Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

οι του ποδηλατου

http://9gag.com/gag/aXXqy4V?ref=fbp

 

Γαμάτο είναι! Μόνο και μόνο το γεγονός ότι δεν απομακρύνεις τα χέρια από το τιμόνι για να δείξεις που θες να στρίψεις, είναι καλό! Εάν πληροί και τα standards ασφάλειας (που σίγουρα θα το κάνει, εάν βγει σε παραγωγή), τότε....shut up and take my money!

 

 

Τα κρανη ποδηλατου ειναι τα ποιο αντιαισθητικα που κυκλοφορουν. Ισως να επαιρνα ενα για bmx ποιο καλαισθητα (πχ tsg)! Δεδομενου οτι δεν πας να σπασεις τα χρονομετρα και σε καιει η αεροδυναμικη.

I beg to differ, αλλά ας μην ξεκινήσουμε εδώ αυτή την κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα η on πινεται ευχαριστα

Δεν  ειμαι σιγουρος αν την εχω παρει αυτη ,νομιζω πως ναι καποια στιγμη .Εχω να πιω πρωτεινη  σε σκονη κανα τριμηνο  το ρεκορ μου ειναι 1.5 χρονος ασταματητα χωρις ουτε μιση μερα διαλλειμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να πω την αλήθεια μου σε μερες έντονης κόπωσης εχω σωθεί με το aminolast. Εχει και ωραια γευση και πίνεται ευχαριστα, + οτι διαλυεται ευκολα. Και τωρα με την υποταση ηταν καλη βοηθεια λογω ηλεκτρολυτών.

Αυριο παω για εξετασεις εν τω μεταξυ , tsh, γενικη αιματος.. Αντε να δουμε, λογικα θα πρεπει να μειώσω λιγο τη δοση του t4, συνηθως τα καλοκαίρια ετσι γινεται.

 

Προεξασκητικα παιρνεις κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν  ειμαι σιγουρος αν την εχω παρει αυτη ,νομιζω πως ναι καποια στιγμη .Εχω να πιω πρωτεινη  σε σκονη κανα τριμηνο  το ρεκορ μου ειναι 1.5 χρονος ασταματητα χωρις ουτε μιση μερα διαλλειμα .

 

δεν νομίζω ότι η καθαρή πρωτεΐνη είναι συμπλήρωμα που χρειάζεται διάλειμμα on / off κτλ

 

αν την πίνεις και με γάλα όπως μου αρέσει εμένα μιλάμε για 500 θερμίδες την μέρα.. αν τη σταματήσεις πρέπει να βάλεις κάτι άλλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι η καθαρή πρωτεΐνη είναι συμπλήρωμα που χρειάζεται διάλειμμα on / off κτλ

 

αν την πίνεις και με γάλα όπως μου αρέσει εμένα μιλάμε για 500 θερμίδες την μέρα.. αν τη σταματήσεις πρέπει να βάλεις κάτι άλλο. 

Ναι προφανως , δεν εννοουσα πως εχω να παρω κανα τριμηνο λογω αποτοξινωσης απλα ετσι εκατσε και δεν παιρνω τελευταια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ίδιο...αν δεν έχω μαγειρέψει τιποτα απολύτως θα πιω μπνο. Κοίταγα πάντως τώρα για τις διακοπές να κάνω ένα re-fill με καμία από αυτές που με αρέσουν πολύ αλλά με τους καινούριους φόρους οι τιμές πήγαν στο θεό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα σημερα με το ποδηλατο 10km ηρθα gym εκανα καπακια προπονηση πλάτη πχ 80kg κωπηλατική
μπαρας κλπ δλδ κανονικα κιλα, δεν ήμουν πεσμένος και μετά ηρθα δουλεια. Ουτε κουραστηκα ουτε λαχανιασα αλλα ιδρωσα. Μετα την προπ εκανα μπανιο οποτε κλαιν 

Αλλα δεν ξαναπερνω ταχειας κυκλοφοριας δρομο.. εριξα αλλα καντηλια πρωινιατικο, ήμουν δίπλα απο το πεζοδρόμιο σχεδόν και ένας μαλάκας πέρασε ξυστά μου όταν είχε 6+ μέτρα δρόμο σε μονής κατευθυνσης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...