Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ το όλο θέμα με το γυμναστήριο πλέον το θεωρώ πανεύκολο...

 

Εδω ασχολιόμουνα χρόνια ολόκληρα κάνοντας τραγικά λάθη λογω έλλειψης γνώσεων , τώρα που ξέρω οτι όλα είναι 1+1=2 δεν διανοούμαι να κωλώσω

 

Είναι και ο χαρακτήρας μου πάντως αρκετά Hard core πειθαρχία. Τίποτα δεν μπαίνει ανάμεσα σε εμένα και τον στόχο μου εφόσον θέλω κάτι. 

 

.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

EΙναι βασικο να υπαρχει αυτοελεγχος , πειθαρχια οπως θες πεστο για να φτασεις σε 1 επιπεδο πανω απο τον μεσο ορο.

Και επειδη αυτο σπανιζει η συντριπτικη πλειοψηφια που παει gym ειναι το 3 μηνου. Υπαρχει αλλη μια κατηγορια εκεινων που πΑνε χρονια αλλα μυικα ειναι στασιμοι ή δεν εχουν την αναλογη βελτιωση αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.

 

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει υπερβολή φίλε. Μόνο στόχος. Ο στόχος είναι κάτι που έρχεται μέτα από ώριμη σκέψη και είναι κάτι προσωπικό.

 

Εφόσον ο στόχος σου είναι να γίνεις σαν τον Yates , και το έχεις αποφασίσει μετά απο ώριμη σκέψη (μεγάλα παιδιά είμαστε) δεν είναι υπερβολή να αρχίσεις αναβολικά καθώς μόνο έτσι θα επιτύχεις τον στόχο σου.

 

Εφόσον ο στόχος σου είναι να μην είσαι χοντρός και να έχεις ενα φυσιολογικό σώμα που να μην σε κάνει να ντρέπεσαι, είναι μεγάλη υπερβολή να πάρεις συμπληρώματα διατροφής.

 

Βλέπεις που το πάω?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ. Άλλο συντηρώ ένα Α' σώμα χωρίς συμπληρώματα και αναβολικά και άλλο έχω ως στόχο να γίνω μαλάκας και στην εμφάνιση. Δικαίωμα του καθενός προφανώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει υπερβολή φίλε. Μόνο στόχος. Ο στόχος είναι κάτι που έρχεται μέτα από ώριμη σκέψη και είναι κάτι προσωπικό.

 

Εφόσον ο στόχος σου είναι να γίνεις σαν τον Yates , και το έχεις αποφασίσει μετά απο ώριμη σκέψη (μεγάλα παιδιά είμαστε) δεν είναι υπερβολή να αρχίσεις αναβολικά καθώς μόνο έτσι θα επιτύχεις τον στόχο σου.

 

Εφόσον ο στόχος σου είναι να μην είσαι χοντρός και να έχεις ενα φυσιολογικό σώμα που να μην σε κάνει να ντρέπεσαι, είναι μεγάλη υπερβολή να πάρεις συμπληρώματα διατροφής.

 

Βλέπεις που το πάω?

Το καταλαβα.. Αναλογα με τους στοχους σου, εχεις αλαα στανταρ... Που για αλλους ειναι υπερβολη..

 

Εγω θελω να σφιξω το σωμα που εχω, να μ'αρεσει αυτο που βλεπω ... Αν τον αλλον του φαινεται λιγο ή υπερβολη δεν με νοιζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Διαφωνώ. Άλλο συντηρώ ένα Α' σώμα χωρίς συμπληρώματα και αναβολικά και άλλο έχω ως στόχο να γίνω μαλάκας και στην εμφάνιση. Δικαίωμα του καθενός προφανώς..</p>

 

Εσυ που το ξερεις αυτο; Εσυ δεν πινεις και τρως σαν ζωο; Πως ξερεις τι ια πει συντηρω 1 σωμα; Πως εχεις αποψη για τα συμπληρωματα; Οταν θα μιλησουμε για πιτογυρο θα σε φωναξουμε

Προς το παρον συντηρησε την κοιλια σου αυτο δεν θελει κοπο .κοινως δεν εχεισ αποψη για το θεμα μονο φαντασια μπορεις να εχεις . Κανε 1 τσιγαρακι και αραξε λιγο γιατι μπουρδολογεις και καταντας βαρετος.

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ που το ξερεις αυτο;

 

Πες πού διαφωνείς ρε μάστορα, το τι κάνω εγώ δεν σου πέφτει λόγος. Κι εσύ πάρε ενέσεις στα παπάρια μου αλλά πες πού διαφωνείς. Διατροφή και γυμναστική δεν αρκούν για να πηδήξεις ή να νιώθεις καλά με την εμφάνιση σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει παιδες ηρεμια...

 

Καλα πηγαινει το θεμα, μην το μαμησουμε..

 

Οτι διαφωνιες με π.μ..

 

Εδω συζηταμε το τι θελει να κανει ο καθενας/στοχους/βελτιωσεις... Ο καθενας μας λεει μοα συμβουλη στον αλλον. Ο αλλος δεν ειναι υποχρεωμενος να το κανει, αλλα ουτε να υπαρχουν εντονες διαφωνιες..

 

Θελεις να τρως οτι να ναι τρωγε, αλλα μην λες τους αλλους που κανουν μια προσπαθεια κοιταξτε εμενα μου αρεσω με τα πιτογυρα και την κοιλια μου. Φυσικα και θα σε αρεσει ο εαυτο σου αλλιως θα τον αλλαζες, οπως εγω λεω οτι τρωω κοτατς, ολοι μου ειπαν οτι δεν τρωγεται αυτο. Τι να κανω να αρχισω να τους βριζω ολους οχι. Απλα εκανα αυτο που μου αρεσει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άλεξ 400 γραμμάρια άβραστα? Δεν έβαζες το πακέτο να μη παιδεύεσαι με τη ζυγαριά?

 

Δυστυχώς giorgarello, είναι καλή φάση η κουβέντα όμως άμα δε γυμνάζεσαι, δεν έχεις σκοπό να το κάνεις και δεν έχεις μια πείρα από κάτι τέτοιο, δε συνεισφέρεις στη κουβέντα και μας κάνεις και νιώθουμε περίεργα. Αυτό σου λέει και ο Φωτης. Δεν έχεις μπει καν στο τριπάκι και δεν έχεις την εμπειρία. Δε μπορείς να κρίνεις ούτε κατελάχιστον τις επιλογές του καθενός με μια καθαρή ματιά. Αυτά τα γλυκά λόγια από μένα. Τεσπα , συνεχίζουμε με τα ''χριστος και παναγία'' 400 γραμμάρια άβραστα μακαρόνια .

 

Έμαθα σήμερα μια σειρά ασάνα,μια διάταση που μου άνοιξε λίγο τους ορίζοντες . ¨Αντε για να δούμε τώρα κάθε μέρα 10-20 λεπτά γιόγκα τι αποτέλεσμα θα δούμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...