Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαργαριτα ενα εχω να πω αν δεν ειχες το θεμα με το γονατο, επειδη μαλλον εχεις σωστες υποδομες θα μας εκανες να τριβουμε τα ματια μας... χωρις πλακα, χωρις να θελω να σε προσβαλω..

 

Το καλο ειναι οτι δεν τα παρατας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εχω να παω 15 μερες gym  μαου-μαου   τι λες να κανω  πρωτη μερα σημερα ?Γιατι δεν πρεπει να πιαστω πολυ  εχω  να περασω σχολειο απο βδομαδα.

καντα ολα απο δυο-τρια σετακια Φωτη και αυτα που σου ειπε ο σπεκτ και χερια - ποδια ακομη αν εχεις χρονο , χαλαρα χωρις πολυ ζορι και εισαι κομπλε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιβε δε προσβαλομαι γιατι να προσβληθω.

 

Με τα γονατΑ θες να πεις γιατι και τα δυο βλαμμενα ειναι απλα το ενα περισσοτερο.

 

Βλεπω και εγω οτι το σωμα μου παιρνει , ανταποκρινεται καλα και ναι το πιστευω οτι αν μπορουσα να παιξω full power τωρα θα μου πολυ πιο καλα.

 

Αλλα ναι δε τα παραταω, μπορει να μου παρει πιο πολυ καιρο αλλα θα φτασω εκει που θελω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντα ολα απο δυο-τρια σετακια Φωτη και αυτα που σου ειπε ο σπεκτ και χερια - ποδια ακομη αν εχεις χρονο , χαλαρα χωρις πολυ ζορι και εισαι κομπλε !

Ποδια δεν κανω με την καμμια δεν θα μπορω να περπατησω την Δευτερα , τα αλλα ολα θα τα κανω ετσι  οπως ειπες απο 1-2 σετακια ,παραπανω δεν βγαινει θα νυχτωσουμε αν  κανω ολες  τις μυικες ομαδες 2-3 σετ γιατι εχω και διαδρομο μετα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τεμπελιάζουμε αλλά προπόνηση με 32 βαθμούς δεν παλευεται. Λίγες, πλυαρθρικες άσκησης, ίσα ίσα για συντήρηση.

πρέπει να πάρεις αυτό τον ανεμιστήρα που έχουν στα beach bar που πετάει και ψιλό νερό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα που γύρισα χωριό θα δοκιμάσω τρίαθλο. Τρέξιμο μέχρι ένα σημείο, βγάζω και κρύβω κάπου παπούτσια, μπλούζες και τα σχετικά, κολύμπι μέχρι πίσω στο χωριό και μετά παίρνω το ποδήλατο και πάω και παίρνω τα πράγματα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ τώρα που γύρισα χωριό θα δοκιμάσω τρίαθλο. Τρέξιμο μέχρι ένα σημείο, βγάζω και κρύβω κάπου παπούτσια, μπλούζες και τα σχετικά, κολύμπι μέχρι πίσω στο χωριό και μετά παίρνω το ποδήλατο και πάω και παίρνω τα πράγματα :P

παντα πρωτο το κολυμπι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τεμπελιάζουμε αλλά προπόνηση με 32 βαθμούς δεν παλευεται. Λίγες, πλυαρθρικες άσκησης, ίσα ίσα για συντήρηση.

Ή πολύ πρωί ή βράδυ.Εφόσον γυμνάζεσαι σε εξωτερικό χώρο δεν νομίζω να υπάρχει άλλη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...