Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Γενικα τα σκιμιξ δεν πινεται τιποτα, μου χαν δωσει δοκιμαστικο φακελακι πρωτεινης και ηταν τσιμεντο.

Του την ειπα την επομενη φορα, για χτισιμο οτι πρεπει αυθεντικο τσιμεντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε κι εγω δεν ηξερα την πηρα κι εκει εχει μεινει... Σημερα θα δοκιμασω να τη διαλυσω σε τσαϊ ή χυμο

 

Καμια προταση σε γλουταμινη που να πινεται εχουμε;;; Μου την ειχε προτεινει γιατρος για το ανοσοποιητικο κ λεω ωραια μ ενα σμπαρο 2 τριγoνια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε,στα σπεκς ειναι αρκετα καθαρη θα ελεγα

ρε άσε τι λέει μέσα, όταν μιλάμε για muscletech αν δεν το αναλύσεις σε χημείο δε ξέρεις τι πίνεις χαχαχαχααχχα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Solgar 1000mg, 60caps

Αν και παιρνουμε αρκετη απο την διατροφη, καλυτερα στη solgar που ειναι "καθαρη"

 

Ασε κι εγω δεν ηξερα την πηρα κι εκει εχει μεινει... Σημερα θα δοκιμασω να τη διαλυσω σε τσαϊ ή χυμο

Καμια προταση σε γλουταμινη που να πινεται εχουμε;;; Μου την ειχε προτεινει γιατρος για το ανοσοποιητικο κ λεω ωραια μ ενα σμπαρο 2 τριγωνια :P

Κοιτα εχω δοκιμασει διαφορες, και ηταν η μονη που εκατσε καλα και εχω και αποτελεσματα, βοηθαει και η ποσοτητα κρεατινης που εχει μεσα ετσι...εχω τεσταρει sci mx, on, myofusion και myprotein.

 

ρε άσε τι λέει μέσα, όταν μιλάμε για muscletech αν δεν το αναλύσεις σε χημείο δε ξέρεις τι πίνεις χαχαχαχααχχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Solgar δισκία δε παιρνω για κανενα λογο, μου φαινονται τεραστια κ αγχωνομαι να τα καταπιω..

 

Βασικα εχω διαβασει οτι σε σκονη εχει καλυτερη απορρόφηση γι αυτο θα τη προτιμουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Solgar δισκία δε παιρνω για κανενα λογο, μου φαινονται τεραστια κ αγχωνομαι να τα καταπιω..

 

Βασικα εχω διαβασει οτι σε σκονη εχει καλυτερη απορρόφηση γι αυτο θα τη προτιμουσα

Ε παρε σε powder της solgar αλλιως QNT και healthaid

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη προπονηση πυγμαχια χθες, υστερα απο περιπου 4-5 χρονια, και πηγε αψογα.Χαμηλο επιπεδο τεχνικα (τουλαχιστον την ωρα που πηγα εγω) αλλα πολυ δυνατη προπονηση, στο τελος βγηκε με πολυ ζορι.

 

Σημερα ποναω ολοκληρος. Πλατες-στηθος και τετρακεφαλοι εχουν βγει σχεδον off. Να δοκιμασω να ξαναπαω ή να μην το παρακανω και να δωσω στον εαυτο μου 1-2 μερες ξεκουρασης?

 

Επισης, σαβουρα τελος !!!  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  Εφυγε ολη η σαπιλα απο το ψυγειο και αντικατασταθηκε απο κοτοπουλο,σολομο, egg whites, σαλατες και φρουτα. Στοχος να ειμαι -5 κιλα μεχρι τα χριστουγεννα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι του ποδηλατου

http://9gag.com/gag/aXXqy4V?ref=fbp

φαντάζομαι στην Ελλάδα να το φοράει κάποιος και αντί οι οδηγοί να δίνουν βάση στα βελάκια να λένε "ου κάγκουρας!" 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

φαντάζομαι στην Ελλάδα να το φοράει κάποιος και αντί οι οδηγοί να δίνουν βάση στα βελάκια να λένε "ου κάγκουρας!" 

στην ελλαδα παντα κατι θα λενε

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κρανη ποδηλατου ειναι τα ποιο αντιαισθητικα που κυκλοφορουν. Ισως να επαιρνα ενα για bmx ποιο καλαισθητα (πχ tsg)! Δεδομενου οτι δεν πας να σπασεις τα χρονομετρα και σε καιει η αεροδυναμικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...