Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας...ηθελα να ξεκα8αρισο από την αρχη ποσ είμαι νεοσ και ζιτο να συγχορεσετε τα λα8η μ οποια και αν είναι.....λοιπον η8ελα συμβουλεσ για καποιο 8εμα...βλέπετε είμαι 15 χρονον ,61 κιλα και περιπου 1,68..8α η8ελα να χασο κιλα γτ εχο κοιλια και νιο8ο αβολα..δεν είμαι ιδιαιτερα γυμνασμενοσ αλλα 8α ι8ελα ειδικα να κανο κοιλιακουσ...κανενα άλλο παιδι στυην ηλικια μ δεν είναι ετσι και δεν αισ8ανομαι καλα..8ελο να αδυνατισο και να κανο κοιλιακουσ..παρακαλο βοη8εια..8α ηταν χρηξσιμο ένα σχετικα ευκολο πρόγραμμα γυμναστικισ οστε να κανουν εστο και τους πιο μικρουσ κοιλιακουσ σε 1 μηνα..ευχαριστοεκ τον προτερων...

60 κιλα για 1,68 ειναι κατω και απο το κανονικο οριο και θες να χασεις κιλα??? :rolleyes:  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Jethro ελπίζω να μην με επιβεβαιωσεις αλλά μάλλον θα στηριχτω στα λόγια "μεγαλύτερων μυαλων" όπου υποστηρίζουν το flexible dieting ακριβώς για άτομα σαν κι εσένα. Όπου πορωνονται φουλ, όσο δεν πάει, εννοείται περί ορίζονται τρομερά στη διατροφή και καταλήγουν να χάνουν έναν από τους τοπ παράγοντες που παίζουν ρόλο στο τελικό αποτέλεσμα...την συνέπεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jethro ελπίζω να μην με επιβεβαιωσεις αλλά μάλλον θα στηριχτω στα λόγια "μεγαλύτερων μυαλων" όπου υποστηρίζουν το flexible dieting ακριβώς για άτομα σαν κι εσένα. Όπου πορωνονται φουλ, όσο δεν πάει, εννοείται περί ορίζονται τρομερά στη διατροφή και καταλήγουν να χάνουν έναν από τους τοπ παράγοντες που παίζουν ρόλο στο τελικό αποτέλεσμα...την συνέπεια.

Συνέπεια σε τι; στην προπόνηση;;; στη διατροφή;;;;

 

αν δεν το αγαπάς και δεν έχεις υιοθετήσει τον τρόπο ζωής, όλα σου βγαίνουν από αγγαρεία, ε ναι κάποια στιγμή θα βαρεθείς και θα πεις δε βαριέσαι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις ενα πλανο και το κανεις καθημερινότητα τοτε γινεται συνηθεια και τροπος ζωης, μετα το σχολασμα απο δουλεια εχω βρει τζιμ στο δρομο της επιστροφης και παω στο καπακι.

Ετσι δεν με απασχολει πχ η διαδρομη κλπ.

Μια ενδιαμεση σταση στη βιλα μου στην εκαλη!

Περα απο την πλακα, η διαδρομη παλιοτερα για μενα ηταν ενα θεμα και το ελυσα ετσι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην διατροφή αν μιλάμε για bodybuilding.

 

Μωρέ δεν πα να το αγαπάς...ποσοι έχουν το κίνητρο να κάνουν την περιορισμένη bodybuilding διατροφή ΓΙΑ ΠΆΝΤΑ ?

 

Για μένα αν κάποιος μπορεί να απαντήσει ναι στην ερώτηση αν μπορεί να κάνει τέτοια διατροφή για πολλά χρόνια (χωρις cheat...γιατί όπως το λέει και η λέξη μιλάμε για "κλεψια", "παρασπονδια") τότε οκ. Αν απαντήσει όχι τότε δεν μιλάμε για sustainable διατροφή αλλά παροδική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το καθολου δεν κανει καλο... ολα πρεπει να τα τρως ανα διαστηματα, το παγωτακι, τον γυρο ολα..οχι καθε μερα οχι σαν δικαιολογια..να τα χειςβστο προγραμμα απλα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ μην το λες σε μένα...εγώ δεν θεωρώ τιποτα cheat εφόσον έχουμε υπόψη και το αντίστοιχο context. Για "εσας" το λέω μιας και αναφέρεστε σε "καθαρο" υδ/ακα "κακά" λιπαρά κτλπ. Μόνοι σας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ειμαι πολυ του γλυκου εχω να φαω 4 μηνες.

Πειθαρχεια οχι μαλακιες

Και το καθολου δεν κανει καλο... ολα πρεπει να τα τρως ανα διαστηματα, το παγωτακι, τον γυρο ολα..οχι καθε μερα οχι σαν δικαιολογια..να τα χειςβστο προγραμμα απλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε θα δειξει η πορεια, δεν μου εχει λειψει να σου πω την αληθεια.

Φετος σκεφτομαι να μην παω και διακοπες κιολας ετσι μουτι οπως μας τα εχουν κανει με τις αδειες με ολη αυτη τη κατασταση οποτε δεν νομιζω να παραστρατησω.

4 μήνες δεν είναι τίποτα μπροστά στο long run

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...