Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα παντως για τη τενοντιτιδα του επιγονατιδικου δε μου πε να σταματησω τη γυμναστικη. Keep going οσο κι ο,τι μπορεις ειπε..

 

Γενικα το χω ακουσει οτι θελει ξεκουραση αλλα και καθε περιπτωση ειναι διαφορτικη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

112 να σε χεσω για καμερα με τον φωτισμο σου

 

Με την μυικοτητα που εχεις ,αμα γραμμωνες θα ησουν απιστευτος.Γιατι δεν γραμμωνεις?Σου αρεσει το φαγακι εε? :-D :-D :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την μυικοτητα που εχεις ,αμα γραμμωνες θα ησουν απιστευτος.Γιατι δεν γραμμωνεις?Σου αρεσει το φαγακι εε? :-D :-D :-D

Δεν εχω ιδιαιτερο κινητρο το σωμα ακριβως που ηθελα το ειχα φτιαξει μου χει φυγει το απωθυμενο δυο ειχα το σωμα και τα 200 κιλα παγκο. τωρα κανω την πλακα μου προτιμω την δυναμη απο την γραμμωση μου ειναι ποιο χρησιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

.........

 

Από εδώ και πέρα κάθε φορά που σπάω ένα ρεκόρ θα κάνω έτσι......

Ρε σταμάτα να μας τρολλάρεις.  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινά τώρα στο 3.15 δεν βλέπετε ρε φίλε

αι στο διάολο

https://youtu.be/bsli7_ufLVM

γουστάρω με χίλια πάντως  αυτόν στο 0.45 :-D :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να χωρίσω την προπόνηση σε 3 30λεπτα μέσα στην μέρα(Γυμνάζοντας ξεχωριστές ομάδες).Πχ 8:00-8:30 ,3:00-3:30 και 19:00-19:30.Το έχει δοκιμάσει κανείς?Αν ναι έχει αρνητικές επιπτώσεις?

btw

 

Σημερινή(Χωρίς ίχνος επεξεργασίας maus (:P).Έχω βάλει λιπάκι αλλά λίγο.Προχωρώ σταδιακά :).

Από σήμερα ξαναξεκινώ adam multivitamins και αρχίζω IF για ένα μήνα μέχρι τον στρατό...βλέποντας και κάνοντας.

Chiomegarhosigmaf%20tautaulambdaomicron_

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθελα να ξερα ποιος σας βαζει αυτες τις ιδεες σιγα μην τις χωρισεις και ανα τεταρτο

Δικιά μου.Θα το δουλέψω και θα δω πως θα πάει σε ένα μήνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως σου ηρθε ξεχνα την μια εκρηξη του κεντρικου νευρικου συστηματος θα κανεις οχι 3.Μην μπερδευεσε με τους προ που παιρνουν 10 γραμαρια φαρμακο.Τι πλεονεκτημα νομιζεις οτι θα χεις οτι θα χεις περισοτερη ενεργεια και εκρηξη?Γενικα βλεπω οτι για την κονομα εχει βγει ο καθε μαλακας προ αθλετ προ τρεινερ προ οτι να ναι και βγαζει κατι προγραμματα πυρηνικης φυσικης και νομιζει ο αλλος οτι θα γινει ετσι.Οχι φιλε μου δεν υπαρχει καμια μυστικη προπονηση κανενα κολπο κανενα τιποτα υπαρχει μονο το φαρμακο τα γενετικα ποση πρωτεινη λαμβανεις και ποσο χωνεσε στα βαρη.Ολα τα αλλα ειναι για να κονομανε οι παρατρεχαμενοι του φιτνες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να χωρίσω την προπόνηση σε 3 30λεπτα μέσα στην μέρα(Γυμνάζοντας ξεχωριστές ομάδες).Πχ 8:00-8:30 ,3:00-3:30 και 19:00-19:30.Το έχει δοκιμάσει κανείς?Αν ναι έχει αρνητικές επιπτώσεις?

 

Ζέσταμα / διατάσεις περιλαμβάνονται στο 30λεπτο; Καθαρά από θέμα διαχείρισης χρόνου πάντως φαίνεται κάπως, εκτός αν το πρόγραμμά σου είναι σπαστό και δεν σου βγαίνει η 1-1μιση ώρα σερί για την προπόνηση.

 

Το μόνο που έχει τύχει να χωρίσω από την προπόνηση είναι το τρέξιμο, βάζοντάς το είτε πριν είτε μετά την προπόνηση (από 30' μέχρι ώρες πριν/μετά) και δεν είδα διαφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...