Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρεσει ο αντρας να φοραει ρολοι και σ εμενα την ιδια αρεσουν, φοραω παντα σχεδον. Εχω αλλο για "καλο" αλλα πιο σπορ , αλλο καλοκαιρινό χρωμα κλπ

 

Αν εδινα καποια στιγμη πολλα λεφτα για ρολοι, θα θελα ενα Omega. Μου αρεσουν και καποια tag αλλα καποια omega χρονογράφοι ειναι έρωτας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Οταν βλεπω κατι τετοια το μυαλο μου παει πως να τα χρησιμοποιησω για να κανω ζημια γιαυτο δεν θελω να χω πανω μου πραγματα που μπορει να γινουν οπλα.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πήραν καλό ρολόι στον αρραβώνα το 99 και αυτό φοράω εγω στο αριστερό χέρι ενώ στο δεξί κομποσκοίνι κι ενα βραχιολάκι πλαστικό κατα του καρκίνου. Αλλά ολα αυτά μόνο όταν βγαίνω έξω. Μέσα στο σπίτι τίποτα, ούτε βέρα, με ενοχλούν.

 

Τα ονομάζω αξεσουάρ βόλτας.

 

Πάντως έχει φάση που τη μια μιλάμε για προπονήσεις, την άλλη για αγαπημένο χρήμα εσωρούχων, κτλ. Είμαστε το μόνο νήμα που καταφέρνει να βγαίνει οφ τοπικ τοςο ώστε να εμπλουτιστεί η κυρία συζήτηση χωρίς να χαλασει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

(Μη βαρατε τα λέω αυτά γιατί είναι κάτι που οταν το επιασα τι παίζει με την ιστορια μου έκανε μεγάλη εντύπωση όχι να το παίξω κάπως..)

Γιατί να βαρεσουμε ρε φίλε έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι αν είσαι φραγκατος και σου αρέσουν τα ρολόγια τα σκας χοντρά! Φίλος με κανένα οικονομικό θέμα έχει ρολεξ 30 χιλιάδων του λέω μην βγάζεις το χέρι απ το παράθυρο στο αμάξι θα στο κόψουν ! Πολύ Ακριβό σπορ το ρολόι,,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια γαμπα που δεν εχω βαλει.Γεμιζει δυσκολα γιατι εχω μακρυς μυς αλλα νομιζω οκ ειναι.Ειναι και φουλ τριχες δεν πολυ φαινετε

Μπόμπα είναι όχι απλά οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπόμπα είναι όχι απλά οκ.

Θελουν πολυ ακομα.Πρεπει να κανουμε king kong calves.Πρεπει να μαστε ατσαλενιοι παντου που λεει και ενας φιλος μου να σε βαρανε και να ποναει ο αλλος :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι casio πηρες βαλτο εδω να το δουμε επρεπε να με ρωτησεις πρωτα εχω ειδικοτητα στα G-shock.

 

Την εχουνε πεσει σε φιλο μου ντουλαπα βραδυ να του παρουν την dslr στην ομονοια κατι μαυροι που εκαναν νταλαβερια εκει .Τον τελευταιο καιρο δεν ξερω πως ειναι αλλα γενικα μεχρι πριν λιγα χρονια ηταν απο τα χειροτερα μερη να περασεις .Τωρα το Μαργαριταρονι που να παει μονη της εκει θα την φανε ζωντανη ,φοβαται κιολας :P

Έχω ένα g shock, το οποίο είναι σκυλί και το φοράω μέρα νύχτα και παντού, ποιο είναι το μοντέλο με την μεγαλύτερη κάσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανο τούμπανο η γαμπα ωραιος ,  αντε να βαλω και γω μιας κ  δεν έχω βάλει !

Φώτη εσύ μην ανοίξεις το σποιλερ στο λέω

 

 

 

                                         Εγώ πάντως προειδοποίησα χχαχχααχαχαχχ :-)

 

  

 

 

Ζακ κ συ ωραίος φίλε μπράβο  πολύ καλός !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...