Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Η φωτό όντως είναι θολή

Τωρα η Μερκελ θα μου παρει αλλο καλυτερο.

Ειναι απο μπροστινη καμερα κινητου παλαιας κοπης. Επιφυλασσομαι μελλοντικα για καλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προσλαμβανεις πληθωρα μαγνησιου απο την διατροφη σου και σε συνδυασμο επιπλεον μαγνησιου σε εκτος οριων μπορει να προκαλεσει "Βαθυ υπνο", επισης το ασβεστιο λειτουργει μαζι με το μαγνησιο...για να απορροφησει το ασβεστιο ο οργανισμος χρειαζεται μαγνησιο, οποτε κοιταξε να υπαρχει ισορροποια μεταξυ των δυο για να γινεται σωστη αφομοίωση και μαγνησιου και ασβεστιου.

 

Ολα χρειαζονται ισορροπια, αν αυξανουμε κατι πρεπει να αυξησουμε και το ανάλογο που συνεργαζεται αλλιως εχουμε οργανικες αρρυθυμιες.

 

Πηγαινε παρε ενα "quite life"(φυτικο) συμπληρωμα και παρε μια δοσολογια 3ων πριν τον υπνο, αν σε πιασει σε κατι εχεις έλλειψη.

 

Τα αμινοξεα δεν επηρεαζουν την εύρυθμη λειτουργία του υπνου, μονο μπορει να προκαλεσουν τοξικες παρενεργειες σε υπερδοσολογια

hmm

μπανάνες,γαλακτοκομικά,ξηρούς καρπούς(αμύγδαλα,φυστίκια) και προιόντα ολικής τρώω σε καθημερινή βάση οπότε πρέπει να είμαι εντάξει από μαγνήσιο

 

Δεν ξέρω αν παίρνω αρκετό ψευδάργυρο.

 

Το zma μου αρέσε γιατί κοιμόμουν πολύ βαριά και ξυπνούσα ελαφρύς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβαινει τώρα , για υπερπαραγωγή μιλάμε οι μπιφτεκουμπες  !!!

νταξει οκ θα κοιμηθούμε κατά της 4-5 αλλά δεν πειράζει χαλάλι , καλή μου όρεξη , εφυγαααααα :)

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φασταραμε σημερα απο 12 εχθεες μεχρι και 9 σημερα και σπασμαμε το fasting[δεν λεει τωρα να κανουμε βρωμικο και να θολωσουμε,για αυτο τοσες ωρες φασταρισμα],με 3 πιτογυρα απολα,3 μπαλες παγωτο-Μιση τουρτα.Ο υπολογισμος μου ειναι οτι σε 2 ωρες κατεβασα 3500-4000 θερμιδες.Καλα ηταν,σε 3 εβδομαδες παλι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν το παραγαμησα όπως ο σωκρατης αλλα θα αρχισω να το κανω, βλεπωοτι εχασα αλλα οχι μονο λιπος αλλα σε δυναμη κατι που δεν μου αρεσε καθολου.

 

Σημερα ξυπνησα εφαγα πρωινο και δυο μεγαλα κομματια χωριατικη τυροπιτα, μετα πηγα για προπονηση,.αλλη ενταση...

 

Οταν λεω εγω για τα πιτογυρα.. φανταζομαι τον εαυτο μου οταν τα κανω εγω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

κοψε την αεροβια να παρεις μαζα ρε τι τρεχεις τοσο για δρομεας πας

αν δεν ειχαν γαμηθει τα γονατα μου εδω και 1 χρονο σχεδον θα μουν μισος απο τωρα και θα με εβλεπες να τρεχω παντου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πηγα το Σαββατο γιατι με το που   τελειωσα την δουλεια  με πηραν για μπανιο.ΟΜΩΣ πηγα Κυριακη εκανα ενα κυκλικο ολα εκτος απο ποδια  και  απο σημερα  κανονικα ολη την βδομαδα  μαλλον :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πικρα, τι πηγα και εκανα λιπομετρηση...17%.

 

Θα ανεβασω αεροβια και ας πεσει ο ρυθμος αναπτυξης της μυικης μαζας.

ή θα πεσει ο ρυθμος μυικης μαζας σε αρνητικο βαθμο! (κοινως θα χασεις μυικη μαζα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν νομιζω, ισοθερμιδικα δεν πιστευω να υπαρξει μειωση.

Αν πεταξω και δυο cheat meals την βδομαδα.

Έχω χάσει ολο το λιπος σε ολο το σωμα αλλα στη κοιλια εκει να μου χαμογελαει ειρωνικα σαν την Μερκελ. Οχι κ#$λακι δεν εχει κουρεμα λιπους.

ή θα πεσει ο ρυθμος μυικης μαζας σε αρνητικο βαθμο! (κοινως θα χασεις μυικη μαζα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά αυτό με τα τσιτ Εγώ προσωπικά το θεωρώ χαζό. Η κανείς διατροφή η δεν κανείς. Στο μπαλκ τρως στο κόψιμο Όχι.

 

Η κοιλιά είναι καθαρα φαγητό και όχι προπόνηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...