Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ έτσι νόμιζα και είχα 2-3 χρόνια να πιω καφέ. Τώρα πίνω 2, πρωί - απόγευμα, κι άμα σηκώθω στις 7 το πρωί όπως συνηθίζω, στις 11 πέφτω ξερός.

 

Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και το μυαλό καμιά φορά επηρεάζει με τρόπους που δεν μπορούμε να φανταστούμε.

------------------

 

Ωραία η συζήτηση για τον πόνο στη μέση. Εγώ έχω ένα πόνο ανάμεσα στα κωλομέρια με τα νέα μέτρα. Καμιά θεραπεία υπάρχει γι αυτό ή ου;  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Λυπάμαι τη δουλειά που έχω ρίξει στο σπίτι/κτήμα, έχει γίνει πολύ όμορφο μέρος να ζεις. Αλλιώς θα είχα φύγει εδώ και καιρό Άλεξ.

 

Εγώ δεν λυπήθηκα τίποτα, το σπίτι στην Χαλκιδική το βλέπω 3 μέρες το χρόνο. Η Ελλάδα δεν μας έχει λυπηθεί καθόλου..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας Γαλλία μόνιμα; 

 

Μακάρι να πήγαινα Γαλλία ή σε οποιοδήποτε πολιτισμένο μέρος. Κύπρο μένω μόνιμα εδώ και 5 χρόνια.

 

Εντάξει στην Γαλλία κατουράνε όπου βρούνε μεν αλλά υπάρχει και το la Defence.

 

meliaparisladefense-carrusel1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανεις 5 γραμμάρια σκόνης πόσο αντιστοιχεί σε ml(είναι μάζα vs όγκος το ξέρω)

1 rounded teaspoon λέει αλλά όλα τα κουταλάκια του γλυκού που έχω στο σπίτι είναι 10ml

 

Η ζυγαριά που έχω πάει ανα 25γραμμάρια οπότε δε κάνει

 

έχω επίσης σύριγγα που χωράει 5ml και κάτι καπάκια από φάρμακα που πάνε έως 20ml

 

 

edit:

στου google μου βγάζει μόνο για teaspoon και όχι tablespoon(του γλυκού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ξέρεις ότι δεν μπορεί να γίνει αντιστοιχία, τι το ρωτάς; Πάνε πάρε ενα παγωτό κύπελλο και χρησιμοποίησε το κουταλάκι που θα σου δώσουν να κανεις τη δουλειά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...