Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλα εγω ψηνομαι απειρα για kick boxing αλλα φοβαμαι πως θα καταληξω :P

Να πας. Σχετικά ακίνδυνο μαχητικό άθλημα αφού δεν έχει πτώσεις. Άκρως ψυχοθεραπευτικό. Από τις καλύτερες γυμναστικές του καρδιοαναπνευστικού . Πρόσεξε το δάσκαλο και την σχολή. Να δίνεις μεγάλη σημασία στην προθέρμανση και στο stretching

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γιατι ποιος κλαφτηκε? απλα κανουμε συζητηση για τραυματισμους.

 

ειναι σαν να συζητανε προγραμματιστες για υπολογιστες και να λες οτι ειναι σπασικλακια γατι μιλανε για υπολογιστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οι πολυξεροι στην δικια μου δουλεια βρισκονται μου φαινεται..

 

Μιλουσαμε για αιμοδοσια, οπως ξαναπα εχουμε δυο 130+ κιλα... υποστηριζανε οι εξυπνοι οτι αυτος εχει παραπανω λιτρα αιματος απο μενα που μαι λιγοτερα κιλα... 

 

Του απαντησα οτι περιπου ολοι οι αντρες εχουμε καπου στα 5-6 λιτρα, οχι παραπανω, πεταγεται ο προισταμενος με τις εξυπναδες του, ανοιξε κανενα ιντερνετ να διαβασεις ...γελωντας του κανω οκ οτι πεις...

 

Μου ειπε ο ευσομως οτι εχει περιπου 12 λιτρα αιμα... εκει αρχισα να ξανατρωω γραφοντας τον στα παπαρια μου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά νταξ.

μαλλον εβαλες τα επιχειρηματα στην καταψυξη και παγωσαν για αυτο δεν γραφεις τιποτα ε?

 

Ολοι οι πολυξεροι στην δικια μου δουλεια βρισκονται μου φαινεται..

 

Μιλουσαμε για αιμοδοσια, οπως ξαναπα εχουμε δυο 130+ κιλα... υποστηριζανε οι εξυπνοι οτι αυτος εχει παραπανω λιτρα αιματος απο μενα που μαι λιγοτερα κιλα... 

 

Του απαντησα οτι περιπου ολοι οι αντρες εχουμε καπου στα 5-6 λιτρα, οχι παραπανω, πεταγεται ο προισταμενος με τις εξυπναδες του, ανοιξε κανενα ιντερνετ να διαβασεις ...γελωντας του κανω οκ οτι πεις...

 

Μου ειπε ο ευσομως οτι εχει περιπου 12 λιτρα αιμα... εκει αρχισα να ξανατρωω γραφοντας τον στα παπαρια μου...

πες του το αιμα ειναι 6 τα αλλα 6 που εχεις ειναι σιροπι σοκολατας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εβαλες τα επιχειρηματα στην καταψυξη και παγωσαν για αυτο δεν γραφεις τιποτα ε?

 

 

Ξέρεις,θέλει και λίγο μυαλό για να κατανοήσεις μερικά πράγματα.Δε μπορώ να σου τα βάλω μέσα στο κεφάλι.Σκέψου λίγο,δεν είναι κακό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...