Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο κομμάτι Μανό εγω τις τελευταιες φορες ακουγα στο ριπιτ το beast αν δε το χεις ακουσει ψαξτο ;)

 

Αστα maus και μ εκανε βολτα στην Ομόνοια φαντασου...ακου Ομόνοια! Χαχαχχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Ωραίο κομμάτι Μανό εγω τις τελευταιες φορες ακουγα στο ριπιτ το beast αν δε το χεις ακουσει ψαξτο ;)

 

Αστα maus και μ εκανε βολτα στην Ομόνοια φαντασου...ακου Ομόνοια! Χαχαχχαχα

ειμαι παιδια της εργατιας τι περιμενες? το οτι σου βρηκα γαμω τα ρολογια σε 5λεπτα δεν το λες ομως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Και δυο γαμπες για το καλο </p><p> </p><p>

</p><p> </p><p>

</p>

Μανό σ ευχαριστω

Ευτυχώς που λείπει διακοπές ο bosei, θα ζήλευε! 

Προικισμένη γενετικά η γαμπούλα, εύγε!

πωρώνεσαι να φοράς τακούνι για να τις καμαρώνεις! 

 

φεύγεις για το νησί; 

τέλη Σεπτέμβρη μάλλον θα έρθω και γω  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού αντέχετε και κυκλοφορείτε, μπράβο σας! (Αν και Ομόνοια wtf :P )

 

Εγώ ήμουν όλη μέρα μεταξύ φθοράς & αφθαρσίας, απ'το κρεβάτι στον καναπέ κι απ'τον καναπέ στην κούνια. Κατά τις 9 δέησα να ξεκινήσω το bodyweight προγραμματάκι μου και κατάφερα να βγάλω off ώμους και core (με crucifix roll out + hanging leg raises μεταξύ άλλων).

 

Kαι το προτζεκτ φτερά προχωράει (αλλά έχω δρόμο ακόμα)

post-61034-0-77282700-1439581875_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τα λεμε ολα εγω του ζήτησα να ρθει Ομόνοια να δω ενα Casio, για bodyguard τον χρειάστηκα :P Εν τω μεταξυ εγω σκιαζομουνα, ο Σπεκτ στ @@ του έβγαζε το κινητο. Νταξει κι εγω αν ημουν ετσι δε θα μασαγα :P Το παιδι ειναι ντουκι ρεεε καποτε το βυζι ητανε αδύνατο σημειο τωρα διαγράφεται απο τη μπλουζα καργα.

 

 

Δήμητρα τη κανω για ενα δεκαημερο ναι. Οσο για τις γαμπες ειναι πράγματι δυνατο σημειο , αν και δε τις εχω γυμνάσει ξεχωριστά εχουν παρει τα πανω τους.

Αυτα που δε παίρνουνε ευκολα ειναι τα χερια. Μακρια και αδύνατα, οταν παχαινα μα ο κωλος μεγάλωνε μα η κοιλια μετα..τα χερια ποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τα λεμε ολα εγω του ζήτησα να ρθει Ομόνοια να δω ενα Casio, για bodyguard τον χρειάστηκα :P Εν τω μεταξυ εγω σκιαζομουνα, ο Σπεκτ στ @@ του έβγαζε το κινητο. Νταξει κι εγω αν ημουν ετσι δε θα μασαγα :P

:) λίγο υπερβολική ρε συ! Έχω κυκλοφορήσει μόνη στην Ομόνοια οποιαδήποτε ώρα της ημέρας τα τελευταία 10 χρόνια και δεν ένιωσα ούτε μια στιγμή απειλή. Τί σκιαζοσουν ακριβώς; Το πρεζόνι που είναι λιώμα στα σκαλιά ξερωγω;

 

(Σημ.: δεν λέω ότι έμπαινα μόνη και στις στοές βράδυ ε!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι γιατι οποιος ανοιγει το στομα του την τρωει το κλεισε στις 6 ο δικος μας χωρις να πει τιποτα.Εκανα αεροβιο ομως με τετοια ζεστη

Πάει το μούσι? Κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει το μούσι? Κριμα

Ρε φιλε δεν αντεχα με την ζεστη προχτες σηκωθηκα 4 το πρωι απο το κρεβατι πηρα την μηχανη και το μονταρα.Ε σε 20 μερες ετσι θα ναι παλι τι νομιζεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 ιουλιο μηνα κυπρο :devil:Δεν θυμαμαι και πολλα δεν εβλεπα καν γυρω μου το μονο που θυμαμαι ειναι οτι μας βαραγανε ενεσεις με ασπιρινες στον κωλο επειδη ειχε 40 πυρετο και πανω το μισο στρατοπεδο και παραπανω απο το νερο ηταν μολυσμενο κατι τετοιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...