Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεταλ χαμερ

ακουω τα αντιθετα απο αυτα που ποσταρες χθες :)

 

λιβε σε ολα κανει ο αλεξ ! για  αρχη εσυ κανε στα δυο τελευταια σετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Και μια φωτο..θελω φαγητο, αυτη την περιοδο εχω πεσει πολυ κατω. Το μονο θετικο οτι εχουν εμφανιστει φλεβες και ειδα διαφορα σε σχηματα

post-223961-0-84146100-1439660538_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανο τούμπανο η γαμπα ωραιος , αντε να βαλω και γω μιας κ δεν έχω βάλει !

Φώτη εσύ μην ανοίξεις το σποιλερ στο λέω

 

 

 

Εγώ πάντως προειδοποίησα χχαχχααχαχαχχ :-)

attachicon.gif1χψχζζχχ.jpg

 

 

 

Ζακ κ συ ωραίος φίλε μπράβο πολύ καλός !

Έχεις κλείσει 1 μήνα στις παραλίες ρε..

 

Το πιστεύεις και διαβάζεις metal Hammer ? Lol υπάρχει ακομα!!!

Τα σετ επαναληψεις σε πιο τεμπο κυμαινονται σε αυτο που μου προτεινε ο αλεξ; ντροπ σετ σε ολες τις ασκησεις σε ολα τα σετ η τελευταιο;

Εγώ κάνω drop σετ σε όλα τα βαριά σετ. Τι εννοώ, αν είναι να κάνω τροχαλια και είναι να πάω 100 κιλά πχ, δεν θα κάνω drop set μέχρι τα 90 που είναι ζέσταμα. Θα κάνω 2 drop set,

 

100x8, 80x8, 65x όσο πάει

Και στο επόμενο πολύ δεν παίζει να ξαναβγουν τα 100,

95x8, 75x8, 60 όσο πάει

 

Απλά αναφέρω τι κάνώ επειδή ρώτησες, δεν έχει σωστό και λάθος δοκίμασε και ότι νιώθεις ότι σου κάτσει καλύτερα.

Και φαγακι λιβε.Πλακωσου στο φαι.Οχι καθαρος ογκος και μαλακιες που ακουω για να βαλεις μαζα θα φας και σαβουρα.Εχεις περιθωριο πολυ

Δεν είναι μαλακιες ο καθαρός όγκος παίχτη.. άλλο εσύ που είσαι στο φάρμακο δεν ξερω, να μιλήσω για εμενα πολύ διαφορετικά έφτανα 85 κιλά με μπισκότα και nesquick ενώ καμιά σχέση τώρα που πάω με άπαχο γάλα και protein shakes..το λίπος που βάζω συγκριτικά είναι ελάχιστο...

 

Ντάξει αν ο άλλος είναι από αυτούς που γενικά δυσκολεύονται πολύ να βάλουν ας το ρίξουν στα Burger δεν λεω.

 

 

Μλκ μαους πετυχα την φωτο που μου λεγες φιλε αυτοι αμα τους κανεις μπου θα κατεβασουν περιοδο κλαιω

χαχαχαχαχαχαχαχ

Μας αφήσατε στην απέξω κουφαλες
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκτωμβριος του 2007 84 κιλα δεκεμβριος του 2007 98.Πως?Φουλ προπονηση και σιμπλι μπεργκερ καθε μερα.Φυσικος τοτε μονο πρωτεινη και τριβολο χερσαιο και δεν εβαλα πολυ λιπος.Σοβαρη μαζα δεν βαζεις αλλοιως απλα ειδικα φυσικος θες χοληστερινη για να ανεβει η τεστο αλλοιως δεν γινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αμφισβητώ τίποτα αλλά κάθε ένας είναι διαφορετικός. Εγώ αν κάνω το ίδιο ή μπακα θα φτάσει απέναντι.

 

Άσε που αυτό ξεφεύγει λίγο είναι πολύ ανθυγιεινό όχι μαλακιες.. (Δεν κρίνω απλά λέω...)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μας αφήσατε στην απέξω κουφαλες

Αλεξ επειδη μας εχουν στην μπουκα για μονιμο μπαν για διαφορους λογους ασε μην ανοιξω το στομα μου με τους ψευτες; εδω μεσα διαβαζεις γραπτα αλαιν ντελον και βλεπεις μουρη τουιτι ασε με.

Δεν αμφισβητώ τίποτα αλλά κάθε ένας είναι διαφορετικός. Εγώ αν κάνω το ίδιο ή μπακα θα φτάσει απέναντι.

 

Άσε που αυτό ξεφεύγει λίγο είναι πολύ ανθυγιεινό όχι μαλακιες.. (Δεν κρίνω απλά λέω...)

Το μποντι δεν εχει καμια σχεση με την υγεια αλεξ ειναι καθαρα ανθυιγεινο αθλημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλεξ επειδη μας εχουν στην μπουκα για μονιμο μπαν για διαφορους λογους ασε μην ανοιξω το στομα μου με τους ψευτες; εδω μεσα διαβαζεις γραπτα αλαιν ντελον και βλεπεις μουρη τουιτι ασε με.

Το μποντι δεν εχει καμια σχεση με την υγεια αλεξ ειναι καθαρα ανθυιγεινο αθλημα.

Οχι απαραιτητα εδω ενας vegan bodybuilder που μου αρεσει. :)

 

http://www.veganbodybuilding.com/?page=bio_robert

Εγώ οξυα αμυγδαλιτιδα δέκα μέρες αντιβίωση και εκτός από προπόνηση

Πως εγινε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...