Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι, αλλα πρεπει να ξερεις το βαθμο ελαστικοτητας/αντιστασης που θα εχει..

 

Να ειιναι λιγο για τα μετρα σου μην παρεις κανενα μικρο...



Ευκολη, υγειινη και γρηγορη συνταγη.

 

Cookies φρουτων στα μικροκυμματα--> http://www.sintagespareas.gr/sintages/cookies-sta-mikrokimata.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Περασα σημερα απ την ιντερσπορ και ειδα κατι αλλα δεν ημουν σιγουρη αν εννοουσες αυτα http://www.energetics.eu/products/hardware/small-items/regular-line/fitness-tube_p365?pos=11 ? :unsure:  Πηρα βαρακια προς το παρων που ξερα οτι σιγουρα θα ταν σωστα :P

Μάλλον αυτό είναι. Λέω μάλλον επειδή δεν ξέρω εκείνο το πράγμα στην λαβή αν μετακινείται. Αν μετακινείται είσαι κομπλέ.

 

Εντωμεταξύ ρε παιδιά ο τυπάς κάνει deadlift και φαίνεται ότι είναι οριακά. Είμαι σίγουρος όσοι είστε σε ένα καλούτσικο επίπεδο δεν απέχεται πολύ ή ακόμα είστε και καλύτεροι όταν κάνετε οριακά τις άρσεις θανάτου. Εγώ είμαι λες και πάω να αλλάξω σε supe sayian κάθε φορά  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αρκετους στα 50-60 στο γυμναστηριο αλλα ειναι ετοιμοι να πεθανουν και την βγαζουν με ποδηλατο.

Επισης μην πιστευεις οτι σου λενε...

εγώ για έναν μίλησα 

δουλευει οικοδομή απο παιδί και συνεχίζει .

Επίσης δεν πιστεύω οτι μου λένε ,έχω μια εμπειρία και βλέπω ποιος είναι στο φάρμακο αλλα πάνω απόλα γνωρίζω προσωπικά το άτομο που ξέρει ποιος παίρνει τι (δεν το συνεχίζω , αν δεν κατάλαβες τι εννοώ pm).  

 

ο συγκεκριμένος έφερε εξετάσεις και τις έτριψε στη μούρη ενός καραγκιόζη που μας έσπαγε τα @@ "τρυπιέστε και τρυπιέστε". Επειδή ο ίδιος ειναι σαν ακρίδα και δεν μπορούσε στα τόσα χρόνια που ασχολείστε να φτάσει ενα Α επίπεδο θεωρεί όσους ειναι καλύτεροι απο αυτόν roid junkies.

 

.

 

 

 

Ευκολη, υγειινη και γρηγορη συνταγη.

 

Cookies φρουτων στα μικροκυμματα--> http://www.sintagespareas.gr/sintages/cookies-sta-mikrokimata.html

αυτό μου ακούστηκε κάπως  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μαλλιά γενικά συγκρατούν ιδρώτα και δεν τρέχει ποτάμι στο πρόσωπο. Όπως και τα φρύδια =ρ

 

Μέχρι ένα σημείο, από εκεί και μετά γίνονται λάστιχο ποτίσματος με όλο τον ιδρώτα να καταλήγει στα αυτιά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς...μιά χαρά είναι οι λαβές.

 

Η μια λαβη ειναι με τα δαχτυλα να κλεινουν πισω απο την μπαρα και αλλη απο μπροστα...

 

@Nikoc89 ...Φουρνο Μικροκυμματων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια λαβη ειναι με τα δαχτυλα να κλεινουν πισω απο την μπαρα και αλλη απο μπροστα...

 

@Nikoc89 ...Φουρνο Μικροκυμματων

Mixed grip ονομάζεται και χρησιμοποιείται όταν τα κιλα βαρυνουν πολύ και η κλασσικη λαβη(double overhand) δεν μπορει να τα υποστηρίξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια λαβη ειναι με τα δαχτυλα να κλεινουν πισω απο την μπαρα και αλλη απο μπροστα...

 

@Nikoc89 ...Φουρνο Μικροκυμματων

Α νόμιζα έλεγες για τις λαβές του λάστιχου. Όπως στο είπε ο MightGoofy είναι για τις λαβές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οταν γινω θηριο και λιωνω τα σιδερα, στις αρσεις θανατου ετσι θα πρεπει να κραταω την μπαρα?

 

Καλα αυτο το αλλο καλοκαιρι βλεπω να το πετυχαινω...   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οταν γινω θηριο και λιωνω τα σιδερα, στις αρσεις θανατου ετσι θα πρεπει να κραταω την μπαρα?

 

Καλα αυτο το αλλο καλοκαιρι βλεπω να το πετυχενο...

Δεν είναι αναγκαστικό, αλλά θα δεις όταν θα αρχίζουν να βαραίνουν πολύ τα κιλά θα σου χρειαστεί μάλλον. Εγώ έχω φίλο που δεν τον βολεύει και κάνει μόνο με κανονική λαβή.

 

Α...και πιό επόμενο καλοκαίρι. Αν συνεχίσεις σοβαρά μέσα στο 6μηνο τα έχεις πιό σοβαρά κιλά. Εγώ όπως έγραψα πριν κάμποσες σελίδες από 70 κιλά για 6 επαναλήψεις τον χειμώνα, χτες έκανα στα 105 10 επαναλήψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε νομιζω συνιθεια ειναι και αυτο...

 

Σημερα ειχε το μενου  στηθος κοτοπουλο, ενα το μεσιμερι και ενα το απογευμα με την μαρουλοσαλατα(μαρουλι,αγγουρι,καλαμποκι,στηθος κοτοπουλο, και γιαουρτι μεσα, χωρις λαδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδες θενκς!!!

 

Α το δικο μου ηταν ενα vitaline "φραουλα" εσενα μια χαρα σε βρισκω..! Αλλα οχι και μαυρα μακαρονια ρε γαμωτο , ιεροσυλια μου φαινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βραδυνο 400γ μαυρα μακαρόνια , στηθος κοτόπουλο 200, 1 γιαορτι 200γ και 40 γραμμάρια αμύγδαλα. 

 

Εχω το ασθενοφόρο σε speedial :D

400 ?ελπίζω βρασμένα τουλάχιστον γιατί αν είναι 400 άβραστα δεν μπορώ να φανταστώ το στομάχι σου. 

 

Α...πες μία τα stats σου και σε τι θερμίδες κινήσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...