Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να τα λεμε ολα εγω του ζήτησα να ρθει Ομόνοια να δω ενα Casio, για bodyguard τον χρειάστηκα :P Εν τω μεταξυ εγω σκιαζομουνα, ο Σπεκτ στ @@ του έβγαζε το κινητο. Νταξει κι εγω αν ημουν ετσι δε θα μασαγα :P Το παιδι ειναι ντουκι ρεεε καποτε το βυζι ητανε αδύνατο σημειο τωρα διαγράφεται απο τη μπλουζα καργα.

 

 

Δήμητρα τη κανω για ενα δεκαημερο ναι. Οσο για τις γαμπες ειναι πράγματι δυνατο σημειο , αν και δε τις εχω γυμνάσει ξεχωριστά εχουν παρει τα πανω τους.

Αυτα που δε παίρνουνε ευκολα ειναι τα χερια. Μακρια και αδύνατα, οταν παχαινα μα ο κωλος μεγάλωνε μα η κοιλια μετα..τα χερια ποτε.

Τι casio πηρες  βαλτο εδω να το δουμε  επρεπε να με ρωτησεις πρωτα  εχω ειδικοτητα στα G-shock.

 

:) λίγο υπερβολική ρε συ! Έχω κυκλοφορήσει μόνη στην Ομόνοια οποιαδήποτε ώρα της ημέρας τα τελευταία 10 χρόνια και δεν ένιωσα ούτε μια στιγμή απειλή. Τί σκιαζοσουν ακριβώς; Το πρεζόνι που είναι λιώμα στα σκαλιά ξερωγω;

 

(Σημ.: δεν λέω ότι έμπαινα μόνη και στις στοές βράδυ ε!)

Την εχουνε πεσει σε φιλο μου ντουλαπα  βραδυ  να του παρουν την dslr στην ομονοια  κατι μαυροι που εκαναν νταλαβερια εκει .Τον τελευταιο καιρο δεν ξερω πως ειναι αλλα γενικα μεχρι πριν  λιγα χρονια ηταν απο τα χειροτερα μερη  να περασεις .Τωρα το Μαργαριταρονι που να παει  μονη της εκει  θα την φανε ζωντανη ,φοβαται κιολας :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Φωτη σγουοτς πήρε τελικά ένα με οθόνη αφής..

 

 

Εγώ από χτες Δεν έχω πέσει κατω από 38.5

To touch swatch   ωραιο τι χρωμα? Σπεκτ δεν ειναι τιποτα απλα πεθαινεις  ρε χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα αυτο που βαλε ο Σπεκτ!

 

Τα g shock στο χερι μου δε καθονταν καθολου καλα με τον μικρο καρπό που εχω. Βασικα πηγα για baby g αλλα μου ειπαν οτι δε τα φερνει η αντιπροσωπεία.

 

Ε ειχε swatch απεναντι & μπηκαμε. Αυτο που ταιριαζε κ εχει τα βασικα αντίστροφη & χρονόμετρο & αδιαβροχο οποτε το τισμπησα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυμναστήριο στο σπίτι ρε γατάκια. 24/7 ανοιχτό και παίζει μόνο τη μουσική που γουστάρεις (όχι αυτά τα νταπα ντουπα που έβαλε ο Μανος) :P. Λείπει βέβαια η ποικιλία οργάνων αλλά νταξ μην τα θελουμε όλα δικά μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω ρε φιλε εχω 5 ρολόγια πολυ όμορφα για τα γούστα μου και δεν φοράω σχεδόν ποτέ κανένα , δεν θελω να νιωθω βάρος στα χέρια ουτε αυτα τα γραμμάρια καν , με ζεσταίνουν το καλοκαίρι κτλ κτλ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρολοι καποτε ηταν απαραιτητο σχεδον αξεσουαρ στον αντρα τωρα με τα κινητα υπολογιστες κτλ κτλ καπου χαθηκε στην πορεια.Καποια ρολογια στιβαρα φαινονται πολυ ωραια πανω σε αντρικους καρπους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν γουσταρω να φοραω τίποτα, αλλα καλύτερα, γιατί δεν λέει να φοραω κάνα tag heuer ξέρω γω ενώ ο άλλος διπλα είναι με το hand made ελβετικό των 10κ ευρώ (και μικρενω το νούμερο μάλιστα γιατί έχουν δει πολλά τα μάτια μου)

 

Το ρολόι είναι φάση που αν το γουσταρεις να το φοράς καλό είναι να τα σκασεις όσο χρειαζεται ώστε να τεριαζει με το περιβάλλον που ζεις ή δουλευεις. Για τους γνωστές (δεν είναι από αυτούς ομολογω) είναι μεγάλο σύμβολο status, success κτλ, όσο ένα αυτοκίνητο. Αν γουσταρα ρολόι θα εσκαγα μίνιμουμ ένα ταληρο.

 

(Μη βαρατε τα λέω αυτά γιατί είναι κάτι που οταν το επιασα τι παίζει με την ιστορια μου έκανε μεγάλη εντύπωση όχι να το παίξω κάπως..)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ποτέ δε φοράω ρολόγια , με ενοχλούν και δεν μ αρέσουν, αλλα μ αρέσουν τα περικάρπια με τα καρφιά 

2013-cool-Spike-rivet-bracelet-Men-punk-

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βλεπω κατι τετοια το μυαλο μου παει πως να τα χρησιμοποιησω για να κανω ζημια γιαυτο δεν θελω να χω πανω μου πραγματα που μπορει να γινουν οπλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...