Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

εμενα σημερα στο γυμναστηριο κοπηκε το συρματοσχοινο απο την τροχαλια οταν εκανα κοιλιακους και μου εσκασε το σιδερο απο το σχοινι στο κεφαλι! απλα πηγα στο διπλα μηχανημα και συνεχισα :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εχω χαλασει και εγω ενα μηχανημα και εκανα την παπια χαχαχαχαχχααχ σαν τις ταινιες που σφυριζουν ανεμελα μετα την λαλακια!

Ερωτηση, στο pull over (πουλοβερ χοχο) το μηχανημα πιανει το στηθος ? αλλοι λενε ναι αλλοι οχι, αν και προτιμω με dumbbell αυτη την ασκηση.

Αλλα το μηχανημα που εκανα σημερα φανηκε ντουρο απλα δεν ξερω αν επιασε στηθος οπως πρεπει

εμενα σημερα στο γυμναστηριο κοπηκε το συρματοσχοινο απο την τροχαλια οταν εκανα κοιλιακους και μου εσκασε το σιδερο απο το σχοινι στο κεφαλι! απλα πηγα στο διπλα μηχανημα και συνεχισα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα με dumbbell οποτες παρα στο μηχανημα ?

Τι ειναι αυτες ρε? να πας να κανεις κανα σπανκ το βραδυ εκει στην ενταση και να σε κανει μπαουλο στο ξυλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω να παω 15 μερες gym  μαου-μαου   τι λες να κανω  πρωτη μερα σημερα ?Γιατι δεν πρεπει να πιαστω πολυ  εχω  να περασω σχολειο απο βδομαδα.

τοτε κανε μια επαναληψη στη γεωγραφια! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιξε λιγο κυκλικο! 1-2 ασκησουλες απο στηθος,πλατη, ωμους!

Λες ε?δεν το γουσταρω το κυκλικο  αλλα νομιζω ειναι καλυτερη επιλογη απο το να πλακωθω και να  κανω 1-2 σημεια και να γινω μετα καβουρας να μην μπορω να κουνηθω.

Θα δω οπως μου σκασει εκεινη την ωρα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χτες ελιωσα παραλια εκανα κατι πουσαπς και σανιδες εξω εξω , επαιξα και ρακετες καλα ειναι :P

 

Μου μενει μια προπονηση γι αυτη τη βδομαδα, πλατη-δικεφαλα αλλα μαλλον δε θα την κανω ποτε. Απο Δευτερα παλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...