Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργο πάντως, εγώ τόσο καιρό κωπηλατική με αλτήρες, deadlift, squats και τα ρέστα , δεν έκανε καμία κίνηση. Οϋτε καν ένας γκέυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Περίεργο πάντως, εγώ τόσο καιρό κωπηλατική με αλτήρες, deadlift, squats και τα ρέστα , δεν έκανε καμία κίνηση. Οϋτε καν ένας γκέυ.

 

Βάλε βυζιά και θα δεις τη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Περίεργο πάντως, εγώ τόσο καιρό κωπηλατική με αλτήρες, deadlift, squats και τα ρέστα , δεν έκανε καμία κίνηση. Οϋτε καν ένας γκέυ.</p>

 

Το κοιτάνε διακριτικά το κωλαρακι σου. Χαμπάρι δεν παίρνεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοιτάνε διακριτικά το κωλαρακι σου. Χαμπάρι δεν παίρνεις.

 

Εμ έτσι, εμείς κοιτάμε διακριτικά τουλάχιστον! :ρ

 

Αν ειναι 120 κιλα οπως λεει,και γυμναστηριακος τουμπανος,μαλλον εχει μεγαλυτερα απο τα δικα σου :-D :-D :-D :-D

 

Ε φαντάζομαι αντιλαμβανόμαστε τη διαφορά βέβαια :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ έτσι, εμείς κοιτάμε διακριτικά τουλάχιστον! :ρ

 

 

Ε φαντάζομαι αντιλαμβανόμαστε τη διαφορά βέβαια :Ρ

καλα ενταξει,αλλα βλεπεις εμεις δεν κυκλοφορουμε με κολλητο κολαν και τον στριγκο.Οσο νανε και να μην θες να κοιταξεις παει μονο του το πραμα. B) :cool:

ΑΑα και Οχι ,δεν ειμαι ματακιας :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ενταξει,αλλα βλεπεις εμεις δεν κυκλοφορουμε με κολλητο κολαν και τον στριγκο.Οσο νανε και να μην θες να κοιταξεις παει μονο του το πραμα. B) :cool:

ΑΑα και Οχι ,δεν ειμαι ματακιας :-D

 

Κοίτα, με ό,τι και να κυκλοφορούσαμε θα κοιτούσατε, εντάξει λογικό είναι. Κι εμείς κοιτάμε, αυτό θα έλειπε. Αλλά όταν σε βγάζει ο άλλος φωτογραφία από πίσω αρχίζει και γίνεται λίγο κάφρικη η φάση, μ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το παλιομοδίτικο τρέξιμο έξω που κοστίζει ένα ζευγάρι αθλητικά. Ή το σχοινάκι. Δε μου τα δίνετε τα υπόλοιπα να έρχομαι κάθε μέρα σπίτι σας να σας γκαρίζω να κάνετε κιάλλο σχοινάκι? Μη δίνετε φράγκο 

 

Βαριέμαι το τρέξιμο. Με τα όργανα στατικής ρίχνω απέναντι το τάμπλετ κι όσο γυμνάζομαι βλέπω και μια ταινία αμα λάχει να ουμε. Εκπαιδεύουμε σώμα και νου ;)

 

Γιν, όχι, δεν κοιτάμε ότι κι αν φοράτε. Γιατί δεν κοιτάμε αυτό που φοράτε αλλά αυτό που κρύβετε. Και μερικές δικαίως το κρύβουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτό καλύτερο είναι να γυμνάζεσαι με παρέα. Αποφεύγεις τέτοιες βλακείες.Τα κορίτσια στην παρέα μας (3 αγόρια 2 κορίτσια) δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα (και δεν είναι σαν και μένα btw, quite the contrary)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου ότι τού'σπασες μετά το κινητό πάνω στα μούτρα του!!! Έχουνε ξεφύγει μερικοί ρεεε!

 

 

 

 

Αν τουλάχιστον δεν του έσπασες το κινητό τουλάχιστον του έριξες κανα μπουνιδι? Έριξες καμιά φωνή?

 

Για λίγο το σκέφτηκα αλλά υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να βγεις τρελή και επίσης σκεφτείτε λίγο το ενδεχόμενο να ξεκινούσα επεισόδιο σε χώρο τίγκα στους φουσκωτούς. Τέλος πάντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε υπερασπίζονταν οι υπόλοιποι βρε! Τεσπα, αν ξαναγίνει τέτοιο σκηνικό, θα παρεις στα χεράκια σου μια μπάρα κ θα τον απειλήσεις ότι θα του την χωσεις...στο αυτί του καλέ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτό καλύτερο είναι να γυμνάζεσαι με παρέα. Αποφεύγεις τέτοιες βλακείες.Τα κορίτσια στην παρέα μας (3 αγόρια 2 κορίτσια) δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα (και δεν είναι σαν και μένα btw, quite the contrary)

Εχει φοβηθεί το μάτι τους με εμας,που να κανουν τίποτα,λολ! :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...