Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

σήμερα επειδή δεν μπορούσα να φύγω από το μαγαζί έστειλα μία κοπέλα να μου πάρει σολωμό να ψησω στη σχάρα να φάω να φχαριστηθώ.. αλλά μου πηρε καπνιστό σολωμο.. Δεβαργιέσαι; έκανα τούτα.

 

 

 

 

 

2013-08-03-1503_zps9d8ab463.png

 

το ντρέσινγκ ήταν "ανοιγω το ψυγείο της κρύας και παίρνω ότι βρισκω μπροστά μ". Κγεμ φγέσ, μια μουσταρδοειδή φάση ντιζόν γλυκιά που βαζουν οι σουηδοί στο σολωμο, 2-3 σταγόνες λεμόνι, άνιθος, αλατι/πιπερι

 

μπορείτε ξεκάθαρα να δείτε το άγχος της πείνας μου στο άτσαλο κόψιμο του αγγουριού/κοκ. κρεμυδιού..!

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά απο που γράφει το άρθρο για τους emdomorphs ισχύουν. Αν και δεν έχω πειστεί για το IF...

 

http://www.muscleandstrength.com/articles/endomorph-bodybuilding-workout-diet-results

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εριξα τρελο κολυμπι...

 

2 φορες πανε ελα καμια αποσταση 250 μετρα περιπου.., το να φτασω στα ρηχα ηταν σαν προσκυνημα... Οι ανασες μου ηταν σαν βροχητο λιονταριου....

 

Τωρα που χω αδεια θα προσπαθησω να κανω σωστη διατροφη και γυμναστικη κατα τις 14:00 το μεσιμερι.. Πριν φαω μεσιμεριανο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοινώς, να πηγαίνεις προς τα μέσα όταν ξέρεις ότι στη παραλία υπάρχει "καλή" ναυαγοσώστρια.

σσ. εγώ δεν μπορώ να κολυμπήσω ποτέ άνευ βατραχοπέδιλων, παθαίνω πολύ συχνά κράμπες στο πέλμα εκεί στο μετατάρσιο, ακόμα και στα δάχτυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως καθομαι στην σημαδουρα και ξεκουραζομαι...

 

Εχω παρει βατραχοπεδηλα και μασκα για να κανω την κ@υλα μου..

 

Αλλα την αλλη φορα ετσι θα κανω, θα πηγαινω παραλληλα, για να μπορω να βουταω μεσα να εχω μεγαλυτερη αντισταση ανα χ μετρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το link, μπορείτε να βρείτε σετ ασκήσεων με λεπτομερή σχέδια και επεξήγηση των μυών που εμπλέκονται σε κάθε άσκηση καθώς και για τον τρόπο εκτέλεσής της.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...