Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που περιγράφεις bosei είναι αγωνιστική διατροφή, γιατί να το κάνω; δεν έχω λόγο; 
όλα χρειάζονται με μέτρο. και το μέτρο το δίνει το σώμα σου (δες spect)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

My point...thank you. Εσύ φαντάζομαι είχες τότε και την "υποστήριξη" οπότε μιλάμε για ακόμη μεγάλη κίνητρο μιας και τα αποτελέσματα ήταν πιο εμφανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις ερεθισματα να κανεις την αμαρτια μπορεις να το κρατησεις καθαρο νομιζω το διατροφολογιο, αν εισαι σολο καριερα το κρατας αν δεν εισαι ε καπου θα το χαλασεις.

My point...thank you. Εσύ φαντάζομαι είχες τότε και την "υποστήριξη" οπότε μιλάμε για ακόμη μεγάλη κίνητρο μιας και τα αποτελέσματα ήταν πιο εμφανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My point...thank you. Εσύ φαντάζομαι είχες τότε και την "υποστήριξη" οπότε μιλάμε για ακόμη μεγάλη κίνητρο μιας και τα αποτελέσματα ήταν πιο εμφανή.

σε χάνω, ξέρεις τι..αν το θέλεις κάτι πολύ το παλεύεις ακόμα και κόντρα στον άνεμο. 

θυμάσαι που στο είπα και σε μνμ, κομπλεξαρισμούς του τύπου το IF είναι μαλακία και το τρώω κοτόπουλο/μοσχάρι σε ένα γεύμα είναι αρνητικό όπως επίσης και η κατανάλωση χοιρινού(ψαρονέφρι - λόγω κακής ποιότητας αμινοξέων (!!!)) ε εντάξει, πυροβόλα με 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My point...thank you. Εσύ φαντάζομαι είχες τότε και την "υποστήριξη" οπότε μιλάμε για ακόμη μεγάλη κίνητρο μιας και τα αποτελέσματα ήταν πιο εμφανή.

Το αντιθετο οταν αρχισα την υποστηριξη αρχισα να μαλακιζομαι με την διατροφη γιατι ηταν πολυ ποιο ευκολο να διατηρησω αυτο που ηθελα σαν νατουραλ ελυωνα στην διαιτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παν μετρον αριστον, λιγο πειραμα και βρισκεις την συνταγη...προσωπικα εκανα διαφορες δοκιμες πως ανταποκρινεται ο οργανισμος μου, σε ποιες τροφες κλπ ενεργεια, λιπος κλπ.

Για γλυκο εχω το φρουτακι.

Αν βγαλεις διατροφη πρεπει να την βγαλεις αναλογα τις ενεργειακες σου αναγκες προφανως, δεν πιανουν ολες σε ολους..μονο οι χημικες που ειναι σκοτωμα για τον οργανισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντιθετο οταν αρχισα την υποστηριξη αρχισα να μαλακιζομαι με την διατροφη γιατι ηταν πολυ ποιο ευκολο να διατηρησω αυτο που ηθελα σαν νατουραλ ελυωνα στην διαιτα

δεν εννοεί roids, μάλλον ατομική βοήθεια εννοεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω αν εξαιρεσω δυο φορες που εφαγα παγωτο τωρα τους τελευταιους τρεις μηνες επειδη με το ζητπυσε η κοπελα μου κι ημουν ολο οχι, εχω να φαω παστα γλυκο του κουταλιου, σιροπιαστα δυο χρονια στανταρ... σε αρτοζαχαροπλαστειο μπαινω μονο για κριτσινια..και κανενα ψαγμενο ψωμι μια στο τοσο να κανω μπεργκερ σπιτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν εννοεί roids, μάλλον ατομική βοήθεια εννοεί 

Μωρέ roids έλεγα αλλά δεν έχει σημασία.

 

Θέλω να πω νάτουραλ, ξε-νάτουραλ δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις την δογματική διατροφή του κλασικού bodybuilding για όσο καιρό ασχολείσαι. Και γι αυτό είπα απλά στον Jethro αυτό που είδα να γίνεται και σε εμένα αλλά το αναφέρουν και προπονητές που έχουν περάσει από αυτούς χιλλιάδες πελάτες. Ότι καταλήγει σε εγκατάλειψη της συνέπειας τέτοιου είδους διατροφή. 

 

Πριν 2-3 μήνες με λέει ο κολλητός όταν έτρωγα corn flakes με 1 λίτρο γάλα. Μαλάκα αν πριν 2 χρόνια σου έλεγα ότι θα το κάνεις αυτό τι θα έλεγες? Του είπα ότι θα απάνταγα ούτε καν ρε...έχει γίνει συνήθεια πιά...και μετά του λέω πάλι καλά που άνοιξε και λίγο το μυαλό μου. 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Μωρέ roids έλεγα αλλά δεν έχει σημασία.

 

Θέλω να πω νάτουραλ, ξε-νάτουραλ δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις την δογματική διατροφή του κλασικού bodybuilding για όσο καιρό ασχολείσαι. Και γι αυτό είπα απλά στον Jethro αυτό που είδα να γίνεται και σε εμένα αλλά το αναφέρουν και προπονητές που έχουν περάσει από αυτούς χιλλιάδες πελάτες. Ότι καταλήγει σε εγκατάλειψη της συνέπειας τέτοιου είδους διατροφή. 

 

Πριν 2-3 μήνες με λέει ο κολλητός όταν έτρωγα corn flakes με 1 λίτρο γάλα. Μαλάκα αν πριν 2 χρόνια σου έλεγα ότι θα το κάνεις αυτό τι θα έλεγες? Του είπα ότι θα απάνταγα ούτε καν ρε...έχει γίνει συνήθεια πιά...και μετά του λέω πάλι καλά που άνοιξε και λίγο το μυαλό μου. 

 

 

 

μπος γενικα ο κοσμος πρεπει επιτελους να καταλαβει οτι το να αλλαζεις αποψεις (ακομη και να πηγαινεις απο το ενα ακρο στο αλλο) δεν ειναι κακο,υποκορητικο και δεν ξερω και γω τι αλλα ειναι σημαδι ωριμοτητας γιατι δειχνει οτι αλλαξες μια αποψη σου που πριν ηταν λανθασμενη λογο λαθος ή ελειπων δεδομενων!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...