Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που λέτε μάγκες απο την Παρασκευή που έκανα πόδια ακόμα πιασμένος ... 
δεν ξαναφήνω off στα πόδια ο κόσμος να χαλάσει , θα ξανακάνω ότι έκανα πριν σε περίπτωση που πάνε για off , ένα σακί άμμο ή τσιμέντο στους ώμους και squat 

αχχαχαχα , έτσι να σπάσει λίγο η ατμόσφαιρα :3

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

  • Hip Hinge - 30 seconds
  • Spider Man - 30 seconds
  • Spider Man w/ twist - 30 seconds
  • Crescent Lunge to Down Dog - 60 seconds
  • 3 Legged Dog - 30 seconds each side
  • 90/90 - 30 seconds
  • 90/90 with fold - 30 seconds
  • Goblet Squat - 30 seconds
Επεξ/σία από Dakonblackblade
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

χμμμ ίσως σε αρκετές περιπτώσεις να ισχύει και αυτό , γιατι δεν ξέρω αν έχουμε μάθει στην καλοπέραση αλλα αυτό που δεν έχουμε μάθει πραγματικά είναι να στεκόμαστε μόνοι μας. Πιστεύω παίζει μεγάλο ρόλο και το ντάντεμα απο τις οικογένειες , καμία σχέση με άλλες ανεπτυγμένες χώρες του εξωτερικού που πχ στα 18 τα παιδιά φεύγουν απ το σπίτι ενώ εδώ φτάνουμε 30+ 

 

προφανως μια και ετσι και φυγουν τα παιδια οι γονεις θα μεινουν μονοι τους. "Σαν τους κουκους" και λοιπες ατακες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που λέτε μάγκες απο την Παρασκευή που έκανα πόδια ακόμα πιασμένος ... 

δεν ξαναφήνω off στα πόδια ο κόσμος να χαλάσει , θα ξανακάνω ότι έκανα πριν σε περίπτωση που πάνε για off , ένα σακί άμμο ή τσιμέντο στους ώμους και squat 

 

αχχαχαχα , έτσι να σπάσει λίγο η ατμόσφαιρα :3

 

 

καθε μερα κανω τρεξιμο μαζι με τα βαρη αλλα αυτες τις τελευταιες μερες ειναι καπως off. Δεν ξερω το γιατι

κοιτα ενα μαλακα ρε συνεχιζει

 

1421355721988.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι σιγουρος οτι με 1κ μπορουν να την βγαλουν 2 ατομα με τις ανυπαρκτες συγκοινωνιες και την παρανοικη φορολογια του κρατους. Επισης και στην αμερικη αρχιζει να αλλαζει αυτο και υπαρχουν απειρα αρθρα σχετικα με το γιατι οι Millennials δεν φευγουν απο το σπιτι/ δεν αγοραζουν σπιτι.

 

Προφανως, μιας και ζω στην Αττικη και οχι σε κανα μικρο χωριο or sth

 

Τη βγάζουν αλλά θα είναι δύσκολα. Αυτό το βόλεμα που έχουν στο σπίτι των γονιών τους δεν θέλουν να χάσουν οι περισσότεροι. Στην Αμερική αλλάζει αλλά καμία σχέση με τα ποσοστά τα δικά μας και κάποιων μεσογειακών χωρών. Είναι στη νοοτροπία και αυτών των χωρών να μην αποχωρίζονται εύκολα το πατρικό σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ποδια ξεχωριζουν τους παραλιες απο αυτους που αγαπανε πραγματικα τα βαρη.Διαλεγεις και παιρνεις.

προσωπικά και για 2 μήνες off να μένουν δεν μικραίνουν γιατι φτιάχτηκαν να στηρίζουν τα 130kg που ήμουν παλιά

 

συνήθως αν δεν τρώω τελείως καθαρά σε βαθμό λες κ πάω για αγώνες είναι έτσι

post-212651-0-19312400-1439113919_thumb.jpg

 

 

και αν γραμμώσω λίγο και διώξω τα νερά με πεντακάθαρη διατροφή κ αερόβια για κανα 20ήμερο τότε είναι έτσι

 

 

post-212651-0-32305700-1439113921_thumb.jpg

 

 

οι φωτογραφίες είναι πριν την προπόνηση ποδιών και οι δύο (επειδή όταν κάνουμε θολώνουν καμια φορά)

 

περιμένετε μάγκες να δείτε , θα πάω για εξετάσεις και θα φάω καμια φόλα , το νιώθω 

δεν λέω πολλά τώρα γιατι παίζει να είναι και η ιδέα μου , περισσότερα σε κανα μήνα. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινετε να μην μικρυνουν ρε ισως απλα δεν φαινονται σαν ποδια κοτας.Ησουν 130 κιλα εσυ?Πως το καταφερες αυτο

δεν μικραίνουν κ το λέω απο θέμα ρούχων και εσωρούχων, ίσως μικραίνουν λίγο 

όσο για το 130 βαριέμαι να ξαναγράφω σχετικά οπότε θα το πω περιλιπτικά σε μια πρόταση 

προβλήματα υγείας + κορτιζόνη+απαγόρευση γυμναστικής για χρόνια = + pc , μάσα = 130

κάπως έτσι 

 

πάντως και οι γάμπες μου δεν μικραίνουν , μπορεί να χάσουν τα νερά αν στραγγίσω με low carb κ διουρητικό(τσάι) κ να φανούν μικρότερες όπως σε μια φωτογραφία που είχα βάλει παλιότερα αλλα φαντάσου οτι κάνω μετά απο 2 εβδομάδες off γάμπες απομονωτική στα 180kg ξέρω γω για να τη νιώσω καλά κ να τις ζορίσω αφού ξεκινάω με 90-100 και δε νιώθω πίεση

γιαυτό και ποτέ δεν πάω πάνω απο 120kg squat γιατι τα πόδια μου φαίνονται μεγάλα για το σώμα μου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα ποδια ξεχωριζουν τους παραλιες απο αυτους που αγαπανε πραγματικα τα βαρη.Διαλεγεις και παιρνεις.

εγω το εχω πει οτι αυτοι που ξερουν απο γυμναστικη και το κανουν σοβαρα φαινονται απο τα ποδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφου ειναι το μισο σωμα ρε πρεπει να σαι βλακας για να μην κανεις ποδια

 

ασχημουλα ε?

ναι την καημενη.

εντωμεταξυ ειναι ενας πιτσιρικας στο γυμναστηριο. Ξεκινησε στα 125 κιλα τωρα ειναι στα 96 και συνεχιζει. Αν και ακομη κανει βλακειες στην πρπονηση τον εχω αναλαβει να τον διορθωνω και ν του δινω διαφορε συμβουλες.

 

Χτες εκανε αρσεις και ειχε βαλει 100 κιλα (δεν τον ειχα δει και μου ειχε φανει περιεργο να κανει τοσα). Οταν ειδα την τενχικη εκανε οτι να ναι. Παιζει επι μιση ωρα περιπου να προσπαθω να του δειξω την τεχνικη. Εν τελει εκανε με 10κιλα μπαρα + 20κιλα δισκους και τον επιανε πολυ περισσοτερο απο πριν.

 

Αν και μικρος εχει ορεξη να μαθει και ακουει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...