Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μια φώτο και από μένα σε διακοπές. 10 μέρες off. http://postimg.org/image/szp3ldp51/full/Πείτε με αν δεν φαίνεται γιατί έκανα upload από κινητό

Βαλε μπουρνουζι την αλλη φορα.

Δν φαινεται ποδι.

τραπς πολυ καλα.

Φαινεται λεπτη η μεση σου, πρεπει να χεις κ καλο ανοιγμα πλατης.

μπραβο ωραιες μαζες.

συν κ για το ατριχο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήμητρα δεν την λες και λεπτή την μέση μου. Έχω φαρδιά λεκάνη και κάνει περίεργα τα σχήματα. Traps έχω να κάνω direct άσκηση πάνω από 1 χρόνο...από άρσεις και genetics είναι έτσι.

Και δεν είμαι ατριχος. έχω 2-3 πάνω από το στήθος...θέλει καλό zoom απλά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα ποσταρει πολυ παλια   , υπαρχουν νεοι εδω ομως  (κάποιος ειχε  ρωτήσει 40 φορές τι γίνεται με τιο λίπος πως καίμε τις μπριζόλες πόσα γραμμάτρα και διάφορα τέτοια) οποτε ειναι χρησιμο να ριξουν μια ματια απλα κ κατανοητα !

 

Το λοιπον ..  το τι καιμε και το ποσο καιμε εξαρτατε απο την ενταση της ασκησης !
υπαρχει η ΜΚΣ (μεγιστη καρδιακη συχνοτητα)
οταν ασκουμαστε σε υψηλες εντασεις πχπανω απο το 80% της ΜΚΣ η κυρια πηγη ενεργειας τυ οργανισμου μας ειναι οι υδατανθρακες , αντιθετα σε χαμηλες εντασεις κατω απο το 70% δλδ ο οργανισμος μας χρησιμοποιει λιπος ως κυρια πηγη !
δειτε  πολυ  κατανοητα και απλα τι εννοω


ενταση επι%ΜΚΣ         ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ                    ΛΙΠΟΣ
με   65                             καιμε     40%                    και    60%
       75                                            50%                           50%
       80                                            65%                           35%
       85                                            80%                           20%
       90+                                          90%                            10%


Εδω να τονισω οτι ΔΕΝ πρεπει να γυμναζομαστε στην μεγιστη καρδιακη συχνοτητα αλλα μεχρι το 80-85% αυτης !
η ΜΚΣ προκυπτει αν αφαιρεσετε απο το 220 την ηλικια σας
πχ αν ειστε 30χρ η ΜΚΣ  σας ειναι 190 παλμοι το λεπτο !
αυτα .. οσο πιο απλα γινεται , για καποιους απο σας εδω ειναι παιχνιδακι αυτα καποιους ομως μπορει και να διαφωτισα !
καλο καλοκαιρι κ καλες προπονησεις !!      
        

 

ΥΓ

δεν ειναι προ'ι'ον γκουγκλαρισματος γι αυτο και το πινακακι στο ματι φαινεται λιγο οτι'ναι

προσπαθησα να το φτιαξω οσο πιο συμμετρικα γινεται ..

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήμητρα δεν την λες και λεπτή την μέση μου. Έχω φαρδιά λεκάνη και κάνει περίεργα τα σχήματα. Traps έχω να κάνω direct άσκηση πάνω από 1 χρόνο...από άρσεις και genetics είναι έτσι. Και δεν είμαι ατριχος. έχω 2-3 πάνω από το στήθος...θέλει καλό zoom απλά.

Το 2-3 πανω απο στηθος παραπεμπει στα ατριχα σωματα.

ναι τα τραπς σου σου τονιζουν πολυ κ τν ωμο αλλα κ τν θωρακικο. Η πετσετα κρυβει την αναγνωση της μεσης κ του ισχυου.

Ποδια πως εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φώτο και από μένα σε διακοπές. 10 μέρες off. http://postimg.org/image/szp3ldp51/full/ Πείτε με αν δεν φαίνεται γιατί έκανα upload από κινητό

ατσα και δεν σου φαινοταν με την μπλουζα καλος.Μονο εγω ειμαι σαν αρκουδα απο την τριχα κοντρα στο ρευμα παντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φώτο και από μένα σε διακοπές. 10 μέρες off. http://postimg.org/image/szp3ldp51/full/ Πείτε με αν δεν φαίνεται γιατί έκανα upload από κινητό

 

μια χαρά φαίνεται, καλά ξηγιέσαι και εσύ. Χτύπα κάνα γκομενάκι στις διακοπές τώρα που είσαι νέος γιατί στο μέλλον θα μετανιώνεις για κάθε γκόμενα που δεν χτύπησες :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλεξ αν λες να ρίξω καμιά λόγω σώματος δεν...δεν έχω καθολου αυτό το σκυλάκι, να δειχτώ, να παινευτω κτλπ... ακόμη και τα κοπλιμέντα τα υποβαθμιζω.

 

Αν το λες γενικά, μαζί σου... και εγώ έτσι σκέφτομαι τώρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος μπος....

 

Ετσι να χεις ωραιο σωμα, ασε τις γυναικες να πετανε βυζια κωλους να δειχτουν, ο αντρας δεν χρειαζεται τιποτα, απλα να μην σαβουριαζει, να κανει λιγο γυμναστικη..

 

 

Εχω αηδιασει με τις γυναικες, απλα δεν το ανοιγουν να πουμε ελα μαμησε μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατσα και δεν σου φαινοταν με την μπλουζα καλος.Μονο εγω ειμαι σαν αρκουδα απο την τριχα κοντρα στο ρευμα παντα.

 

Mην μασας αδερφε, power to the trixa!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...