Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Επειδή ειναι βεγκαν δε σημαίνει ότι τρώει υγιεινά. Πλακώνονται σε τόνους σόγιας που μπορεί, σε τέτοιες ποσότητες, να επηρεάσει τις ορμόνες, χωρια που ειναι καργα μεταλλαγμένη.

 

Σε γενικές γραμμές να ξέρετε ότι το σώμα έχει εξαιρετικούς μηχανισμούς που καθαρίζουν τη σαβούρα, αρκεί να λειτουργούν. Και το μόνο που διακόπτει τη λειτουργία τους ειναι το άγχος.

 

Πριν λίγο γνώρισα έναν συνομήλικό μου που κάνει βάρη. Διάολε, είμαστε πιο σπάνιοι κι απο έντιμο πολιτικό. Επιτέλους είχα κάποιον να συζητήσω περί προπονήσεων κι εκτός του φόρουμ, στην πραγματική ζωή. Συγκινήθηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα εκεί που ζεις στην μέση του πουθενά.. αν πας σε κάνα μεγάλο νορμάλ γυμναστηριο έχει πάρα πολύ κόσμο 35 και πανω τουλάχιστον 1 στους 3 (γιατί σε αυτές τις ηλικίες είναι consistent και το εχουν τροπο ζωης ενώ τα πιτσιρίκια έρχονται και φευγουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

υπαρχει και μια μικρη υποψια για λοιμωδη μονοπυρηνωση! αλλα πρεπει να περασουν λιγες μερες. Ο πυρετος δεν πεφτει κατω απο 38+ για κανενα λογο μονο οταν παιρνω ντεπον και μετα παει στα υψη!

 

Αναγκαστική αποχη απο καθε ειδους προπονησεις για καμποσο :/

 

ελπιζω να εχω στρωσει λιγο μεχρι να φυγω για Εσθονια!!

 

Χτες εφαγα 8.30 ωρες στο νοσοκομειο. Παντως μου λυθηκε η απορια γιατι ειμαστε σε αυτη τη κατασταση. Οι αλλοι γκρινιαζαν που εμπεναν τα ΕΚΑΒ και οχι οσοι ηταν με νουμερακι.

 

Εκανα αιματολογικες και αυτο που προσεξα ηταν οτι η cpk με μονο 2 μερες αποχης απο γυμναστηριο ηταν 158 ενω στις προηγουμενες εξετασεις πριν 10 μερες ηταν στο 589!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και μια γαμπα που δεν εχω βαλει.Γεμιζει δυσκολα γιατι εχω μακρυς μυς αλλα νομιζω οκ ειναι.Ειναι και φουλ τριχες δεν πολυ φαινετε

επιτελους ενας δικος μου :P

δεν εχω ιδεα γιατι την ανεβασε στο πλαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απαραιτητα εδω ενας vegan bodybuilder που μου αρεσει. :)

 

http://www.veganbodybuilding.com/?page=bio_robert

Πως εγινε αυτο?

Ναι βεγκαν με φαρμακο χαιρω πολυ.Σπεκτ η λοιμωδης σου προκαλει αναπνευστικα προβληματα και φουλ αδυναμια ουτε να περπατησεις δεν μπορεις  δεν εχει να κανει τοσο με πυρετο δεν νομιζω να χεις λοιμωδη

υπαρχει και μια μικρη υποψια για λοιμωδη μονοπυρηνωση! αλλα πρεπει να περασουν λιγες μερες. Ο πυρετος δεν πεφτει κατω απο 38+ για κανενα λογο μονο οταν παιρνω ντεπον και μετα παει στα υψη!

 

Αναγκαστική αποχη απο καθε ειδους προπονησεις για καμποσο :/

 

ελπιζω να εχω στρωσει λιγο μεχρι να φυγω για Εσθονια!!

 

Χτες εφαγα 8.30 ωρες στο νοσοκομειο. Παντως μου λυθηκε η απορια γιατι ειμαστε σε αυτη τη κατασταση. Οι αλλοι γκρινιαζαν που εμπεναν τα ΕΚΑΒ και οχι οσοι ηταν με νουμερακι.

 

Εκανα αιματολογικες και αυτο που προσεξα ηταν οτι η cpk με μονο 2 μερες αποχης απο γυμναστηριο ηταν 158 ενω στις προηγουμενες εξετασεις πριν 10 μερες ηταν στο 589!

Αστο φιλε στα νοσοκομεια πρεπει να πας με ιωβεια υπομονη αλλοιως θα φυγεις με χειροπεδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι βεγκαν με φαρμακο χαιρω πολυ.Σπεκτ η λοιμωδης σου προκαλει αναπνευστικα προβληματα και φουλ αδυναμια ουτε να περπατησεις δεν μπορεις δεν εχει να κανει τοσο με πυρετο δεν νομιζω να χεις λοιμωδη

 

Αστο φιλε στα νοσοκομεια πρεπει να πας με ιωβεια υπομονη αλλοιως θα φυγεις με χειροπεδες

Κοίτα για να είχαν την υποψία και οι δύο ωρλ που με είδαν κάτι θα ξέρουν. Τώρα ξεκίνησα αντιβίωση οπότε θα ξέρω σε λίγες μέρες.

 

Όσο για την υπομονή ΝαΙ χρειάζεται αλλά χρειάζεται μυαλό και κατανόηση.

 

Ειδικά αυτό που ανοίγουν πόρτες και μπαίνουν χωρίς να τους έχουν φωνάξει η κάθονται απέξω ακριβώς η με το που ανοίξει η πόρτα κοιτάνε μέσα δεν τα μπορώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθες στην Αθήνα σπεκτ!

Σου έχω πει κόψε τα γλώσσοφιλα δεν με ακούς, η ασθένεια του φιλιού λέγεται αλλιώς η λοιμώδη γιατί μεταδίδεται με το σάλιο και παρακάλα να μην την έχεις κολλήσει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...