Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε ένα λάστιχο με αντίσταση που φιξ-άρεις μέσω των λαβών και είσαι έτοιμη. Τώρα τι ασκήσεις να κάνεις κτλπ. καλό είναι να ψάξεις και λίγο μόνη σου να ποστάρεις τι βρήκες για να διορθώσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Και ήταν σήμερα να πάω για τρέξιμο αλλά ρε γμτ, μετά από ξενάγηση στην Ακρόπολη 12-3 το μεσημέρι, ανέβα, κατέβα, ιδρώτας, λιοπύρι, νομίζω δεν το 'χω.

 

Σχετικά με τους τραγικούς τύπους στο γυμναστήριο: τυπάκος που ήρθε να μου διορθώσει το σκουατ λέγοντάς μου ότι μηροι-πλάτη και γόνατα- μηροί πρέπει να είναι σε ορθή γωνία. Μόνο αλφάδι δεν έβγαλε. Ποιος χέζει την βαρύτητα, τύπου.

Και η ορολογία αυτού: "ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΟΥΕΡ, ΚΑΝΤΟ ΣΩΣΤΑ"

 

Λολ,ο τύπος δεν σκαμπάζει και πολύ απο Μηχανικη ετσι?Αν προσπαθουσες να το κανεις αυτό,απλά θα ετρωγες μια μεγαλοπρεπέστατη σαβουρα προς τα πίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ,ο τύπος δεν σκαμπάζει και πολύ απο Μηχανικη ετσι?Αν προσπαθουσες να το κανεις αυτό,απλά θα ετρωγες μια μεγαλοπρεπέστατη σαβουρα προς τα πίσω!

Αυτός απλώς είχε στο μυαλό του το σκουατ όπως το κάνουν στο σμιθ μάλλον. Άσε, γιατί θα θυμηθω και άλλες αντίστοιχες συμβουλές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 εικόνα 1000 λέξεις και δη όταν γίνεται με περίσσιο ταλέντο. Δεν με πονάει απλά όταν πάω να σκύψω ή όταν κάνω κινήσεις που "στρετσάρω" τον μυ ενοχλεί πολύ! πχ

 

 

 

 

 

post-202120-0-76200800-1375305286_thumb.png

 

όπως όταν πας να κάνεις κάθισμα

 

 

με πονάει εδώ

 

post-202120-0-35140100-1375305286_thumb.png

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τρου άντρες (πριγκίποΠΟΥΛΕΣ) δεν κλαίνε, απλά καταπίνουν τον πόνο και συνεχίζουν. Αύριο έχω πλάτη οπότε δεμενοιάζει, χμ χμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...