Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Πες τα yin! Ο μονος τρόπος να μην τρώω, τσιμπολογάω κλπ ειναι να μην εχω φαι σπίτι, περιοδους που κανω διατροφη δεν εχω ποτέ κατι εξτρα που μπορεί να φαγωθει, απαγορευω σε μαναδες να φτιαχνουν γλυκα κλπ ενώ οποτε παιζει κερασμα γλυκου το πασάρω αμεσα σε κανα γνωστό γιατι ότι μπαινει, απο γλυκα, σπιτι τρώγεται.&-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 Πες τα yin! Ο μονος τρόπος να μην τρώω, τσιμπολογάω κλπ ειναι να μην εχω φαι σπίτι, περιοδους που κανω διατροφη δεν εχω ποτέ κατι εξτρα που μπορεί να φαγωθει, απαγορευω σε μαναδες να φτιαχνουν γλυκα κλπ ενώ οποτε παιζει κερασμα γλυκου το πασάρω αμεσα σε κανα γνωστό γιατι ότι μπαινει, απο γλυκα, σπιτι τρώγεται.&-

 

Ναι μην μιλήσω και για εσένα.

 

Παιδιά τον έχω δει από κοντά, βλακείες λέει είναι αδύνατος.

Σκαζμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοίγω άλλο θέμα, μπας και ξέρει κανείς που στο γεροδιάλο μπορώ να βρω αυτά nike free trainer 5.0 γιατί έχω φάει όλο το διαδίκτυο και τίποτα.. 

 

(βασικά βρήκα τα κίτρινο με μπλε στη nike με 77.00 € και ψάχνω πουθενά φθηνότερα και σε άλλο χρωματάκι.. λίγο πιο διακριτικό..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

υπάρχει κάποιο καλό άρθρο στα ελληνικά να διαβάσουμε και εμείς για κέτο? η έστω στα αγγλικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάποιο καλό άρθρο στα ελληνικά να διαβάσουμε και εμείς για κέτο? η έστω στα αγγλικά ?

Το πρώτο αποτέλεσμα από google --> http://www.bodybuilding.com/fun/cyclical_ketogenic_diet.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

στα αγγλικά έχω διαβάσει και εγώ απλώς δεν καταλαβαίνω κάποιες λέξεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοίγω άλλο θέμα, μπας και ξέρει κανείς που στο γεροδιάλο μπορώ να βρω αυτά nike free trainer 5.0 γιατί έχω φάει όλο το διαδίκτυο και τίποτα.. 

 

(βασικά βρήκα τα κίτρινο με μπλε στη nike με 77.00 € και ψάχνω πουθενά φθηνότερα και σε άλλο χρωματάκι.. λίγο πιο διακριτικό..)

 

Από το σάιτ της ΝΙΚΕ που δίνεις, ΤΑ 95 $ είναι 71.8956 EUR περίπου.

Πάρε και μια κάλτσα, κάνα κορδόνι στη χειρότερη και αποφεύγεις και τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ο πόνος στα τελευταία 100 μ. ήταν πέρα από κάθε φαντασία. Άντεξα στην πίεση όμως τόσο ψυχολογικά όσο και σωματικά και κατάφερα να τερματίσω 1ος".

 

Σπύρος Γιαννιώτης

 

Respect  :ph34r:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το σάιτ της ΝΙΚΕ που δίνεις, ΤΑ 95 $ είναι 71.8956 EUR περίπου.

Πάρε και μια κάλτσα, κάνα κορδόνι στη χειρότερη και αποφεύγεις και τα μεταφορικά.

 

σ' ευχαριστώ φίλε για την απάντηση, αλλά αυτές οι τιμές ισχύουν για αγορά από το αμερικάνικο e-shop

για ελλάδα, πας κάτω αριστερά, διαλέγεις ελλάδα, και τσουπ 110 € τα παπουτσάκια, έτσι απλά..  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγε πολυ καλα η προπονηση.. Ποδια γυμνασα..

 

Πολυ ιδρωτας... Αρχισα να συνιθιζουν τα χερια μου χωρις γαντια. Καταλαβα οτι τωρα νιωθω την δυναμη που σφιγγω.. Με τα γαντια εχεις μια μινι ψευδεστιση..

 

Αυτη η εβδομαδα μεχρι τωρα παει καλα και δυνατα.. Αυριο ρεπο. Πεμπτη να δουμε τι θα γινει με τα χερια..

 

Πινω τωρα τελευταια διπλο ελληνικο καφε λιγο πριν παω για gym.. Κανει και αυτος την δουλεια του..

 

Πρεπει ομως να παω για ψωνια... Σημερα προμηθευτικα βρωμη...

 

Αλλα θελει κι αλλα πραγματα...

 

Σοκολατα τρωτε;;

 

Λεω πχ να βαζω στο πρωινο τριμενη κουρβετουρα ή τρουφα καθε τεταρτη και κυριακη.. Οχι καμια τεραστια ποσοτητα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...