Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας ξεκινήσουμε απο τα βασικά γιατι 3 φορές την εβδομάδα και οχι 4 ; επίσης γράμμωση χωρίς αερόβια ;

θα αστειεύεσαι :)

 

εγώ κάνω 4 φορές την εβδομάδα ελλειπτικό απο 30 λετπά τη φορά και 1:30 ώρα βάρη.. επίσης για αερόβια παίζω κάθε Κυριακή μπάσκετ 3 ώρες περίπου..

Δεν είμαι και πιτσιρικάς (32) και έχω μια χαρά αντοχή.. 

Φυσικά σε όλο τα πακέτο αυστηρή διατροφή .. Χωρίς αυτό δεν κάνεις τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 Βασικα μετα απο 40-50' βαρη πως αντεχει κανεις να συνεχισει κρατώντας τις επιδόσεις του; Εκτός και αν εχει μεγάλα διαλείμματα αναμεσα στα σετ και τις ασκησεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες να ρωτήσω. Είμαι λαπάς. Θέλω να πάω σε πρώτη φάση για τρέξιμο (να πάρω τα βουνά). Σκεφτόμουν απογευματινές ώρες. Τι λέτε γι' αυτό; Πόσες φορές την εβδομάδα και για πόση ώρα χαλαρό τρεξιματάκι; Κανα μισάωρο;

Επίσης θέλω να κάνω κάτι σπίτι μου. Τι να κάνω όμως; Κοιλιακούς; Ραχιαίους; Κανά βαράκι; Κανά τέντωμα περίεργο να ισιώσει το κορμί; Βοηθήστε.

Αυτό που θέλω είναι να καταφέρω είναι να φύγει η κοιλίτσα και να γυμνάσω λίγο τα χέρια μου. Τρώω σαν ζώο, πίνω σαν μπεκρή απόκληρος και δεν θέλω γενικα΄να κόψω τις κακές συνήθειες. Πώς μπορώ να τα συνδυάσω λοιπόν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ξεκινήσουμε απο τα βασικά γιατι 3 φορές την εβδομάδα και οχι 4 ; επίσης γράμμωση χωρίς αερόβια ;

θα αστειεύεσαι :)

 

εγώ κάνω 4 φορές την εβδομάδα ελλειπτικό απο 30 λετπά τη φορά και 1:30 ώρα βάρη.. επίσης για αερόβια παίζω κάθε Κυριακή μπάσκετ 3 ώρες περίπου..

Δεν είμαι και πιτσιρικάς (32) και έχω μια χαρά αντοχή.. 

Φυσικά σε όλο τα πακέτο αυστηρή διατροφή .. Χωρίς αυτό δεν κάνεις τίποτα..

όχι φίλε , δεν αστειεύομαι ,μιλάω για άτομα που δεν την έχουν ανάγκη και στεγνώνουν εύκολα.

 

μάλλον εσύ αστειεύεσαι με αυτά που γράφεις 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα σταματα να τρως βλακιεσ... Σε κανενα μηνα θα εχεις χασει κανενα 5κιλο.. Μετα πανε σε κανενα γηπεδο να αρχισεις το τρεξιμο..

 

Κολυμπι σκεφτηκες να αρχισεις; Εχεις κανενα δημοτικο σταδιο κοντα σου...;

 

Το καλυτερο για αρχη ειναι "ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ"

Για τον μπεκρη μας μικαω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι χοντρός, είμαι αγύμναστος με λίγη κοιλίτσα. Το βλέπω το πουλί μου γενικά. Η κολύμβηση είναι καλή φάση αλλά μου πέφτει λίγο μακριά η θάλασσα. Το περπάτημα-τρέξιμο σε ένα δασάκι που έχω υπ' όψιν, ψήνομαι να κάνω. Ωραία ως εδώ; Σπίτι τι να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τίποτε κάμψεις, κοιλιακούς, ραχιαίους. Τι άλλο να κάνεις. Εκτός κι αν διατίθεσαι να πας να πάρεις βαράκια ή λάστιχα ξέρω 'γω.

 

Α ναι. Μπορείς να κάνεις και γιόγκα xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...