Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ασε ρε που θα μου πεις εσυ εμενα κοψε το υφος που το βλεπεις η το διαβαζεις το υφος παντου ετσι μιλαω εγω.Κατι μας ειπες τωρα επαθες ενα τραυματισμο και κατι εγινε.Εχω φτασει κοντα στο θανατο δυο φορες για τα βαρη θα μου δωσεις εσυ εμενα συμβουλες.

Επειδή έχεις αυτό το υφάκι παντού δεν σημαίνει πως έχουμε εμείς την όρεξη να το βλέπουμε. Οπότε στο λέω και εγώ, κόψε το υφάκι, μελόδραμα-βάρη-μυς-αρκούδα-άπονη ζωή γιατί κουράζεις και δεν προσφέρεις και κάτι ιδιαίτερο στο τόπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχεις αυτό το υφάκι παντού δεν σημαίνει πως έχουμε εμείς την όρεξη να το βλέπουμε. Οπότε στο λέω και εγώ, κόψε το υφάκι, μελόδραμα-βάρη-μυς-αρκούδα-άπονη ζωή γιατί κουράζεις και δεν προσφέρεις και κάτι ιδιαίτερο στο τόπικ.

Αμα δεν γουσταρεις μην διαβαζεις.Θες κατι παραπανω να κανουμε γιαυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το βλεπεις στο ξαναλεω.Το μελοδραμα που το ειδες?Τελοσπαντων επειδη ολα αυτα ειναι εικονικη πραγματικοτητα και στην  πραγματικη ζωη δεν θα μιλαγαμε ποτε εμεις οι δυο παω να πιω καμια πρωτεινη να ησυχασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαους να σε ρωτησω απο την τεστο πλατη χερι εχουν γινει ενα απο το πρηξιμο δεν μπορω να ριξω καλα μπουνια τι προτεινεις διατασεις?

Αστο οπως ειναι μην κανεις τίποτα , καλύτερα που δεν μπορείς να ρίξεις καλά μπουνιά θα εχειςπροβλημα αν ρίξεις καλή  θα μπλέξεις,  θα έχεις τρεχάματα ,  άστο  :)

 

αυτή κάνω φίλε ,  ειναι απο τις καλύτερες,  κάνει πολύ καλή δουλειά 

βεβαία δεν την κάνω οπως ο μαυρος σαν κωλοδακτυλο αλλά πιάνω με την παλαμη μου ακριβως  μου τον αγκώνα  και το τεντώνω  ακόμη περισσότερο

oi_basikoteres_diataseis_gia_na_ksekinis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σου λεω δεν στριβω περπαταγα πριν απο προπονηση και πλατη χερια ωμοι ειχαν γινει ενα.Θα την κανω να δω τι παιζει.Α κατι αλλο ασχετο να σου πω να γελασεις.Θα στο στειλω σε πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω θεμα δε μπορω να κανω διατασεις για τα χερια, δε με πιανει καμια ή πιανει πολυ λιγο. Γενικα επειδη οι αρθρωσεις μου ειναι χαλαρές, για να με πιάσουν οι διατασεις γινομαι παιδι λαστιχο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αύριο πρωι πάω για τρέξιμο μετά απο κανά 6μηνο παράλληλης αγυμνασιάς .

 

Να βάλω στόχο να τρέξω ένα  Χ χρονικό διάστημα με ρυθμό τέτοιο ωστε να μη λαχανιάσω και απο απόσταση όσο φτάσω

ή

Να βάλω στόχο πχ 3 χιλιόμετρα και κλάϊν το σε πόση ώρα θα βγεί ;

(προσωπικά και τα 2 καλά μου ακούγονται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...