Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πόδια χωρίς σκουωτ; Δεν μπορώ καν να φανταστώ πως ειναι! Εννοείται πως κάνω σκουωτ, ειναι η αγαπημένη μου άσκηση. Βαθύ, με ντροπ σετ, αμεςως μετά lounges με ντροπ σετ κι αν είσαι τυχερός μπορείς κάπως να περπατήσεις την επόμενη μέρα :)

 

Άρσεις δεν κάνω γιατί ποτέ δεν κατάφερα να μάθω σωστά την τεχνική και δε θέλω να ρισκάρω τραυματισμό στη μέση.

Θα το δοκιμασω... να δω...απλα με αρεσουν πιο πολυ τα front squat .

 

Λεω να το παω με ντροπ σετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μια βδομάδα θα απουσιάσω για δουλειά στη Φλώρινα. 
θα μείνω σε ξενοδοχείο με πισίνα. 20 λεπτά κολύμπι αρκεί για 2/3 φορές τη βδομάδα; 
η δουλειά μου θα ναι χειρονακτική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι λετε εγω σημερα ξυπνησα πιο κουρασμενος απο ποτε και ποναω παντου! και το γυμναστηριο ειναι κλειστο το 3ημερο!!

όχι μόνο το δικό σου, ολονών... :/ 

Δευτέρα Πόδια έχει το δικό μου πρόγραμμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλύτερο, και το δικό μου έκλεισε για το τριήμερο και θα πάω Λάρνακα, να αράζω όλη μέρα στην παραλία. 

 

Χαλαρό πλατσούρισμα να έρθω στα ίσια μου γιατί και εγώ έφαγα μια ήτα στα γόνατα τώρα τελευταία. Από εβδομάδα πάμε πάλι στον αγώνα. 

 

Θα φάω και 2-3 παγωτάκια γιατί εδώ και δυο μήνες δεν έχει μπει στο στόμα ζάχαρη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλύτερο, και το δικό μου έκλεισε για το τριήμερο και θα πάω Λάρνακα, να αράζω όλη μέρα στην παραλία. 

 

Χαλαρό πλατσούρισμα να έρθω στα ίσια μου γιατί και εγώ έφαγα μια ήτα στα γόνατα τώρα τελευταία. Από εβδομάδα πάμε πάλι στον αγώνα. 

 

Θα φάω και 2-3 παγωτάκια γιατί εδώ και δυο μήνες δεν έχει μπει στο στόμα ζάχαρη :D

Tωρα που εφυγα εγω πας εσυ Λαρνακα ελεος ...Πηγαινε Mackenzie εκει  ειναι ολο  το παιχνιδι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα που εφυγα εγω πας εσυ Λαρνακα ελεος ...Πηγαινε Mackenzie ειναι ολο το παιχνιδι :)

Ήσουν κάτω και δεν βρεθήκατε ?!?απαράδεκτοι, κόκκινη κάρτα από μένα και στους δυο , πιστεύω συμφωνεί και η μαργαρίτα :-)

 

Όπως λένε το μαγαζί λένε ένα γαμάτο πανκ ροκ συγκρότημα, Άλεξ γκουγκλιτ αν δεν το ξέρεις!

~~~~~

Φλώρε σπεκτ δέκατακια ούτε καν πυρετός , μασάνε ωρε τα παλικάρια??

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήσουν κάτω και δεν βρεθήκατε απαράδεκτοι, κόκκινη κάρτα από μένα και στους δυο , πιστεύω συμφωνεί και η μαργαρίτα :-)

 

Όπως λένε το μαγαζί λένε ένα γαμάτο πανκ σοκ συγκρότημα, Άλεξ γκουγκλιτ αν δεν το ξέρεις!

Δεν θελει  ο Αλεξ ρε κοινωνiκα και τετοια xaxaxa και εγω ειμαι διακριτικος  δεν πιεζω   :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...