες 4μέρες αρρώστιας ξεκίνησα 83+ και τώρα, είμαι 79 :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...